1

@July_6_BcN Rzadko kiedy kontynuację po latach się dobrze przyjmują.

2

@Arkon A z Cancelo się cieszysz? Ciekawe gdzie on będzie grał.

6

@blakkudium My idziemy tutaj znowu. Ja tam się cieszę, bo lubię gościa. A swego czasu topka bocznych obrońców.

2

@Arkon Z nami zawsze łączą duże nazwiska, bo to się dobrze klika, a potem przychodzą jakieś bobki. Pamiętam jak mial przyjść Brozovic, a przyszedł Romeu. XD Teraz Yildiz, Bastoni, Osimhen, a żaden z nich tu nie przyjdzie. Vlaho i Yildiz brzmi lepiej niż sam Osimhen, ale znając życie tylko Serb tu przyjdzie.

2

@escarabajo Ale na razie najlepszym piłkarzem PNA chyba Lookman. Udział przy 7 golach.

2

@Arkon Tylko nie wiem czy ten Vlaho to nie jakiś bobek, bo koleś w Juve słabiutko, a miałby Barcę zbawić? Yildiz przepiękny to fakt, ale pewnie Angole się na niego rzucą.

W Barcy bym widział ze wszystkich 9 tylko Haalanda i Osimhena, ale realniejszy ten drugi.

14

Pan aktor Robert Duvall kończy dzisiaj 95 lat. Piękny wiek. Oscar na koncie i wiele innych nagród i nominacji. Już za same role w Czasie Apokalipsy i Ojcu chrzestnym jest wysoko. Zdrówka.



@MesQueUnClub_87 @Gary @JimMorrisonFCB @Safrani

2

@Arkon Jak najbardziej. Według mnie z realnych opcji to najlepszy wybór, bo Haaland poza zasięgiem. Nawet wolałbym Osimhena niż Kane'a ze względu na wiek. A Ty?

1

Osimhen potężny, Lookman w sumie też. Piękny duet.

1

Pamięta ktoś tego świra? "Prawa noga szpital, lewa noga cmentarz". Legendarny Mirko Cro Cop.

6

Po prawej Boniek w młodości.

22

To teraz zatrudnić kolejnego kiepa do MU, niech ściągnie Matetę za jakieś 100 baniek, do tego niepełnosprawny obrońca (odpad z innego dużego klubu) i można lecieć z kolejnym sezonem. Glory, Glory.

28

Szybko znaleźli następcę.

7

@PatrychoO Rym cym cym, z dupy dym. Aż trzeba jakiś odcinek Kiepskich odpalić.

2

@blakkudium Powinien, gość forma mutant w średnim Brentford. :D A Brazole nie grzeszą wyborem na 9.

W ogóle nawet nie wiedziałem, że Jesus i Firmino zakończyli kariery w repce.

2

Głos Maleńczuka bardziej pasuje do tej piosenki niż samego Panasewicza. Rewelacja.

2

@mekston Littler ma 20 meczów na MŚ i 19 zwycięstw. Chore.

4

@mekston Cross mu się najbardziej postawił.

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@mekston Ale pięknie to zakończył, 147 zdjęte.

1

Van Veenowi głowa siadła, jakby chciał, żeby to jak najszybciej się skończyło. Podwójne fatalne. Tu będzie 7:1.

2

@KRISU77 Z Littlerem nie wystarczy świetny mecz.

2

@mekston Mnie to rozwaliło, że rozproszyła go osa, a on z marszu podszedł i triple 19 rzucił. XD

6

Nuke 4:1, średnia 107 po 5 setach. Niemożliwy jest.

@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz

1

@mekston Tu już chyba wiemy co się będzie działo.

2

@mekston Już przełamanie w kolejnym. Zaczyna łapać kontrolę. Niewiarygodny jest.

3

Littler big fishem domyka seta. I jeszcze zaczyna kolejnego. Absolutny geniusz.

@mekston

2

@mekston van Veen mógł mieć 3 checkouty +100 w tym secie. Brakło jednej lotki. Póki co poziom top.

2

Lyon świetny transfer z tym Sulcem zrobił. Ściągnęli Czecha z Pilzna za 7,5 miliona i chłopak ma 11 goli i 5 asyst we wszystkich rozgrywkach. Dzisiaj dublet z Monaco.

1

Valencia widzę znowu odpierdziela. To już któryś sezon z rzędu z widmem spadku. W końcu fart się skończy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?