5

@Medium Boze jak mnie tacy debile jak ty irytuja

2

@BarcaInfo ty nie masz zadnego talentu jedyne co robiles to kopiwoales kopiareczko :*

2

@Danny Gaucho wywiad tak cale zycie na to czekalem xd

0

Ten setien to jakis dobry trener sie wydaje moze by sie nadawal do barcy tak ogrywa real i zawodnicy jego walcza!

0

@Destroyer_of_Worlds Gdyby nie paczek to w druga czesc horizona bym zagral bo pierwsza byla swietna.
A do do straznikow galaktyki to taka gra na 7/10 historia i jej opowiedzenie swietne jednak sam gampelay przecietny i nudny.

1

xddddddddddddddddd

2

@NaFazieHitman Dobra polska 20 a niemcy 25 to pora na odwet za 39! xd

0

@MesQueUnClub96 Potega chin bedzie mijac. Szacuje sie ze w ciagu 100 lat ludnosc chin zmiejszy sie o 500mln. Stany jescze wiele lat pozostana na 1 miejscu nikt im nie zagrozi i to nie jest dobra wiadomosc.

0

0

@Hartge Teraz szary. Chcialem wiesz taka mega czarna czern brzmi jak masll maslane ale wiesz o co chodzi.

0

Oklejal ktoś z was auto? Jeżeli tak to jak oceniacie? I jak z cena?
Chcialem audi a5 copue na taka ekstra czern.

2

Teraz przyglup raphinka juz nie wymachuje rekami ze mu nie podali!?

0

@MesQueUnClub96 hahaha nie

0

@hayek powinien byc minal by go gdyby mu sie nie rzucil cialem pod oczy jak mozna nie widziec przewinienia

0

@Kitek1640 aha czyli mozna sie rzucac pod nogi i faulu nie ma xd

1

@Antimadridista_WR Moje odczucia są takei ze caly ten wybor to delikatnie ujmujac zednada.
W wiekszosci to banda przegrywow ktorzy staraja sie byc smieszni i fajni.

0

@RichardWinters Chlopcze to mow se do kolegow dzieciaku :)
Nie bede z osoba na tak niskim poziomie rozmawial jak ty. Masz problem ze zrozumieniem zdania z powodu braku przecinkow? To juz swiadczy o twoim niskim iq :)
Lecisz na czarna liste elo

0

@RichardWinters Rzadzacy i zolenierze ktorzy czesto wykonuja rozkazy to jednak inna para kaloszy niz zwykli obywateli ktorzy w wiekszosci zwyczajnie nie chca wojny tylko zyc spokojnie.
Praktycznie kazdy ktaj ma cos na sumieniu ale stany sa zwyczajnie jak to oni w tym najlpesi ;)

3

@Kgorecki2500 Tu nie ma zadnego usprawiedliwienia. Usa maja tyle zyc na sumieniu ze jak dla mnie obok chin sa najgorszym krajem. Wszystko w imie wolnosci hehe

0

@Colin94 To smutne ze dla kogos to wazne

1

@DonCarletto Postaowien zadnych za to cele do kotrych beda dązyć az ich nie osiagne

0

@draxidox Dobra dyskusja z toba nie ma sensu :)
Milego dnia.

0

@draxidox Ale idac twoim towim tokiem rozumowania podwyzki plac = sie wszystko drozeje a tak a w innych krajach nie ma :) WIec jak widac da sie.
I co ma do tego czy panstwo jest bogate?

0

@draxidox Dobra teraz mi wytlumacz jak to jest ze w innych krajach zarobiki mininalne sa 2 razy wieksze a ceny podobne a czasem nawet niektorych towarow nizsze niz w polsce.

0

@Ali3231 Dembele za ferana i na prawe raphinia

2

@Foton Bez alko też można się świetnie bawić :)

1

@John_Doe Mealenie c to akurat dinozaur do tego 3 liga.
Sanah jest swietna ale nie na sylwestra takie rzeczy ogladaja glownie starsi ludzie ktorzy wlasnie czekaja na maryle itp

2

@Don-Corleone ty sobie zartujesz? Kali to wack nad wackami tego nie da sie sluchac razem z paluchem moga stworzyc duet drwali.

0

@ObiektywnyKibic121 Polecam sen o 22 :) sylwestra zawsze zle wspominam za duzo wodki za duzo kasy wydanej zabawa przecietna kac na drugi dzien i pustki w portfelu.

1

@Hosh od 10 lat w fife nic bardziej smuntego nie przeczytam juz w tym roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?