0

Marsylia zagrała końcówkę troszkę w stylu Vabank.Walczyli o fazę pucharową ligi mistrzów mając w kieszeni ligę europy ale...wyszło jak wyszło xD.

0

@mekston Liverpool ostatnio lubi wpadać na Porto,i mam obawy że i tym razem tak będzie :(

1

@P33ck Primeira Liga NOS(Portugalska),2/3.

0

Totki wygrywają tę zaciętą grupę D!

0

Naura Lwy z Lizbony...szkoda że nie będzie trzech Portugalskich w fazie pucharowej LM.Ale przynajmniej drugi rok z rzędu,będą dwie w najlepszej szesnastce.

0

Bayern Monachium w fazie grupowej ligi mistrzów jest jak SuperSayanin.

1

Czyli Pruska Bundesliga i Brytyjska Premier League,będą miały po 4 przedstawicieli do fazy pucharowej LM.

0

Jeszcze około 22:10 Sporting Lizbona był liderem grupy tak btw...

0

Gol dla Niemców z Frankfurtu! Ta bramka oznacza że Oni są w tym momencie liderem grupy,Sporting spada na ostatnie miejsce...

0

Tomas Chory,moim zdaniem jest zdrowy...

0

Eintracht Frankfurt po karnym,powoduje że zabawa w grupie D zaczyna się,tak jak była przed 21:00.

1

Viktoria Pilzno 2:3 xdd

0

Koguty wydziobują remis na 1:1 na Stade Velodrome,co oznacza że znów wracają do fazy pucharowej ligi mistrzów,a Marsylia poza puchary!

1

@Barca1992 Var i spalony powoduje że Napoli jeszcze nie prowadzi 1:0.

2

@antymadridista100 Albo Liverpool :)

0

Ferran Torres na 3:1 Goool!

0

Viktoria neskládá zbraně!

0

Karny dla Pilzna?!

2

Te dziady z Uefa przed sezonem chciały zabrać trzecie miejsce ligi mistrzów Portugalskiej tak btw...

0

Antonio Conte próbuje wpuścić Totki do ligi europy.

0

Sporting,utrzymajcie te prowadzenie i będzie komplet Portugalskich w fazie pucharowej.

0

Sporting Gooool na 1:0!!

0

@antymadridista100 Dinamo Zagrzeb wydaje się takim klubem.

0

@wasacz Spokojnie,w następnym sezonie pewnie powróci Messi,i powróci faza pucharowa. @Bogan Skuteczna remontada :)

0

Jedynym "minusem" tego wieczoru jest to,że pewnie bramkarz Diogo Costa pewnie zostanie podkupiony przez większe kluby,bo to On był głównym bohaterem Porto od 2 kolejki tej fazy grupowej.

0

@HERORICH2 Powodzenia Hero w Pucharze Króla!

8

Vamos Porto! Od pośmiewiska ligi mistrzów z 2 kolejki,do wygranej grupy.Miła faza grupowa :)

0

Oby Leverkuzyny powalczyły o zwycięstwo :)

1

Idę oglądać meczyk Porto,jak wygrają to może będzie fajnie i 1 miejsce w grupie.Jeśli nie,to trudno-wyjście z grupy już jest ;)

0

W meczu Novaka Djokovicia mam pewne podobieństwa do tego meczu Hurkacza.Czyli wygrany tiebreak bez przełamań w 1 secie,a w drugim secie po 1 przełamaniu wygra spotkanie xD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?