FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gronek, te wszystkie nowsze to chyba żadne
1
@FcPortoFan1999, starcie dwóch z osiemnastu zespołów, które nie potrafią grać w piłkę
1
@tristan87, może na kolejnych igrzyskach będziemy mogli wypuścić Lewandowska w bój
0
@kuz, to odmówił wzniesienia czy nie zrezygnował?
5
@NeroTFP1, przecież sami siatkarze zdobyli ponad dziesięć, to kto to liczy?
3
@DLFCB, nie wiem czemu to Messi jest nazywany najlepszym na świecie. Krzywdzą zawodnika City
2
@jakub1906, on to jest przypadek gościa, który odbija się od każdej roboty, bo jest za słaby, ale wciąż chce dużą kasę za swoją pracę.
0
@NeroTFP1, może to dlatego stary się od niego odwrócił, hmmmm.
Nie ma przypadków, są tylko znaki
0
@FcPortoFan1999, @Barcanajlepszyteam, on ma humor dobry, ale żeby zwrócić na siebie uwagę musiał napisać, że „ostatnie edycje oddają mój prywatny stan”. Każdy dzień ta sama śpiewka
2
@NeroTFP1, tylko żebyś nam się tu nie zakochał piękny kawalerze
1
@TR3YWAY, ale ja go nie obarczam. Napisałem tylko, że ktoś bardziej czujny zrobiłby więcej, tyle
0
Jeden z najwyższych zawodników w Premier League - Bernardo Silva ratuje City
0
@FcPortoFan1999, o żadnego. Ja piszę o zespole, a nie o użytkownikach
0
@TR3YWAY, wjechało od lewej strony, czujny kierowca zrobiłby więcej, bo miał na to kilka sekund. Czujny i obserwujący otoczenie kierowca zdążyłby zareagować
1
@TR3YWAY, wina matki, która nie nauczyła dziecka odpowiednich zachowań, a jak widać nie opiekuje się tylko jednym dzieckiem. Pomimo wszystko uważam, że kierowca mógł zrobić więcej. Czujny kierowca zdążyłby zareagować - ten pojechał z dzieckiem na zderzaku. Mam nadzieję, że młody przeżył
2
Kibice United się cieszą, bo to ostatnie trofeum, które mogą wygrać w rozpoczynającym się sezonie
0
@Dari0G, a mi się wydaje, że to fejk. Jeśli to prawda to ta kobieta nie błyszczy inteligencja
0
Korona Kielce właśnie rozgrywa swój mecz. Warto dodać, że zespół z Kielc jest jednym z najbardziej popularnych na La Rambli
0
Haaland jak zaczyna się brać za rozgrywanie to prawie przewraca się o własne nogi
0
@RosjaninBut, myślałem, że go zje
0
@FcPortoFan1999, dobrze, że przyznajesz się do tego, że Ekstraklasa to żaden profesjonalizm
3
Przegrać finał można, to nie jest żaden wstyd, ale to w jakim stylu dziś zrobili to nasi to kompromitacja. Naszej drużyny nie było na boisku
0
Francuzi chyba zapłacili
0
Końcówka seta i sabotaż się zaczyna, trzeci raz z rzędu
1
Grać dobrze, a w końcówce seta robić coś takiego. Oby w trzecim się obudzili już na dobre
0
Szkoda, że Andrzeja nie było jak Polska grała w finale ME w piłce nożnej
2
@RoberDzik, chyba nikogo nie nazwałbym najlepszym, tak z pełnym przekonaniem
6
@Kgorecki2500, on nie musiał zbyt często na nic twardego upadać żeby pieprzyć głupoty
2
@Arden, e tam ciągnik, jakby Passata kupił to wtedy można by się było przejąć
5
@kuz, chciał wyprzedzać i w ostatnim momencie zauważył przeszkodę chyba