0

Jakich mamy teraz amigosów w Barcelonie? Czy Gavi i Pedri tworzą nowe podwaliny pod amigosów v2?

2

0

@Rhaan w tym przypadku tak ale zazwyczaj w takiej różnicy wieku sa porównywani na równi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@PatrychoO Właśnie to mnie rozśmiesza porównywanie pilkarzy jak jeden od drugiego 2-4 lata starszy jest, jak w młodym wieku to jest kosmos akurat jak sie może w rok rozwinąć młody zawodnik

0

@wasacz Tez ale bramki musimy zdobyc bo z BACK czy nie oni coś wcisną

3

@FCB24 To będzie cios, pilkarz gra koncert i sadzany na lawce, za top forme masz grac i tyle. Jak bedzie slaby to zmiana ale trzeba zaryzykowac

0

@Emhyr To mial przy jednym ale stworzyl tyle sytuacji że mogloby byc 5:0

3

@MesQueUnClub96 Bez Ferrana żaden z tych goli by nie padl

0

@BARCA1899Messi A kogo kupisz na ich poziomie w takiej cenie która za nich dostaniemy?

0


To będzie żart jak wyjdzie Roberto na skrzydle zamiast Ferrana

1

@MesQueUnClub96 Nie, za mądry

1

@Medium Gorzej sie go słucha niż komentatorów na polsacie

0

@cules100pro A Pedri ma 0 asyst, to nie oddaje wplywu na gre. Dlatego powinien grać ale na Lewej według mnie

0

@Mario96w no i tego będziemy potrzebować, Raphinha tego nie ma

0

@Mario96w W sumie jest prawonożny wiec nie wiem czemu na PS wygląda lepiej, zawsze to działa na odwrót

1

@Gaz Wole Ferrana niz 4 pomocnikow z czego 2 niepewnej jakości. Ferran zagrał mecz genialny i nie zasłużył na lawke. Nawet kosztem Raphinhi bym go wystawił

0

@AlexDark00 Ferran z lewej nie będzie istniał, a Rapha az takiej różnicy w grze nie ma bo głównie co robi dobrze to dośrodkowania

0

Ja bym ogólnie dal Ferrana na prawa, będzie groźniejszy niz Raphinha. Ten Raphinha na lewą ostatecznie albo Balde tam. Najlepszy mecz Raphinhi nie był blisko tego najlepszego meczu Ferrana z Cadiz dlatego tak myślę

1

@FCBparasiempre Bardzo dobrze zagrali i tyle

10

Piękni są już w Manchesterze


0

@Hubert102 myślę że oni nam strzela kilka goli, a my musimy strzelić ich więcej

0

@Borneo zwłaszcza przy 2:0

0

@Tasde Ale jeszcze przebieg tego meczu i z 2:0 na 5:2 dodaje trochę do frajerstwa
@Rust_Cohle to nie ja mam Viniciusa w avatarze

0

@takisobiektos w dwumeczu może być już ten wynik większy

0

Czy oficjalnie miano frajera Europy przejął Liverpool?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MyjorMa chyba w turlaniu

0

@kuz Ja widze Napoli w finale

0

@ShawnC Chodzi mi o obecny trend i co raz wiecej młodych którzy sa bardzo ważni w zespole, kiedyś w tym wieku dopiero byli ogrywani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?