FCB_dimiC
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostatnio różnie, raz tu, raz tam
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@kuz, chciał wyprzedzać i w ostatnim momencie zauważył przeszkodę chyba
1
@Sulimo, to trafiły się dwie beznadziejne w takim razie
0
@Sulimo, kolejne widowisko w Ekstraklasie? Kto by się spodziewał
0
@kaamil1910, Frenkie też
4
@Kondziubarca, to chyba niezły żart dla fanów United
0
@MesQueUnClub_87, Laporta to ogarnie, przejął stery więc wszystko jest możliwe
1
@kuz, nic w niczym nie pomoże, bo ta tolerancja zaszła już tak daleko, że odezwać się czasem nie można, a dla ludzi bicie się facetów z kobietami to norma ;)
0
@juarez, takie czasy, że prawda tak boli co poniektórych, że potem żądają za to przeprosin. Wszystkie kobiety wyszłyby razem to mogliby organizować mecz finałowy między dwoma facetami, bez udziału kobiet w ich konkurencji
7
@Kgorecki2500, i cyk dyskwalifikacja za mówienie prawdy
@kuz, a jak ma do tego podchodzić jeśli będzie walczyć o złoto z facetem?
1
@GeneralXavi, właśnie dlatego nie wyszło Ci z Barcelona, bo w głowie miałeś wszystko tylko nie trenowanie klubu.
0
Wiadomo już dokąd dopłynął już Laporta za sterami? Pakuje już tego Nico na statek?
0
@Zoker, chyba nie. Jeden z użytkowników pisał, że ma trafić do wiezienia za hodowanie marihuany, ale nie pamiętam kto to był :D
0
@Zoker, a ten co miał iść siedzieć już siedzi?
5
@Szklaner, przyszłeś już spowrotem?
0
@Nazio_87, oni do niego piszą "Dzień dobry, smacznej kawusi"
0
@FcPortoFan1999, chyba bym się roztopił w robocie
3
@KrychaFCB, czy to był @Kessie?
15
Jak Laporta ma przejąć ster jak mu bebech przeszkadza żeby za niego złapać?
0
@masa11, trzecie z rzędu zwycięstwo Francuzów z Włochami w ostatnim czasie. Może im nie leżą po prostu
0
@Kgorecki2500, przegrają pewnie minimum trzema
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@adamek20151, czego używasz aktualnie?
0
@Kamiloza91, zabezpieczyć połączenie, 150zl za poradę
0
@Rust_Cohle, mysle, ze dzwoni i ma kilka takich Anek jeśli potrzebuje
1
@Comentateiro, to normalne, że sam nie wiesz ile masz lat, w tym wieku nie takie rzeczy się zdarzają zapewne
5
@Comentateiro, w wieku 178 lat wyjście z łóżka to musi być dla Ciebie wspinaczka dziadku
0
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
1
@Arden, to nie psy są problemem tylko ich właściciele oraz dzieci, które nie mają rodziców, którzy będą im wpajać jak się obchodzić ze zwierzętami
@Barcasub, one są gorsze niż niejeden większy pies, rzeczywiście dorosły człowiek sobie z nim poradzi, ale dziecko już nie. Tak czy siak to wina właścicieli, rodziców dzieci, a nie psów
0
Komentarz usunięty