Giwera
Dołączył/a: październik 2025
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN Rzadko kiedy kontynuację po latach się dobrze przyjmują.
2
@Arkon A z Cancelo się cieszysz? Ciekawe gdzie on będzie grał.
6
@blakkudium My idziemy tutaj znowu. Ja tam się cieszę, bo lubię gościa. A swego czasu topka bocznych obrońców.
2
@Arkon Z nami zawsze łączą duże nazwiska, bo to się dobrze klika, a potem przychodzą jakieś bobki. Pamiętam jak mial przyjść Brozovic, a przyszedł Romeu. XD Teraz Yildiz, Bastoni, Osimhen, a żaden z nich tu nie przyjdzie. Vlaho i Yildiz brzmi lepiej niż sam Osimhen, ale znając życie tylko Serb tu przyjdzie.
2
@escarabajo Ale na razie najlepszym piłkarzem PNA chyba Lookman. Udział przy 7 golach.
2
@Arkon Tylko nie wiem czy ten Vlaho to nie jakiś bobek, bo koleś w Juve słabiutko, a miałby Barcę zbawić? Yildiz przepiękny to fakt, ale pewnie Angole się na niego rzucą.
W Barcy bym widział ze wszystkich 9 tylko Haalanda i Osimhena, ale realniejszy ten drugi.
14
Pan aktor Robert Duvall kończy dzisiaj 95 lat. Piękny wiek. Oscar na koncie i wiele innych nagród i nominacji. Już za same role w Czasie Apokalipsy i Ojcu chrzestnym jest wysoko. Zdrówka.
@MesQueUnClub_87 @Gary @JimMorrisonFCB @Safrani
2
@Arkon Jak najbardziej. Według mnie z realnych opcji to najlepszy wybór, bo Haaland poza zasięgiem. Nawet wolałbym Osimhena niż Kane'a ze względu na wiek. A Ty?
1
Osimhen potężny, Lookman w sumie też. Piękny duet.
1
Pamięta ktoś tego świra? "Prawa noga szpital, lewa noga cmentarz". Legendarny Mirko Cro Cop.
6
Po prawej Boniek w młodości.
22
To teraz zatrudnić kolejnego kiepa do MU, niech ściągnie Matetę za jakieś 100 baniek, do tego niepełnosprawny obrońca (odpad z innego dużego klubu) i można lecieć z kolejnym sezonem. Glory, Glory.
28
Szybko znaleźli następcę.
7
@PatrychoO Rym cym cym, z dupy dym. Aż trzeba jakiś odcinek Kiepskich odpalić.
2
@blakkudium Powinien, gość forma mutant w średnim Brentford. :D A Brazole nie grzeszą wyborem na 9.
W ogóle nawet nie wiedziałem, że Jesus i Firmino zakończyli kariery w repce.
2
Głos Maleńczuka bardziej pasuje do tej piosenki niż samego Panasewicza. Rewelacja.
2
@mekston Littler ma 20 meczów na MŚ i 19 zwycięstw. Chore.
4
@mekston Cross mu się najbardziej postawił.
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@mekston Ale pięknie to zakończył, 147 zdjęte.
1
Van Veenowi głowa siadła, jakby chciał, żeby to jak najszybciej się skończyło. Podwójne fatalne. Tu będzie 7:1.
2
@KRISU77 Z Littlerem nie wystarczy świetny mecz.
2
@mekston Mnie to rozwaliło, że rozproszyła go osa, a on z marszu podszedł i triple 19 rzucił. XD
6
Nuke 4:1, średnia 107 po 5 setach. Niemożliwy jest.
@mekston @FcPortoFan1999 @gumaz
1
@mekston Tu już chyba wiemy co się będzie działo.
2
@mekston Już przełamanie w kolejnym. Zaczyna łapać kontrolę. Niewiarygodny jest.
3
Littler big fishem domyka seta. I jeszcze zaczyna kolejnego. Absolutny geniusz.
@mekston
2
@mekston van Veen mógł mieć 3 checkouty +100 w tym secie. Brakło jednej lotki. Póki co poziom top.
2
Lyon świetny transfer z tym Sulcem zrobił. Ściągnęli Czecha z Pilzna za 7,5 miliona i chłopak ma 11 goli i 5 asyst we wszystkich rozgrywkach. Dzisiaj dublet z Monaco.
1
Valencia widzę znowu odpierdziela. To już któryś sezon z rzędu z widmem spadku. W końcu fart się skończy.