2

Lech Poznań goooool na 3:2! W 93 minucie meczu,napierali napierali i w końcu strzelili.

0

@mkord I tutaj pewnie przyjdzie im poczekać gdzieś około 5-7 lat,coś jak Atletico w Hiszpanii. @Medium Czy Ja wiem,czy Raków potrzebuje zadyszki Legii... @Deeespacito Konfederacja będzie zatem dumna :)

0

Lech Poznań poczeka sobie na kolejne mistrzostwo gdzieś do 2026,2027 roku...

0

Korona Kielce wyrównuje w Poznaniu na 2:2,Lech strzela strzela strzela,ale Korona ma lepszą skuteczność.

1

@Sysia11 Nie tylko pokora i skromność,ale i zadziorność jest widoczna u Igi,Ona nienawidzi przegrywać,i będzie walczyła jak lwica do końca,dlatego też tak trudną ją pokonać.

2

@cris2706 Najbardziej nie chciałbym na nich wpaść w 1/8 finału ligi mistrzów,Liverpool po prostu będzie w lidze mistrzów za mocny.

4

Lech Poznań goool na 1:0,Korona nie istnieje na boisku póki co.

1

@tbas ??? xd?? Gdzie jest zdanie hejtujące Huberta?

0

Bardzo możliwe jest to,że Polski jungle Lola-Jankos,nie znajdzie sobie drużyny na wiosenny split Europy 2023,bo po prostu jest zbyt drogi,to byłoby bardzo rozczarowujące :(.

1

Hubert Hurkacz zatem kończy sezon najpewniej,nie ma takiej możliwości aby nastąpiły jeszcze dwa wycofania a finalsów.Spokojnie,superhero z Polski w Australian Open powalczy o to,aby zagrać w drugim tygodniu turnieju.

0

Liverpool jest dziwny w tym sezonie,z największymi radzi sobie w miarę nieźle,ale z tymi zamykającymi musi przegrywać.

2

David Kubacki nie miał konkurencji w Wiśle-Malince.Oby pod koniec listopada za trzy tygodnie,już na białym zeskoku podtrzymał wysoką dyspozycję,bo przyjemnie ogląda się go w akcji.

1

Duński clutcher ogrywa jednego z Goatów-największe zwycięstwo w jego karierze.

0

Holger Rune mistrzem Paryskiej Hali Bercy!!! W nagrodę,w poniedziałek wjeżdża do top10,wypychając Hurkacza z dziesiątki :)

0

Druga piłka mistrzowska dla Młodego Duńczyka.

0

To może jeszcze tiebreak obejrzę,bo skoro Holger robi podwójny przez piłce meczowej,to może być tiebreak.

0

Akurat nie oglądałem meczu Holgera od stanu 3-4,a tutaj widzę że piłka mistrzowska dla Duńczyka :)

0

Dawid Kubacki gigachad Wisły!

7

@MesQueUnClub96 Bayernliga wyrównana? Pełna zgoda,od 2 miejsca do 10 miejsca różne cuda się dzieją,1 miejsce jest znane już od 2013 roku.

0

Dawid Kubacki gigachad igielitu.

1

@MesQueUnClub96 Widownia pomagająca Novakowi,to zjawisko dość niecodzienne :)

1

@MesQueUnClub96 Dlatego właśnie napisałem że akurat,ten mecz jest dla nich meczem sezonu,bo za dobre to Leverkuzyny w Bayernlidze nie są.

0

Holger Rune przed ogromną szansą na pokonanie jednego z dwóch goatów tenisa,Novak gra z kontuzją+Holger od drugiego seta nieźle sobie poczyna.

0

Leverkuzyny grają mecz sezonu przeciwko abdykującemu liderowi z Berlina.W fazie grupowej ligi mistrzów aż takimi gigachadami nie byli,no może poza dwumeczem z Atletico,lecz Pasiaki z Madrytu to żaden wyznacznik siły.

0

Holger Rune odłamuje w trzecim secie,fajny finał się zrobił.

0

Novak troszkę pokpił sprawę tym wolejem.

1

@Sysia11 Wiem tylko,że w styczniu 2023 zdobędzie La decimę w Australii,i wyrówna się z Nadalem w szlemach,reszta pozostaje tajemnicą.

0

Semedo gooool dla Radomiaka na 2:0.Widzew Łódź zapomniał jak się w piłkę gra.

1

@Sysia11 W tym roku to Djokovic,Nadala nie wyprzedzi,bo kolejny szlem w styczniu 2023 roku.

0

@Atencjuszek Co za żenadix...co znowu? buty? kostium za luźny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?