5

@kuz, chciał wyprzedzać i w ostatnim momencie zauważył przeszkodę chyba

1

@Sulimo, to trafiły się dwie beznadziejne w takim razie

0

@Sulimo, kolejne widowisko w Ekstraklasie? Kto by się spodziewał

0

@kaamil1910, Frenkie też

4

@Kondziubarca, to chyba niezły żart dla fanów United

0

@MesQueUnClub_87, Laporta to ogarnie, przejął stery więc wszystko jest możliwe

1

@kuz, nic w niczym nie pomoże, bo ta tolerancja zaszła już tak daleko, że odezwać się czasem nie można, a dla ludzi bicie się facetów z kobietami to norma ;)

0

@juarez, takie czasy, że prawda tak boli co poniektórych, że potem żądają za to przeprosin. Wszystkie kobiety wyszłyby razem to mogliby organizować mecz finałowy między dwoma facetami, bez udziału kobiet w ich konkurencji

7

@Kgorecki2500, i cyk dyskwalifikacja za mówienie prawdy

@kuz, a jak ma do tego podchodzić jeśli będzie walczyć o złoto z facetem?

1

@GeneralXavi, właśnie dlatego nie wyszło Ci z Barcelona, bo w głowie miałeś wszystko tylko nie trenowanie klubu.

0

Wiadomo już dokąd dopłynął już Laporta za sterami? Pakuje już tego Nico na statek?

0

@Zoker, chyba nie. Jeden z użytkowników pisał, że ma trafić do wiezienia za hodowanie marihuany, ale nie pamiętam kto to był :D

0

@Zoker, a ten co miał iść siedzieć już siedzi?

5

@Szklaner, przyszłeś już spowrotem?

0

@Nazio_87, oni do niego piszą "Dzień dobry, smacznej kawusi"

0

@FcPortoFan1999, chyba bym się roztopił w robocie

3

@KrychaFCB, czy to był @Kessie?

15

Jak Laporta ma przejąć ster jak mu bebech przeszkadza żeby za niego złapać?

0

@masa11, trzecie z rzędu zwycięstwo Francuzów z Włochami w ostatnim czasie. Może im nie leżą po prostu

0

@Kgorecki2500, przegrają pewnie minimum trzema

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@adamek20151, czego używasz aktualnie?

0

@Kamiloza91, zabezpieczyć połączenie, 150zl za poradę

0

@Rust_Cohle, mysle, ze dzwoni i ma kilka takich Anek jeśli potrzebuje

1

@Comentateiro, to normalne, że sam nie wiesz ile masz lat, w tym wieku nie takie rzeczy się zdarzają zapewne

5

@Comentateiro, w wieku 178 lat wyjście z łóżka to musi być dla Ciebie wspinaczka dziadku

0

Komentarz usunięty

6

Komentarz usunięty

1

@Arden, to nie psy są problemem tylko ich właściciele oraz dzieci, które nie mają rodziców, którzy będą im wpajać jak się obchodzić ze zwierzętami

@Barcasub, one są gorsze niż niejeden większy pies, rzeczywiście dorosły człowiek sobie z nim poradzi, ale dziecko już nie. Tak czy siak to wina właścicieli, rodziców dzieci, a nie psów

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?