Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Sobota, 13:40, Plaisier - Ratajski, III runda MŚ w darcie.
Będziemy tam, Panowie. @mekston @gumaz @APTAPT @zadafcb @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @D10SLEO @Popitek12
4
@Eklerek Piekne.
9
@Popitek12 U nas na to mówią rosół, ale faktycznie dobre.
8
Przepiękny wokal Ferdynanda Kiepskiego w ten świąteczny ranek.
2
@MessiForeverTheBest Bohemian, ale Gus ze swoimi hitami jest blisko.
3
Piękna jest ta piosenka. Elvis w prime głos nie podrobienia. No i piękna kobieta obok.
1
@gumaz Oby! Ogra musi pokonać.
9
Drogi święty Mikołaju, w tamtym roku dostałem siostrę, w tym poproszę o plastelinę.
2
@Bzyczekk No co by nie mówić to wyrósł na dobrego aktora.
2
@gumaz @FcPortoFan1999 Walczyłby o tytuł. A tak w ogóle to wesołych świąt, Panowie dartowcy. Napełnijcie brzuchy, bo wracamy po świętach.
6
Tak, to już dziś GOAT Polki przypomni o sobie światu.
https://x.com/LechuCzechu/status/1739077123820695790
1
@BorzyKrzys Dzięki za świetną listę. Wesołych świąt dla Ciebie i Twoich bliskich.
5
Brawo Gary Anderson. Dość łatwa przeprawa ze średnią ponad 105. Klasa.
3
@FcPortoFan1999 Wąchanie butów ciotki - jest
MŚ w darcie - są
8
29 legów zagrali, Noppert średnia +102, Hood +103. Ponad 100-punktowych checkoutów nie zliczę. Oprawić w ramkę ten mecz.
A teraz dwie legendy z rzędu. Najpierw Gary, potem Majkel.
1
@tbas Na YouTube jest transmisja na kanale TVP Sport.
2
@mekston To jest najlepszy mecz tych mistrzostw. Piękne widowisko.
1
Co tu się. XD 157 checkout Nopperta.
1
Broni się Hood. Niech ten mecz się nie kończy.
2
@mekston Hood teraz spaprał i Noppert rzuca po awans.
1
@mekston Ale to jest dobry mecz.
2
Wysoki poziom meczu Noppert - Hood. Obaj Panowie przez 5 setów ze średnią ponad 100.
1
@mekston Jednak Wattimena, ale dziwny mecz.
1
@July_6_BcN Otóż nie zawsze tak jest. Kobieta czasem mówi jedno, myśli drugie. "Zostaw mnie w spokoju", "Wyjdź", a w głowie zupełna odwrotność. Oczywiście nie zawsze, bo każdy przypadek jest inny, ale często tak to właśnie wygląda. Zwłaszcza w relacjach damsko-męskich.
1
@mekston Williams comeback? Już 2:2.
2
@macio_944 Serial piękny, ale mam wrażenie, że w polskiej wersji tylko Darek Wasiak to ciągnie, a w oryginale oprócz legendarnego Michaela Scotta jest więcej wyrazistych postaci.
2
@Gary Jeszcze uwielbiałem zmarłego w tym roku Gene Hackmana, też grał w westernach. Ale on trochę niższy, bo "tylko" 187 cm. :D
2
@Gary Myślałem, że to znasz. :D Ale cieszę się, że się podoba. Ja też muzycznie dziad.
2
@Gary John Wayne był dla mnie zawsze aktorem jednej twarzy. Nie był wszechstronny, ale ta gęba pasowała do westernów. Do tego nadrabiał charyzmą i pasował wzrostem, a kowboje w tych starych westernach to były wysokie chłopy - Clint i John po 193 cm wzrostu.
Co do filmu Costnera, to jak obejrzę to dam znać. :P
7
Gitara po tym występie powinna zapalić papierosa, a pali już przed. Szczytowy moment jednego z najbardziej utalentowanych muzyków wszech czasów.
@JimMorrisonFCB @Colon @Safrani @Gary @Konradowskyy