0

@GeraltzKatalonii Niby jak, Fati powiedzial ze zostaje ma umowę. Wywalic trzeba jakiegoś dziadka

0

@klopx Tylko wtedy kogoś wywalamy bo jest 25 numerów zajęte

0

@Pawel13sz tych co w superpucharze

1

@Damian11 Nie, bo to nie jest mecz w lidze i w żadnym stopniu nie wpływa na nasze rozgrywki

3

Dlatego ja poradziłem sobie z nienawiścią do Realu, kiedyś bym sie załamał a dzis cóż byli lepsi i powinniśmy sie uczyć tej motywacji od nich

0

@Nieznajomy dobra zle napisalem xd

2

@Worny W końcu inny zespol sie skompromitowal a nie my

38

Spójrzmy na pozytywy. W końcu ktoś sie skompromitowal w europie inny niż Barca

1

Moim zdaniem tylko Napoli może podjąć walke z Realem w tym sezonie

1

Piłka nożna to nie tylko kopanie piłki, ale też gra psychologiczna, motywacja jest kluczowa

0

Tu w dwumeczu może być dwucyfrowka

2

Może oni na jakimś dopingu jadą? Z dystansem xd

7

Real jest dla Liverpoolu tym czym dla Barcy jest Bayern

2

Live miało motywacji na 15 min, Real na cały mecz i to jest ich broń

0

Z czego u niech sie bierze ta motywacja to jest zagadka, czemu inne zespoly tego nie mają?

1

Viniciusowi trzeba oddać że dzisiaj jest mocny

0

@Gaz to nie kwestia zawodników tylko taktyki

0

@Katalończyk 99 Fakt u nas kontry nie istnieja, chyba ze gra Dembele to jeszcze czasem pociągnie

12

Wynik sprawiedliwy bo dwa wylewy bramkarzy, ogólnie dobry mecz

0

To jest piłka a nie te mecze z ogórami, factos

0

Ładna brama Viniciusa

2

Dobra wybaczam temu Liverpoolowi xd

0

Hahhaa brawo pięknie

0

Nie spodziewałem sie tego xd

0

Mecz sie jeszcze nie zaczął a już mnie komentarz wkurza

0

Vinicius powinien klęknąć skoro walczy z rasizmem

0

@RichardWinters Nie no jak

0

Co to za muzyczka leci na rozgrzewce Live?

1

@PatrychoO dokładnie tak ich sobie wyobrażałem

0

@Ptasior ból pozostał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?