FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sevilla szykuje się do spadku z La ligi,szkoda :(
0
Sevilla oszalała z nerwów i jest czerwona ze złości.
0
@thorin To tylko pokazuje jakich "ekspertów" ma TVP xd.W dodatku teraz dołączy do nich Pan niekochany.
17
@tristan87 Jaka telewizja,taki ekspert.
0
@MESSIah16 Wszystko spalić,wszystko zniszczyć i zasadzić nowe.
0
@Klaudiaa8 @agaFCB Na początku,chciałem dać Anglię na faworytów do mistrzostwa świata,ale Hiszpania bardziej mnie przekonuje.Chciałbym żeby Argentyna wygrała,lecz jak na nich stawiam,to Oni niestety lubią zawodzić,gdy na nich była mniejsza presja na Copa America 2021 to wygrali,dlatego nie będę tego robił.
0
W pucharze Polski,widzę że jest tak ciężko dla wszystkich drużyn,że bez dogrywki się nie obejdzie.
0
Nie będę wiele się rozpisywał ale powiem tak.Według mnie to Hiszpania wygra mundial,Królem strzelców będzie Leo Messi,Królem asyst Kevin De Bruyne,a Polska wyjdzie z grupy.
1
@Batys Przykro mi,ale Fc Porto też już lekko myślami na mundialu,stąd tylko wygrana 3:0 a nie jeszcze wyższa.
0
@FioletoweOczy Te drugie rozwiązanie jest prawidłową odpowiedzią.
0
@Striker To było chyba po wznowieniu rozgrywek,tydzień po powrocie z tej przerwy pandemicznej.
1
@lukaszmatusiewicz Chodzi mi że samodzielnym liderem bez współrządzenia,bo wtedy Real był również na miejscu liderowym.
0
Jak wygodne jest miejsce na fotelu lidera la liga po tylu latach?
0
Legia gra dalej,i jest w ćwierćfinale.
0
Broni Cezary Miszta pierwszy karny dla Lechii.
10
Fc Barcelona pokazała charakter bez Lewego,w 10 wygrać z 0:1 to nic prostego.
0
Rzuty karne w Gdańsku o awans do ćwierćfinału.
1
Legia remis w 118 minucie,mają charakter w tym sezonie.
5
Może ktoś z La Rambli zaraz dostanie kartkę?
0
Lewy goooooool! goooool!...zostawię sobie to na Meksyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Sypie tymi kartkami jak na ostatnim O Classico pewien sędzia...
0
Lechia Gdańsk wychodzi na prowadzenie w dogrywce na 2:1,w drugiej połowie nie mieli nawet jednego strzału na bramkę xd.
0
Czyli Fc Barcelona nie potrzebuje Lewandowskiego xd.
1
Osasuna,zabrała punkty Realowi na wyjeździe,teraz prowadzi z Barceloną.Rayo zabrało punkty Barcelonie na wyjeździe,a wczoraj pokonali Real.Czyżbym miał deja vu?
0
@Emhyr Zauważyłem,że przewidział zjazd Lewego,to oznacza że wie co mówi xd.
0
@FabianMrozek Spodziewałeś się czerwonego Robercika Lewego?
0
Fc Porto tymczasem w pucharze prowadzi 2:0.
1
@Comentateiro Xavi do grudnia naturalnie?
0
Legia oddała 23 strzały,w tym 12 na bramkę,Lechia tylko 3 strzały,a wciąż 1:1 i zaraz będzie dogrywka.
0
Niezależnie od wyniku meczu,to Lewy dostanie suszarkę od dziennikarzy i kibiców,a tym bardziej jak Barca by wygrała.