FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marsylia zagrała końcówkę troszkę w stylu Vabank.Walczyli o fazę pucharową ligi mistrzów mając w kieszeni ligę europy ale...wyszło jak wyszło xD.
0
@mekston Liverpool ostatnio lubi wpadać na Porto,i mam obawy że i tym razem tak będzie :(
1
@P33ck Primeira Liga NOS(Portugalska),2/3.
0
Totki wygrywają tę zaciętą grupę D!
0
Naura Lwy z Lizbony...szkoda że nie będzie trzech Portugalskich w fazie pucharowej LM.Ale przynajmniej drugi rok z rzędu,będą dwie w najlepszej szesnastce.
0
Bayern Monachium w fazie grupowej ligi mistrzów jest jak SuperSayanin.
1
Czyli Pruska Bundesliga i Brytyjska Premier League,będą miały po 4 przedstawicieli do fazy pucharowej LM.
0
Jeszcze około 22:10 Sporting Lizbona był liderem grupy tak btw...
0
Gol dla Niemców z Frankfurtu! Ta bramka oznacza że Oni są w tym momencie liderem grupy,Sporting spada na ostatnie miejsce...
0
Tomas Chory,moim zdaniem jest zdrowy...
0
Eintracht Frankfurt po karnym,powoduje że zabawa w grupie D zaczyna się,tak jak była przed 21:00.
1
Viktoria Pilzno 2:3 xdd
0
Koguty wydziobują remis na 1:1 na Stade Velodrome,co oznacza że znów wracają do fazy pucharowej ligi mistrzów,a Marsylia poza puchary!
1
@Barca1992 Var i spalony powoduje że Napoli jeszcze nie prowadzi 1:0.
2
@antymadridista100 Albo Liverpool :)
0
Ferran Torres na 3:1 Goool!
0
Viktoria neskládá zbraně!
0
Karny dla Pilzna?!
2
Te dziady z Uefa przed sezonem chciały zabrać trzecie miejsce ligi mistrzów Portugalskiej tak btw...
0
Antonio Conte próbuje wpuścić Totki do ligi europy.
0
Sporting,utrzymajcie te prowadzenie i będzie komplet Portugalskich w fazie pucharowej.
0
Sporting Gooool na 1:0!!
0
@antymadridista100 Dinamo Zagrzeb wydaje się takim klubem.
0
@wasacz Spokojnie,w następnym sezonie pewnie powróci Messi,i powróci faza pucharowa. @Bogan Skuteczna remontada :)
0
Jedynym "minusem" tego wieczoru jest to,że pewnie bramkarz Diogo Costa pewnie zostanie podkupiony przez większe kluby,bo to On był głównym bohaterem Porto od 2 kolejki tej fazy grupowej.
0
@HERORICH2 Powodzenia Hero w Pucharze Króla!
8
Vamos Porto! Od pośmiewiska ligi mistrzów z 2 kolejki,do wygranej grupy.Miła faza grupowa :)
0
Oby Leverkuzyny powalczyły o zwycięstwo :)
1
Idę oglądać meczyk Porto,jak wygrają to może będzie fajnie i 1 miejsce w grupie.Jeśli nie,to trudno-wyjście z grupy już jest ;)
0
W meczu Novaka Djokovicia mam pewne podobieństwa do tego meczu Hurkacza.Czyli wygrany tiebreak bez przełamań w 1 secie,a w drugim secie po 1 przełamaniu wygra spotkanie xD.