Hasszz
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Medium Boze jak mnie tacy debile jak ty irytuja
2
@BarcaInfo ty nie masz zadnego talentu jedyne co robiles to kopiwoales kopiareczko :*
2
@Danny Gaucho wywiad tak cale zycie na to czekalem xd
0
Ten setien to jakis dobry trener sie wydaje moze by sie nadawal do barcy tak ogrywa real i zawodnicy jego walcza!
0
@Destroyer_of_Worlds Gdyby nie paczek to w druga czesc horizona bym zagral bo pierwsza byla swietna.
A do do straznikow galaktyki to taka gra na 7/10 historia i jej opowiedzenie swietne jednak sam gampelay przecietny i nudny.
1
xddddddddddddddddd
2
@NaFazieHitman Dobra polska 20 a niemcy 25 to pora na odwet za 39! xd
0
@MesQueUnClub96 Potega chin bedzie mijac. Szacuje sie ze w ciagu 100 lat ludnosc chin zmiejszy sie o 500mln. Stany jescze wiele lat pozostana na 1 miejscu nikt im nie zagrozi i to nie jest dobra wiadomosc.
0
@Hartge Taki dokladnie
https://tinypic.host/i/img-20230106-154948.f1uGQ
0
@Hartge Teraz szary. Chcialem wiesz taka mega czarna czern brzmi jak masll maslane ale wiesz o co chodzi.
0
Oklejal ktoś z was auto? Jeżeli tak to jak oceniacie? I jak z cena?
Chcialem audi a5 copue na taka ekstra czern.
2
Teraz przyglup raphinka juz nie wymachuje rekami ze mu nie podali!?
0
@MesQueUnClub96 hahaha nie
0
@hayek powinien byc minal by go gdyby mu sie nie rzucil cialem pod oczy jak mozna nie widziec przewinienia
0
@Kitek1640 aha czyli mozna sie rzucac pod nogi i faulu nie ma xd
1
@Antimadridista_WR Moje odczucia są takei ze caly ten wybor to delikatnie ujmujac zednada.
W wiekszosci to banda przegrywow ktorzy staraja sie byc smieszni i fajni.
0
@RichardWinters Chlopcze to mow se do kolegow dzieciaku :)
Nie bede z osoba na tak niskim poziomie rozmawial jak ty. Masz problem ze zrozumieniem zdania z powodu braku przecinkow? To juz swiadczy o twoim niskim iq :)
Lecisz na czarna liste elo
0
@RichardWinters Rzadzacy i zolenierze ktorzy czesto wykonuja rozkazy to jednak inna para kaloszy niz zwykli obywateli ktorzy w wiekszosci zwyczajnie nie chca wojny tylko zyc spokojnie.
Praktycznie kazdy ktaj ma cos na sumieniu ale stany sa zwyczajnie jak to oni w tym najlpesi ;)
3
@Kgorecki2500 Tu nie ma zadnego usprawiedliwienia. Usa maja tyle zyc na sumieniu ze jak dla mnie obok chin sa najgorszym krajem. Wszystko w imie wolnosci hehe
0
@Colin94 To smutne ze dla kogos to wazne
1
@DonCarletto Postaowien zadnych za to cele do kotrych beda dązyć az ich nie osiagne
0
@draxidox Dobra dyskusja z toba nie ma sensu :)
Milego dnia.
0
@draxidox Ale idac twoim towim tokiem rozumowania podwyzki plac = sie wszystko drozeje a tak a w innych krajach nie ma :) WIec jak widac da sie.
I co ma do tego czy panstwo jest bogate?
0
@draxidox Dobra teraz mi wytlumacz jak to jest ze w innych krajach zarobiki mininalne sa 2 razy wieksze a ceny podobne a czasem nawet niektorych towarow nizsze niz w polsce.
0
@Ali3231 Dembele za ferana i na prawe raphinia
2
@Foton Bez alko też można się świetnie bawić :)
1
@John_Doe Mealenie c to akurat dinozaur do tego 3 liga.
Sanah jest swietna ale nie na sylwestra takie rzeczy ogladaja glownie starsi ludzie ktorzy wlasnie czekaja na maryle itp
2
@Don-Corleone ty sobie zartujesz? Kali to wack nad wackami tego nie da sie sluchac razem z paluchem moga stworzyc duet drwali.
0
@ObiektywnyKibic121 Polecam sen o 22 :) sylwestra zawsze zle wspominam za duzo wodki za duzo kasy wydanej zabawa przecietna kac na drugi dzien i pustki w portfelu.
1
@Hosh od 10 lat w fife nic bardziej smuntego nie przeczytam juz w tym roku.