- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1383 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1383 Culés
0
Ale wyjście z pod Pressingu Daniego było na początku :o Semedo pewnie by podawał do MATSA
1
@Coutinho007 akurat ani Semedo ani Roberto nie mają problemu z wyjście z pod pressingu problem u semedo zaczyna się przy dograniu w pole karne
1
@kolo123 problem u oby zaczyna się wtedy gdy mają przerwać akcje rywali, a chyba od tego powinni być
0
@kolo123 No Semedo tak średnio. Kółeczko z piłką i podanie do tyłu. To jest gra Semedo pod Pressingiem. Co do problemu dogrania w pole karne to też prawda. Im bliżej bramki rywala tym bardziej gościa wyłącza
0
@FCB24 Dla mnie to jest masakra że 36 letni Alves potrafi ta dwójka naszych PO zawstydzić może Robeto nie aż tak ale Semedo pod każdym względem.
0
@Coutinho007 Boki obrony póki co najlepsze .Dani robi robotę jak za starych dobrych czasów
0
@th@les Byłem przeciwnikiem jego powrotu Ale jednak jednak patrząc na to co robi i jak bardzo zawstydza odwagą, inteligencja taktyką, grą z przodu i z tyłu Semedo to chyba jednak zmieniam zdanie.
0
@Coutinho007 Gość ma 35 lat i gra niemal pełne spotkanie na niezłych obrotach,prowadząc przy tym grę ,bo to jego stroną i Filipe Luisa,w pierwszej połowie chodziła piłka.Oczywiście wiek przekreśla jego powrót ,ale gdyby wrócił na jeden sezon z pewnością nie wrzeszczałbym z oburzenia.Forma nie powinna mnie dziwić,bo dani zawsze o nią dbał,dobrze się odżywiał,podchodził profesjonalnie do tego co robi.Do tego facet zawsze wesoły,z pewnością w drużynie zawsze lubiany.Odchodził to mu wypominano wiek,tymczasem to wciąż wartościowy zawodnik.Niestety do emerytury juz naprawdę blisko.