FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lech Poznań goooool na 3:2! W 93 minucie meczu,napierali napierali i w końcu strzelili.
0
@mkord I tutaj pewnie przyjdzie im poczekać gdzieś około 5-7 lat,coś jak Atletico w Hiszpanii. @Medium Czy Ja wiem,czy Raków potrzebuje zadyszki Legii... @Deeespacito Konfederacja będzie zatem dumna :)
0
Lech Poznań poczeka sobie na kolejne mistrzostwo gdzieś do 2026,2027 roku...
0
Korona Kielce wyrównuje w Poznaniu na 2:2,Lech strzela strzela strzela,ale Korona ma lepszą skuteczność.
1
@Sysia11 Nie tylko pokora i skromność,ale i zadziorność jest widoczna u Igi,Ona nienawidzi przegrywać,i będzie walczyła jak lwica do końca,dlatego też tak trudną ją pokonać.
2
@cris2706 Najbardziej nie chciałbym na nich wpaść w 1/8 finału ligi mistrzów,Liverpool po prostu będzie w lidze mistrzów za mocny.
4
Lech Poznań goool na 1:0,Korona nie istnieje na boisku póki co.
1
@tbas ??? xd?? Gdzie jest zdanie hejtujące Huberta?
0
Bardzo możliwe jest to,że Polski jungle Lola-Jankos,nie znajdzie sobie drużyny na wiosenny split Europy 2023,bo po prostu jest zbyt drogi,to byłoby bardzo rozczarowujące :(.
1
Hubert Hurkacz zatem kończy sezon najpewniej,nie ma takiej możliwości aby nastąpiły jeszcze dwa wycofania a finalsów.Spokojnie,superhero z Polski w Australian Open powalczy o to,aby zagrać w drugim tygodniu turnieju.
0
Liverpool jest dziwny w tym sezonie,z największymi radzi sobie w miarę nieźle,ale z tymi zamykającymi musi przegrywać.
2
David Kubacki nie miał konkurencji w Wiśle-Malince.Oby pod koniec listopada za trzy tygodnie,już na białym zeskoku podtrzymał wysoką dyspozycję,bo przyjemnie ogląda się go w akcji.
1
Duński clutcher ogrywa jednego z Goatów-największe zwycięstwo w jego karierze.
0
Holger Rune mistrzem Paryskiej Hali Bercy!!! W nagrodę,w poniedziałek wjeżdża do top10,wypychając Hurkacza z dziesiątki :)
0
Druga piłka mistrzowska dla Młodego Duńczyka.
0
To może jeszcze tiebreak obejrzę,bo skoro Holger robi podwójny przez piłce meczowej,to może być tiebreak.
0
Akurat nie oglądałem meczu Holgera od stanu 3-4,a tutaj widzę że piłka mistrzowska dla Duńczyka :)
0
Dawid Kubacki gigachad Wisły!
7
@MesQueUnClub96 Bayernliga wyrównana? Pełna zgoda,od 2 miejsca do 10 miejsca różne cuda się dzieją,1 miejsce jest znane już od 2013 roku.
0
Dawid Kubacki gigachad igielitu.
1
@MesQueUnClub96 Widownia pomagająca Novakowi,to zjawisko dość niecodzienne :)
1
@MesQueUnClub96 Dlatego właśnie napisałem że akurat,ten mecz jest dla nich meczem sezonu,bo za dobre to Leverkuzyny w Bayernlidze nie są.
0
Holger Rune przed ogromną szansą na pokonanie jednego z dwóch goatów tenisa,Novak gra z kontuzją+Holger od drugiego seta nieźle sobie poczyna.
0
Leverkuzyny grają mecz sezonu przeciwko abdykującemu liderowi z Berlina.W fazie grupowej ligi mistrzów aż takimi gigachadami nie byli,no może poza dwumeczem z Atletico,lecz Pasiaki z Madrytu to żaden wyznacznik siły.
0
Holger Rune odłamuje w trzecim secie,fajny finał się zrobił.
0
Novak troszkę pokpił sprawę tym wolejem.
1
@Sysia11 Wiem tylko,że w styczniu 2023 zdobędzie La decimę w Australii,i wyrówna się z Nadalem w szlemach,reszta pozostaje tajemnicą.
0
Semedo gooool dla Radomiaka na 2:0.Widzew Łódź zapomniał jak się w piłkę gra.
1
@Sysia11 W tym roku to Djokovic,Nadala nie wyprzedzi,bo kolejny szlem w styczniu 2023 roku.
0
@Atencjuszek Co za żenadix...co znowu? buty? kostium za luźny?