La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 795 Culés

0

I co mam napisac po tym meczu?

Szkoda mi Korony zwyczajnie ale Velde debesciak.

Mecz moim zdaniem powinien byc przerwany i przełożony.
Obyscie sie utrzymali

1

@Sulimo Dziwi mnie że ten mecz został dograny do końca.Taki mecz w Gliwicach to dosłownie po 10 minutach już został zdjęty.Van Den Brom na jakiś czas ma spokój z krytykami(chyba że przegra w Gdyni)

0

@FcPortoFan1999 Dokładnie. W gliwicach mieli olej w głowie. Ale Frankowski to duren jest.

1

@Sulimo, oznaczyłeś zbanowanego

1

@Sulimo I On sędziował mecz w lidze mistrzów we wtorek.Może sodówka mu do głowy strzeliła od tego?

0

@FCB_dimiC Dzieki kolego

1

@Sulimo, chyba nie tylko ja mam tego typa dosyć już

0

@FCB_dimiC Mnie pewien fan legii wkurza ale no co zrobic. Nie bede nawet oznaczac bo nie jest warty tego.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?