Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Kursy na końcowy triumf:
Luke Littler - 1,52
Luke Humphries - 5,00
Gian van Veen - 9,00
Gary Anderson - 11,00
Ryan Searle - 20,00
Justin Hood - 22,00
Jonny Clayton - 30,00
Krzysztof Ratajski - 65,00
Patrząc na wszystkie czynniki to raczej adekwatne te kursy. Rataj dziś tylko może, ale niech powalczy ile wlezie. :) Za 4 godziny zaczynamy ćwierćfinały.
@mekston @Popitek12 @barcelonaLM @D10SLEO @zadafcb @gumaz @FcPortoFan1999 @APTAPT @Comfortable_ @TaughtMule
3
@gumaz Jeszcze ten poeta Ingmar Rabarbar. "Tu leży jełop mój przyjacielu, który przepierdział życie w fotelu".
5
Jak ktoś chce sylwester z Kiepskimi to właśnie dwa dobre odcinki w Polsacie 2. Najpierw o zamknięciu budy z kebabem Paździocha i Boczka przez Ferdka, a potem sylwestrowy odcinek. XD
2
@NeroTFP1 Arteta kasy wywalił mnóstwo, nic nie wygrał i cyk, 2 miejsce. XD Flick wydał mniej, wygrał więcej i graliśmy ładniej i cyk, 5 miejsce. Ma to sens.
3
@mekston @gumaz @FcPortoFan1999 Littlera już nie lubimy, bo wybrał Ronaldo zamiast Messiego. :D
6
@esem91 Ja tylko tego Bojke znam.
https://i.pinimg.com/736x/56/df/c0/56dfc0bdd8d0d52074c1746a1702d2a4.jpg
16
@July_6_BcN No ba, pamiętam jakby to było z 3 lata temu.
6
@gumaz Clint, Pacino, De Niro, Nicholson, Hopkins, Douglas, Freeman. Panowie 80+, a w przypadku tego pierwszego nawet 90+. Wybitni.
4
@MesQueUnClub_87 Jeden z najlepszych w tym biznesie bez dwóch zdań. Do tego bardzo symaptyczny facet. Niesamowite jest to, że on w Ojcu był już po 80, a aktorstwo dalej było na najwyższym poziomie. Choć i tak wolę go w roli Hannibala, ale w każdym wcieleniu był bardzo dobry, świetny, albo wybitny.
4
@marcin62 No to Puskasa już znamy za ten rok. W ostatniej chwili.
8
Dzisiaj reset, a jutro już ćwierćfinały, które gramy do 5 wygranych setów.
13:40, Searle - Clayton
15:10, Anderson - Hood
20:10, Littler - Ratajski
21:40, Humphries - van Veen
@michal26
@mekston @gumaz @Popitek12 @FcPortoFan1999
@APTAPT @barcelonaLM @D10SLEO @Comfortable_ @zadafcb
2
Humphries - van Veen. To może być banger w ćwierćfinale. H2H 4:4. Faworytem Luke, ale ostatnie 4 mecze między nimi wygrał Holender.
1
Luke za mocny, no cóż.
3
Kosmos pozom 1 seta. Humphries 111 średnia prawie, Doets 112...
3
@Comfortable_ Zaraz ostatni mecz w tym roku. W akcji numer 2 światowego rankingu i jeden z faworytów do tytułu.
3
No liczyłem na bardziej wyrównany mecz, ale Gary to jednak klasa.
3
Gary 109 średnia w 4 secie. Zdrowy.
@mekston
2
@FcPortoFan1999 Nawet jest niedosyt, że MvG ma "tylko" 3 MŚ, bo grał w aż 7 finałach.
3
@FcPortoFan1999 No umownie to Van Gerwen jest drugim najlepszym darterem w historii po Philu Taylorze. Gary top5 pewnie, ciężko to ocenić. Niemniej za X lat pewnie Littler się tu wepchnie.
3
@FcPortoFan1999 Łysy w prime ma rekord wszech czasów. Zayebał ponad 123 średnią w meczu. xD
4
Widać, że dwie legendy grają, bo mega poziom. MvG łapie kontakt, 1:2.
2
@Popitek12 Marek Mostowiak
4
Anderson z drugim setem, ulala.
4
Anderson zgarnia 1 seta po zaciętym boju.
3
Ale pięknie siadło, 132 van Veena na domknięcie seta.
5
@D10SLEO Świetnie się go ogląda.
2
@ranger3120
https://www.youtube.com/live/k76rfl7JXjI?si=2QUI8yZWQntd7z7P
2
@Stinger_ Nie wiem jeszcze, kumpel kusi na domówkę gdzie nikogo nie będę znał, więc może być ciekawie. :D
2
@Criss18Barca Kiedyś też tak myślałem, dopóki sam nie spróbowałem rzucać. :D
Do tego dochodzą małe punkty, w które muszą celować. Podwójne i potrójne to niewielkie pola.
2
@Criss18Barca 2,37 metra.