Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeraltzKatalonii Niby jak, Fati powiedzial ze zostaje ma umowę. Wywalic trzeba jakiegoś dziadka
0
@klopx Tylko wtedy kogoś wywalamy bo jest 25 numerów zajęte
0
@Pawel13sz tych co w superpucharze
1
@Damian11 Nie, bo to nie jest mecz w lidze i w żadnym stopniu nie wpływa na nasze rozgrywki
3
Dlatego ja poradziłem sobie z nienawiścią do Realu, kiedyś bym sie załamał a dzis cóż byli lepsi i powinniśmy sie uczyć tej motywacji od nich
0
@Nieznajomy dobra zle napisalem xd
2
@Worny W końcu inny zespol sie skompromitowal a nie my
38
Spójrzmy na pozytywy. W końcu ktoś sie skompromitowal w europie inny niż Barca
1
Moim zdaniem tylko Napoli może podjąć walke z Realem w tym sezonie
1
Piłka nożna to nie tylko kopanie piłki, ale też gra psychologiczna, motywacja jest kluczowa
0
Tu w dwumeczu może być dwucyfrowka
2
Może oni na jakimś dopingu jadą? Z dystansem xd
7
Real jest dla Liverpoolu tym czym dla Barcy jest Bayern
2
Live miało motywacji na 15 min, Real na cały mecz i to jest ich broń
0
Z czego u niech sie bierze ta motywacja to jest zagadka, czemu inne zespoly tego nie mają?
1
Viniciusowi trzeba oddać że dzisiaj jest mocny
0
@Gaz to nie kwestia zawodników tylko taktyki
0
@Katalończyk 99 Fakt u nas kontry nie istnieja, chyba ze gra Dembele to jeszcze czasem pociągnie
12
Wynik sprawiedliwy bo dwa wylewy bramkarzy, ogólnie dobry mecz
0
To jest piłka a nie te mecze z ogórami, factos
0
Ładna brama Viniciusa
2
Dobra wybaczam temu Liverpoolowi xd
0
Hahhaa brawo pięknie
0
Nie spodziewałem sie tego xd
0
Mecz sie jeszcze nie zaczął a już mnie komentarz wkurza
0
Vinicius powinien klęknąć skoro walczy z rasizmem
0
@RichardWinters Nie no jak
0
Co to za muzyczka leci na rozgrzewce Live?
1
@PatrychoO dokładnie tak ich sobie wyobrażałem
0
@Ptasior ból pozostał