18

@MesQueUnClub96, za dużo jest dyskusji na takie tematy. Jeśli chłopiec lubi innego chłopca to niech się nim zajmie, bez dyskusji takich jak wyżej.

Świat byłby piękniejszy gdyby ludzie po prostu żyli swoim życiem bez przekonywania innych do tego żeby mieli takie same zdanie lub udowadniania im czegoś.

0

@MesQueUnClub_87, w takim razie zobaczymy co pokaże przyszłość

0

@MesQueUnClub_87, czyli jak jedna postanowi spędzić z Tobą noc to możesz czekać, aż ta druga też przyjdzie? Były już takie manewry?

6

@misterio, trzeba zamykać lasy jak najszybciej

0

@Zoker, dobry znak

@MiloszFCB1899, tak myślałem, że się nie sprawdzi

1

Cześć, jak zagrał Dani Olmo z Milanem? Będzie coś z niego?

1

@Michal_1916, przyjdzie, już tu jedzie

0

@MesQueUnClub_87, a gdzie Nico jeszcze upchnąć?

0

@Pedri16Future, od Barcelony

0

Barcelona kupuje wszystkich tylko nie zawodników, którzy naprawdę mogą zapełnić lukę na pozycjach gdzie są największe problemy. Tak trzeba żyć

0

@draxidox, to nie są kibice. Szanuj normalnych ludzi

0

@Deviler, jakie roczniki, jakie pojemności. Tu dużo rzeczy może mieć znaczenie

0

@michal26, to obyś źle przeczuwał i żeby skończyło się 3:0

1

@Ojciec5tkidzieci, na dupie niech się podpiszą bałwany. Nigdy nie zrozumiem po co ludzie się podpisują w miejscach, które odwiedzają XD

0

@escarabajo, @Tusiek27, to auto narzeczonej, żadnej polisy sprawcy nie dostała. Dostała numer sprawy, która została utworzona na policji, ale żadnych danych sprawcy na razie

0

Szkoda parkingowa, policjant zabrał dowód rejestracyjny elektronicznie. Policja określiła sprawcę jednoznacznie, ale ten się nie przyznał do winy i nie przyjął mandatu - chce iść do sądu. Czy w takiej sytuacji można się starać o auto zastępcze? Można naprawiać swoje auto czy trzeba czekać na sąd i rozwiązanie winy?

0

@MesQueUnClub96 gratuluję sukcesu. To musiał być bardzo dobry mecz Nole

0

@sen, idź spać, śnie

0

@Culer9002, pewnie mu się przypomniało, że wcześniej takie akcje to tylko w FIFIE widział.

Przypominam, że Vinicius jest brany pod uwagę do ZP, śmiech na sali

0

@Zoker, nie wiem jak mogłeś tak założyć czytając pierwsze zdanie w tym wpisie :P

1

@MesQueUnClub_87, młodzi to największy pozytyw. Oby tylko dostali swoje szanse w sezonie, bo w innym przypadku to co pokazują teraz nie będzie miało znaczenia.

Jeśli taki Lewandowski będzie grał słabo to zawodnik w lepszej formie powinien dostać szansę :)

3

@Zoker, coś Ci nie gra czy nie zrozumiałeś, że śmieje się z tego, że niektórzy jarają się presezonem, który nie będzie miał żadnego znaczenia?

0

@Lukas82, napisałem do Ciebie PW

3

Barcelona ma takie wyniki, że ten sezon może się skończyć zanim się zaczął.

Niesamowitą ekipę zbudował Flick

0

@clyde, przykro mi, dużo siły

2

@NeroTFP1, ja *******. Nic więcej napisać się nie da

0

@MesQueUnClub96, Dodi o czym Ty mówisz? Jak ktoś kto przegrał w poprzedniej rundzie miałby dać radę teraz?

0

@Azi, również nie lubię, schludne i krótkie paznokcie to najlepsze rozwiązanie. Nie wiem jak niektóre kobiety są w stanie wykonywać codzienne czynności kiedy paznokcie mierzy się w centymetrach, a nie milimetrach

1

@Comentateiro, mam nadzieję, że zanim Ci stuknie 200 lat na karku to zobaczymy jeszcze ten styl Barcelony, o którym piszesz wyżej

0

Im dłużej te wszystkie wiadomości są publikowane tym bardziej wierzę w to, ze Barcelona nie ma na nikogo kasy. Już był blisko Nico, blisko Olmo, ciekawe kto następny będzie zawodnikiem, którym Barcelona będzie pudrować swój wizerunek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?