FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MESSIah16 u nas jest Valverde i to zdecydowało, że u nas nie zagra. Sorry, ale jak się Jong mówi, że trener z nim jeszcze nie rozmawiał, to dał jasny znak, że i tak będzie grał Busquets, Rakitic i Vidal. De Ligt olał nas, bo wie, że i tak będzie grał Pique i Lenglet.
1
@strazak1991 zależy co, jak CA to tak
17
@strazak1991 i prawie wygrał mundial obroną, gdzie to przed turniejem mówiono, że będą tracić po 2 gole na mecz, a tymczasem to przegrali przez atak
0
@michal26 był spalony Sancheza i można było to spokojnie dostrzec, Vargasa tu nie miał nic wspólnego z akcją
0
@michal26 ale tam był spalony Snacheza :D
0
@ViscaBarca123 za 30mln to każdy klub powinien go kupić, nie wierzę, że tyle kosztuję, a taki Tottenham czy Arsenal go nie kupią.
0
@Rewolucja123 polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Nie napisałem, że oczywisty karny, ale prędzej tutaj karny, niż dla Argentyny w pierwszej połowie, gdy tutaj było 10-15 komentarzy, że karny ewidentny
0
No i tu już było znacznie bliżej karnego niż w pierwszej połowie dla Argentyny
2
Jest i największe drewno w Argentynie xdd gość parodia w kadrze, ale i tak musi grać, bo po co Dybala
1
@BoRoWieC ale on cały turniej ma słaby, nawet na tle partnerów z drużyny nie wyróżnia się
0
@Grzesior667 Messi by strzelał, ewentualnie by był gol, La Rambla w euforii- kolejny podpunkt jest. Przecież jakby to był karny to byłby idiotyzm
0
Martinez odrzuca piłkę na ponad 10me mając żółta kartkę...no debil
0
@Kamill10 di Maria to niech na trybunach usiądzie lepiej, jeszcze ten trener pomyśli by go wpuścić
1
@kolo123 problem u oby zaczyna się wtedy gdy mają przerwać akcje rywali, a chyba od tego powinni być
1
@Kajtek77 no już kilka razy było pisane/mówione, ze Vince będzie już pomału podejmował coraz mniej decyzji i się wtrącał, wytrzymywał 1,5 msc i znowu boss nad bossami.
0
@Kajtek77 czyli przed największym debilem :D to co się dzieje tam do porażka, shane ma taki pop, że na WM w main event to może być walka Shane vs Vince o pas......
4
@Rewolucja123 jest i drugi najlepszy obrońca Valverde, tuż za plecami Rakiticia
0
@SinMistico z Valverde to oni tak nawet na treningu nie zagrają by się nie przyzwyczajali
2
@format1977 Messi narazie dorównuje swoim kolegom z kadry na tym turnieju :D
0
@MrShakira taki Ndombele i Malcom to by było potworami w tej lidze i to przy Mauricio.... Wtedy 3 miejsce w lidze ich pewne, a kto wie....może coś więcej
0
@zodiak_10 myslałem, że ostatnia kolejka Ekstraklasy już dawno była
0
@MarioVeB! PSG czasami gra 3-4-3, a Semedo do takiego ustawienia pasuje idealnie
1
@blaugrana1980 ale oni potrafią, nigdy nie było na boisku widać po nich kaca, to Messi kilka razy rzygał na boisku
0
czy wie ktoś gdzie można obejrzeć film: Autor Widmo? Bo na znanych mi portalach tam nie ma
1
@ddanioofcb taka California to przy piwku w gorące dni to siada dobrze :D
6
@michal26 może, taki talent to i by na libero sobie poradził :D
1
@ArterkHD wincyj pomocników
2
@puyol_presidend5 oczywiście TAA, już jest zdecydowanie najlepszym PO świata, a jeszcze jest gówniarzem :D
0
@barcelonaLM no a potem przegra w następnej rundzie 3-0 z jakimś Chile czy Urugwajem. Poza tym z taka grą to oni się powinni cieszyć, że eliminacji na Copa nie ma, bo by mieli problem
1
@mekston najlepiej to jakby Argentyna z grupy nie wyszła :D