Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakich mamy teraz amigosów w Barcelonie? Czy Gavi i Pedri tworzą nowe podwaliny pod amigosów v2?
2
Zastrzelili 13 latka za kradzież samochodu, filmik w artykule
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2023-02-21/ukradl-auto-i-staranowal-radiowoz-policjanci-zastrzelili-13-latka/
0
@Rhaan w tym przypadku tak ale zazwyczaj w takiej różnicy wieku sa porównywani na równi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@PatrychoO Właśnie to mnie rozśmiesza porównywanie pilkarzy jak jeden od drugiego 2-4 lata starszy jest, jak w młodym wieku to jest kosmos akurat jak sie może w rok rozwinąć młody zawodnik
0
@wasacz Tez ale bramki musimy zdobyc bo z BACK czy nie oni coś wcisną
3
@FCB24 To będzie cios, pilkarz gra koncert i sadzany na lawce, za top forme masz grac i tyle. Jak bedzie slaby to zmiana ale trzeba zaryzykowac
0
@Emhyr To mial przy jednym ale stworzyl tyle sytuacji że mogloby byc 5:0
3
@MesQueUnClub96 Bez Ferrana żaden z tych goli by nie padl
0
@BARCA1899Messi A kogo kupisz na ich poziomie w takiej cenie która za nich dostaniemy?
0
To będzie żart jak wyjdzie Roberto na skrzydle zamiast Ferrana
1
@MesQueUnClub96 Nie, za mądry
1
@Medium Gorzej sie go słucha niż komentatorów na polsacie
0
@cules100pro A Pedri ma 0 asyst, to nie oddaje wplywu na gre. Dlatego powinien grać ale na Lewej według mnie
0
@Mario96w no i tego będziemy potrzebować, Raphinha tego nie ma
0
@Mario96w W sumie jest prawonożny wiec nie wiem czemu na PS wygląda lepiej, zawsze to działa na odwrót
1
@Gaz Wole Ferrana niz 4 pomocnikow z czego 2 niepewnej jakości. Ferran zagrał mecz genialny i nie zasłużył na lawke. Nawet kosztem Raphinhi bym go wystawił
0
@AlexDark00 Ferran z lewej nie będzie istniał, a Rapha az takiej różnicy w grze nie ma bo głównie co robi dobrze to dośrodkowania
0
Ja bym ogólnie dal Ferrana na prawa, będzie groźniejszy niz Raphinha. Ten Raphinha na lewą ostatecznie albo Balde tam. Najlepszy mecz Raphinhi nie był blisko tego najlepszego meczu Ferrana z Cadiz dlatego tak myślę
1
@FCBparasiempre Bardzo dobrze zagrali i tyle
10
Piękni są już w Manchesterze
0
@Hubert102 myślę że oni nam strzela kilka goli, a my musimy strzelić ich więcej
0
@Borneo zwłaszcza przy 2:0
0
@Tasde Ale jeszcze przebieg tego meczu i z 2:0 na 5:2 dodaje trochę do frajerstwa
@Rust_Cohle to nie ja mam Viniciusa w avatarze
0
@takisobiektos w dwumeczu może być już ten wynik większy
0
Czy oficjalnie miano frajera Europy przejął Liverpool?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MyjorMa chyba w turlaniu
0
@kuz Ja widze Napoli w finale
0
@ShawnC Chodzi mi o obecny trend i co raz wiecej młodych którzy sa bardzo ważni w zespole, kiedyś w tym wieku dopiero byli ogrywani