FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maccabi Haifa na 1:1,w tym momencie to Oni znów są w lidze europy,a Juventus...
0
Karny dla Maccabi,Panie sędzio był.
1
Benfica goool! Ramos na 1:0!
0
@Jackazz Przy tym samym dorobku punktowym,to Juventus przechodzi do ligi europy.
1
Maccabi Haifa utrzymajcie te ten remis :)
1
Milan goool na 1:0!
0
Juventus się już wyszalał,miażdżył cisnął PSG...a PSG strzela sobie gola na 1:0 xd.
0
Potężne Dinamo Zagrzeb!
0
@Crystal37 W 1/8 finału chyba dopiero może trafić ligi europejskiej.Bo Barca jako spadkowicz z ligi mistrzów może trafić tylko na 2 miejsca z grup LE.
1
@Katalończyk 99 W poniedziałek o 12:00.
1
@Janiama Spokojnie! Cztery im wystarczą,bo Brugia i Porto by nie wyszły :( Co za dużo,to niezdrowo!
2
Szachtar Warszawa zagra zatem w fazie pucharowej,ligi europejskiej.
1
Celtic rozpoczyna remontadę ( ͡° ͜ʖ ͡°).
0
Ostatnio to Real zdobył 5 bramek w lidze mistrzów,z Szachtarem Donieck(Warszawa),19 października 2021 roku.
3
@Barca1992 I ta liga ma dwa miejsca do ligi mistrzów xdd.
0
@MESSIah16 A Benfica z ligi Portugalskiej,nie zalicza się top 5 lig europejskich?
0
La Manita Realu Madryt.
0
Hubert Hurkacz powetuje sobie brak finałów ATP 2022 w Turynie zwycięstwem w...Australian Open 2023! Tak było,nie zmyślam.
0
6:1 w drugim secie...i to nie jest Belgia Polska xd.
1
@MesQueUnClub96 Czyli z Hurkaczem grają mecz życia,a w kolejnej rundzie zagrają grają jak kaleki,bo są tak zmęczeni po meczu z Polskim superhero xD?
0
Superhero Hurkacz zmierza do porażki :(
0
@MesQueUnClub96 Ty nie fan Bundesligi i Lipska?
0
Szachtar Warszawa już przegrywa po 10 minutach gry.Chyba scenariusz z 4 klubami Bundesligi w fazie pucharowej będzie realny.
1
Młody Luka Modrić z bramką na 1:0 dla Realu.
1
@Ptasior Bo ekstraklasa lubi Czechów,a zdobycie mistrzostwa Polski jest kuszące dla każdego na świecie! xd
0
@P33ck Jeżeli Milan,mimo wszystko przepierdzieli u siebie w Mediolanie z Austriakami i odpadnie z ligi mistrzów,to będą mogli włączyć się do tej zaciętej walki o miano rozczarowania ligi mistrzów.
0
Tomas Chory do Legii Warszawa by się przydał!
0
@Ptasior W grupie Barcy,masz oprócz Defeat Pilzno,jednak drużyny bardzo mocne,bo Bayern w grupie to najlepsza ekipa na świecie.Inter Mediolan zaś to uznana marka.
0
@takisobiektos Bo jednak,co jak co ale Juventus miał trudniejszą grupę do wyjścia,i wciąż mogą zagrać w lidze europejskiej.Bo Atletico,niestety ale odpadło z niezbyt ciężkiej grupy.Porto nie jest aktualnie w formie ligowej zeszłego sezonu,Club Brugge w lidze Belgijskiej jest na 3 miejscu,daleko do lidera.Bayer Leverkusen jest z tego co wiem,troszkę taką Niemiecką Sevillą,czyli awansowali do ligi europy,ale w bundeslidze to chyba bliżej im do spadku niż do ligi mistrzów jak na chwilę obecną xD.
1
Czy patrząc na potencjał Atletico Madryt,można powiedzieć że byli największym rozczarowaniem fazy grupowej ligi mistrzów?