0

@Losiex, stracić mniej lub tyle samo co Atletico

0

@hayek, a dlaczego ktoś Cię wyzywa jak stoisz w korku?

0

@NeroTFP1, przerażajace, w zasadzie nic więcej dodawać nie można

12

@LS, to miłe z naszej strony, że taką mamy gospodarkę napędzona, że już teraz możemy napędzać te sąsiadów

0

@kulek22, wielu obywatelom daleko do elektryków, bo są one po prostu drogie

0

@LS, mam nadzieje, że nie będą w stanie zakazać nam wszystkiego :) Wiadomo coś więcej dlaczego chcą tego zakazać?

1

@DonMatteo901, gaz i benzyna normalna rodzina, na rozgrzewkę dla auta będzie można tankować 98, dużo tego nie idzie

0

@pioz123, jakie to ma znaczenie czy niemalże pewny awans czy nie? Barcelona za Xaviego w tym sezonie gra coraz gorzej i jeśli do końca sezonu nic się nie zmieni to niestety, ale legenda Barcelony nie powinna już dłużej piastować stanowiska trenera pierwszej drużyny. Ile w tym sezonie było meczów gdzie oni dali pokaz gry i wygrali pewnie spotkanie? Grają beznadziejnie, jak patrzę na United to jakbym widział Barcę

10

@pioz123, tylko od Szachtaru

1

United prezentuje podobny poziom do Barcelony, a oba te kluby łączy trener, który sobie nie radzi

1

@Sulimo, chyba nie tylko ja mam tego typa dosyć już

1

@Sulimo, oznaczyłeś zbanowanego

1

@bartas97, może mówił tak, bo się nudził?

3

@Lukikiki, nawet jak coś zmieniłeś i tak Cię nie rozumiem XD

@Adran360, dobrze, ze nie tylko ja mam problem

4

@Lukikiki, chyba musisz być pijany, bo tak chaotycznie piszesz

0

Sędzia w meczu Realu chce chyba zostać główną gwiazdą

0

Rayo zrobiło się takie jałowe, zero gry dziś z Bilbao

0

@michaleu, był czas, że mieszkałem w Krakowie i tez ciężko było mi to zaakceptować, oprócz tego narzeczona jest z Podkarpacia i również ona i jej rodzice tak mówią. Po jakimś czasie się oswoiłem i sam często tak mówię :D

3

@Androchem, ja czekam na skończenie się mulciarzy

0

@bartekvisca , ceny są tak mocno zróżnicowane, że najlepiej żebyś zadzwonił i popytał. Obawiam się, że teraz te 600zl to może być minimum jeśli nie za malo

3

@Lionel_Messi10, wow super

1

@RobiS, jeżdżąc ostatnio trochę po Niemczech zastanawiam się dlaczego tu piesi mi nie wchodzą pod koła tak jak w Polsce ;p

0

@TR3YWAY, też zadawałem sobie to pytanie właśnie

0

@TR3YWAY, jak dziś podszedłem do auta to zobaczyłem takie coś

https://zapodaj.net/plik-ELYasd2VDy
https://zapodaj.net/plik-dBLfWZqYCW

0

@wpwelement, nie rób z siebie ofiary tylko spójrz dobrze na wiadomości, które ze sobą wymienialiśmy. W ostatniej rozmowie zadałem Ci jedno pytanie i do tej pory nie dostałem na nie odpowiedzi. Po co obracasz kota ogonem jeśli obaj mamy dostęp do tych samych wiadomości i widać tam czarno na białym, że nie uzyskałem odpowiedzi na zadane pytanie na temat tego w jaki sposób traktujesz moje komentarze?

Nie rób ze mnie takiego potwora

1

@P33ck, wiem, bo ja ogólnie dobry chłopak jestem, tylko zdarzyło mi się w życiu zabłądzić

0

@ranger3120, no ja tez jestem zdania, ze komentowanie każdego najmniejszego wydarzenia na La Rambli jest nieco niepotrzebne, ale lubiłem popatrzeć na kwalifikacje czy trochę wyścigu :D

@Sulimo, oby Małysz dobrze wypadł w tym sezonie

0

Może i ta F1 nudna, ale odrobinę będzie tęskno jak teraz będą weekendy bez F1

3

@EkspertzOrlikq, w komentarzach mimo wszystko jakieś granice być powinny, a Ty nie należysz do myślących użytkowników, którzy choć trochę by się tego trzymali. Konto istnieje 144 dni, sporo to o Tobie mówi

0

@A4ron, padał śnieg tam również w trakcie meczu? Nie oglądałem i średnio mam wiedzę na ten temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?