11

@Rewolucja123 no tak, bo piłkarze zawsze otwarcie mówią: " chcę by odszedł Pan XYZ." Przecież marzeniem Messiego, Suareza czy Pique jest gra defensywna i stawianie na kontrolę gry, która nigdy nie ma miejsca

2

@NeroTFP jednego z najlepszych? Oczywiście to moje zdanie, ale do gościa nikt nie ma podjazdu

0

@SympatykFutbolu to w sumie i tak o 2 więcej niż Dembele

4

@Fawrf albo wiedzą, że skoro Busquets gra od 2 sezonów totalne gówno, a i tak gra wszystko prawie to nie są na tyle głupi by czekać do 30 na swoją szansę

5

Jak myślicie: ile razy Iniesta ośmieszy Busquetsa?

35

Perez zrobił akcję, w której Dembele by 6x piłka odskoczyła

0

Może i to mecz towarzyski, ale tego Busquetsa to na 2msc trzeba na ławkę posadzić bo od 1,5roku gra kaszanę

10

Jak można stawiać na Rakiticiaz Rafinhe czy Roberto w pomocy kosztem Puiga......

1

Valverde to jednak geniusz. Specjalnie wystawia młodego Oriila na PO, bo wie, że tam sobie nie poradzi i potem ma argument, że nie musi go powoływać bo nie ma jakości

8

@BarcaInfo tylko debil w to uwierzy, że Valverde coś zmieni by dać szansę młodym, a nie swojemu tridente: Busquets Rakitic Vidal

0

@BieVo projekt x

0

@BarcaInfo Jeniec, jak najdalej od Valverde

0

@BarcaInfo tylko po co, skoro i tak nie zagra u Valverde więcej niż 100minut

0

@Suzu Coutinho za Arthura. Bez ofensywnego pomocnika dalej będziemy liczyć na kreatywność Messiego

6

@fajny_football na Anfield zagraliśmy takie go***, że jakby Liverpool musiał strzelić 6 czy 7 goli to i tak by to zrobili

0

@Arkon to są te milionowe transfery Bayernu....

5

@Barca_Big_Moment Busquets za ostatnie 2 sezony powinien mieć pewne miejsce na ławce

0

@Ronaldinho10_ nikt nie oczekuję, by w pierwszej 11 było 7-8 młodych wychowanków. Ale zamiast kupować, Paulinho, Vidala, dawac tyle szans Rafinhi czy Denisowi śmiało można postawić na Puig i Aleni. Zamiast kupować Griezmanna, to od 2 lat można było powoli wprowadzać Abela by był zmiennikiem, i mógł zagrać z takim Leganes. De Jong genialny transfer i plikarz, ale warto było najpierw wypróbować Oriila.

22

@Momalsino niestety jest jeden Pan na ławce, który zadba o to byśmy nie zapomnieli o tych koszmarach
...
Ps. Nie znudziło mi się narzekanie na niego

0

@Kamilos84 bo miał rację

0

Wiem, że Roger to ma niesamowite doświadczenie, ale czy on serio chce zmęczyć Djokovicia???

0

Czysto teoretycznie: jest 2-1 dla Djoko, w jednej akcji obaj się poslizgneli i nie dają rady dokończyć spotkania, a lekarze stwierdzili, że 2-3 tyg przerwy minimum. Co w takiej sytuacji, jeżeli to jest finał??

0

@czosnekfcb jak gral genialne to należało go chwalić, ale dziś gra Fatalnie przez duże F. Ani przyjęcia, ani bloku, ani obron, a Ruscy tylko czekają aż ma atakować

0

Mam 185cm wzrostu, w siatkówkę grałem tylko na wf w szkole, a mam wrażenie, że i tak dziś bym zablokował Kwolka

1

Kwolek to dziś parodia siatkarza

1

@Reiv111 nie chciałem tego, ale przy takiej formie Muzaja i Kaczmarka to Leon na ataku chyba powinien grac

0

@Criss18Barca nie słyszałem takiej wypowiedzi, a po drugie chyba każdy może się mylić, nawet Drzyzga. Jeżeli powinni zdobyć MS, ale nie mieli na tyle silnej psychiki by wygrać w półfinale to słabo z nimi....

0

@Criss18Barca no chyba nie

4

@Mathew86 nie no, juz teraz go usprawiedliwiać to szaleństwo. Jeżeli on chociaż raz go wystawi na środku obrony to on karierę powinien kontynuować na ławce Stargardu szczecińskiego.

1

Ale ta stronniczość komentatorów jest słaba...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?