0

@ShawnC, tak jest, dopóki nie zaczęły się mecze z wymagającymi rywalami. On to jest dobry na średniaków, na Inter to już zbyt słaby zawodnik niestety. Przynajmniej na razie. Trzeba liczyć, ze się z czasem jeszcze poprawi, bo przydałby się Eric, który potrafi bronić w najważniejszych meczach

0

@ShawnC, co ma Eric do lepszej gry zespołu?

0

@barcelonaLM, co on tam jeszcze zrobił?

0

@agaFCB, szkoda, ze pierwsza dostał zupełnie za nic. Jak już coś piszesz to spróbuj być obiektywna

0

Chciał uwalić Barcelonę i mu się udało. Ciężko jakiś inaczej o tym mówić

0

@KlonaZepan, żebyś Ty się kiedyś nie wywalił

1

Tak właściwie to dlaczego nie odgwizdał tam faulu?

0

@Azi, wystarczy, ze jak grał z Interem to dawał się objeżdżać. Zbyt słaby na Barcelonę

1

@Azi, Garcia jest beznadziejny. Lepiej żeby nie grał dopóki patrzy jak niektórzy napastnicy przyjmują piłkę i biegną obok niego strzelając bramkę

0

@Emhyr, trochę odleciałeś :P

0

@Emhyr, mówisz o Dumfriesie?

1

@Danqoo, to samo się dzieje tutaj, nie ma co się śmiać z dzieci i przygłupów tam jeśli tutaj są podobni

0

O to chodzi Vini, tak masz strzelać

5

@AmigoBlancos, bardzo dobre, obyśmy więcej takich zachowań w wykonaniu zawodników Realu mogli oglądać

13

Specjalnie się przewrócił żeby przerwać groźną akcje Rayo. Już inaczej chyba nie potrafią ich zatrzymać

4

Ten sędzia to jakiś żart XD

0

@AmigoBlancos, oczywiście, że nie. Na zawodnikach, którzy już się kładą na ziemię od podmuchów wiatrów karnych się nie dyktuje

1

@AmigoBlancos, sędzia nie pozwoli żeby Real swojego nie wycisnął z tego meczu :P przecież oni nie zrobili JEDNEJ dobrej akcji :D

0

Uwielbiam jak oni tego Viniego rzucają po boisku, piękny widok

0

@Kuuba77, a Ty na notatnik

3

Asensio się już przewracał jak doszło do tego kontaktu, no ale Real to Real

4

Jaki rzut karny, Barcelonie takich nie gwiżdżą

5

@Peszko07, zaraz się pojawią komentarze, że wszyscy musimy coś zmienić żeby było lepiej, bo inaczej to nie będzie świata :D A Ci, którzy za to wszystko odpowiadają będą się bawić w najlepsze :D

0

Czy są tu osoby, które przechodziły przez rehabilitację po zabiegu artroskopii kolana i mogą doradzić jak się najlepiej za to zabrać i na co najbardziej zwrócić uwagę żeby jak najszybciej dojść do formy?

0

@okiemtypera_lucaxx95, a co według Ciebie powinny jeszcze ćwiczyć? Może im zależy tylko na szczupłej sylwetce i wysportowanym tyłku i dobrych nogach

1

@Kgorecki2500, myśle, ze gdyby wiedział, ze się połamie to by nie pojechał :) Wiem o czym myślisz, bo tez nie chciałbym żeby znowu został wykluczony z gry na kolejne tygodnie, ale fakt jest taki, ze każdy będąc na jego miejscu by pojechał. Trzeba to zrozumieć

1

@Kgorecki2500, no ale perspektywa tego jak myśli Araujo powinna nas już interesować, a on sam pewnie bardzo chce tam jechać

0

@Nieznajomy, Kostić na problem żeby pokazać 100% siebie w Juve, przynajmniej według mnie. Zbyt defensywnie grający zespół

2

@ArterkHD, kapitalnie? Bo uderzył w słupek?

4

@mrboom, wydaje mi się, ze nie. 4GB RAMu na ten moment to bardzo mało. Do w miarę płynnego działania najlepiej 8GB, a jak jest budżet to nawet 16GB żeby się nie martwić. Sprzęt, który będzie budżetowy zaraz będziecie chcieli wymienić, bo będą przez niego nerwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?