FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Losiex, stracić mniej lub tyle samo co Atletico
0
@hayek, a dlaczego ktoś Cię wyzywa jak stoisz w korku?
0
@NeroTFP1, przerażajace, w zasadzie nic więcej dodawać nie można
12
@LS, to miłe z naszej strony, że taką mamy gospodarkę napędzona, że już teraz możemy napędzać te sąsiadów
0
@kulek22, wielu obywatelom daleko do elektryków, bo są one po prostu drogie
0
@LS, mam nadzieje, że nie będą w stanie zakazać nam wszystkiego :) Wiadomo coś więcej dlaczego chcą tego zakazać?
1
@DonMatteo901, gaz i benzyna normalna rodzina, na rozgrzewkę dla auta będzie można tankować 98, dużo tego nie idzie
0
@pioz123, jakie to ma znaczenie czy niemalże pewny awans czy nie? Barcelona za Xaviego w tym sezonie gra coraz gorzej i jeśli do końca sezonu nic się nie zmieni to niestety, ale legenda Barcelony nie powinna już dłużej piastować stanowiska trenera pierwszej drużyny. Ile w tym sezonie było meczów gdzie oni dali pokaz gry i wygrali pewnie spotkanie? Grają beznadziejnie, jak patrzę na United to jakbym widział Barcę
10
@pioz123, tylko od Szachtaru
1
United prezentuje podobny poziom do Barcelony, a oba te kluby łączy trener, który sobie nie radzi
1
@Sulimo, chyba nie tylko ja mam tego typa dosyć już
1
@Sulimo, oznaczyłeś zbanowanego
1
@bartas97, może mówił tak, bo się nudził?
3
@Lukikiki, nawet jak coś zmieniłeś i tak Cię nie rozumiem XD
@Adran360, dobrze, ze nie tylko ja mam problem
4
@Lukikiki, chyba musisz być pijany, bo tak chaotycznie piszesz
0
Sędzia w meczu Realu chce chyba zostać główną gwiazdą
0
Rayo zrobiło się takie jałowe, zero gry dziś z Bilbao
0
@michaleu, był czas, że mieszkałem w Krakowie i tez ciężko było mi to zaakceptować, oprócz tego narzeczona jest z Podkarpacia i również ona i jej rodzice tak mówią. Po jakimś czasie się oswoiłem i sam często tak mówię :D
3
@Androchem, ja czekam na skończenie się mulciarzy
0
@bartekvisca , ceny są tak mocno zróżnicowane, że najlepiej żebyś zadzwonił i popytał. Obawiam się, że teraz te 600zl to może być minimum jeśli nie za malo
3
@Lionel_Messi10, wow super
1
@RobiS, jeżdżąc ostatnio trochę po Niemczech zastanawiam się dlaczego tu piesi mi nie wchodzą pod koła tak jak w Polsce ;p
0
@TR3YWAY, też zadawałem sobie to pytanie właśnie
0
@TR3YWAY, jak dziś podszedłem do auta to zobaczyłem takie coś
https://zapodaj.net/plik-ELYasd2VDy
https://zapodaj.net/plik-dBLfWZqYCW
0
@wpwelement, nie rób z siebie ofiary tylko spójrz dobrze na wiadomości, które ze sobą wymienialiśmy. W ostatniej rozmowie zadałem Ci jedno pytanie i do tej pory nie dostałem na nie odpowiedzi. Po co obracasz kota ogonem jeśli obaj mamy dostęp do tych samych wiadomości i widać tam czarno na białym, że nie uzyskałem odpowiedzi na zadane pytanie na temat tego w jaki sposób traktujesz moje komentarze?
Nie rób ze mnie takiego potwora
1
@P33ck, wiem, bo ja ogólnie dobry chłopak jestem, tylko zdarzyło mi się w życiu zabłądzić
0
@ranger3120, no ja tez jestem zdania, ze komentowanie każdego najmniejszego wydarzenia na La Rambli jest nieco niepotrzebne, ale lubiłem popatrzeć na kwalifikacje czy trochę wyścigu :D
@Sulimo, oby Małysz dobrze wypadł w tym sezonie
0
Może i ta F1 nudna, ale odrobinę będzie tęskno jak teraz będą weekendy bez F1
3
@EkspertzOrlikq, w komentarzach mimo wszystko jakieś granice być powinny, a Ty nie należysz do myślących użytkowników, którzy choć trochę by się tego trzymali. Konto istnieje 144 dni, sporo to o Tobie mówi
0
@A4ron, padał śnieg tam również w trakcie meczu? Nie oglądałem i średnio mam wiedzę na ten temat