FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Kusco15 Piraci bez prawdziwego Sparrowa to jak Golden Eye bez Bonda
0
@BarcaInfo ta wymiana to się jednak udała Bartkowi
0
@RadekACCA decyzja o wybraniu Rose była wielokrotnie krytykowana, także już drugi raz nie popełnią błędu by MVP został ktoś byleby był najmłodszy. Ja jakoś liczę że Dallas jakoś da radę, ale to może wynikać z tego, że im kibicuje :P
3
Jutro stawiam 100zl, że w przyszłym sezonie Sevilla wygra LE
10
Banega co to za pomocnik. Jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy ostatniej dekady. Gość z powodzeniem poradziłby sobie w najlepszych druzynach, w Interze sobie nie radził przez styl i trenera
4
Carlos totalny dzban, albo fauluje przed 25m albo odpuszcza
1
Kurcze ale odejście Messiego może być niezwykle ciekawe. Nie mówię, że chce by odszedł, ale wizja zobaczenia go np w Premier League czy Serie A oraz wizja Barcelony bez niego mnie mega ciekawi.
17
@pele1282 ale zajebiści skrzydłowi xd
5
Tak dużo się pisze o odejściu Suareza, Busquetsa i Alby, ale trochę cicho o Vidalu i Rakiticiu...
0
@Kidd czy ja wiem.... rok temu wygrał :P wiadomo jakie wtey GSW było osłabione, ale jednak wygrął
0
@Kidd Jeśli George i rezerwowi LAC będą grali tak jak do tej pory to Dallas ma duże szanse
0
@Azi może Koeman widzi Griezmanna na pozycji SPO, De Jong i Pjanić w pomocy, 4-3-3- z Messim na skrzydle, tylko wtedy musimy mieć dobrego PO, który umie grać ofensywnie
0
@Kidd odnośnie Bostonu i Toronto to raczej nie ma co się spodziewać emocji, ale dwa pozostałem mecze mega ciekawe. Dziś wraca chyba Conley do Jazz także kolejne wzmocnienie, a Mitchell z taką grą może ich poprowadzić do zwycięstwa w serii.
Warto podkreślić dobrą grę Porzningisa w bańce, Dallas grają lepiej....bez Doncicia :P ale chłopak i tak jest niesamowity i dziś zakreci się zapewnie przy triple-double
0
@filas_m ale w tym sezonie graliśmy teoretycznie ze skrzydłami, w tym ustawieniu co kolega wyżej napisał nie ma ich wgl, także nawet się nie będziemy łudzili, że są :P taki chociaż mały plus
0
@Johnnie_Walker spodziewam się, że Bucks vs Magic dziś to będzie jakieś 40pkt róznicy :P trzymam kciuki za Portland
0
@Naturopata skończcie z tym Semedo...to juz smieszne nie jest wstawianie go do 11 przyszłego sezonu....
0
@mcsarna zmiennik za 40mln??? Emerson i Dest to są narazie młode wilki, ale i tak żaden z nich nie byłbym gorszy od Semedo
0
@mcsarna Semedo...... xD gośc gra przyzwoicie z spadkowiczami i nic więcej.
2
@Zoker zobacz ile wydaje takie PSG, a potem ile my......PSG wygląda blado
5
@pele1282 ja tam chce być, gdzie się mam podpisać na umowie?
0
@hoeniker piłka nożna poszła w takim kierunku gdzie 11 piłkarzy musi biegać, a u nas biega....3-4 xd nawet jak święte krowy zostaną odsunięte, a Messi będzie grał to i tak jest jedna osoba mniej do biegania
0
Kilka tyg temu pisałem, że Neuer już wrócił po kontuzji i gra na tym samym poziomie co ter Stegen..... Może i lepszym.
1
@Encore Bucks to dla mnie duży szok, ale Portland tak gra w bańce, ze nie byłem jakoś mega zdziwiony.
1
@OsehShalom rewolucja powinna się zacząć od piłkarzy. Trzeba wywylić piłkarzy, którym się już autentycznie nie chce biegać, a takich jest 8-10. Jeżeli Bartek wczoraj/dziś się podał do dymisji to na kolejny sezon dalej byśmy zostali z Vidalem, Busquetsem, Albą, Suarezem, Semedo czy Rakiticiem. Zapewne z wszystkimi się nie pozegnają, ale jest szansa na odejscie kilku
1
@BarcaInfo chyba czy Messi się zgodzi
0
@Danny Gaucho kurcze ja myslalem, że oni się będą wzmacniać
0
@Kamiloza91 może i nie ma już takiego pokolenia jak w 2006 r, ale z takim składem na pewno powinniśmy w kazdym sezonie wychodzić z druzynami pokroju Gijon, Cadiz, Vallecano czy Valladoid (15 miejsce lub nizej). I taki sklad jestem pewien zeby sobie poradził, poradziłby sobie lepiej niż z Vidalem i Rakiticiem, bo by przynjamnije biegali, a w obecnej piłce to jest najwazniejsze.
0
@D1OS Neymar przy nim to profesjonalista xD
2
dziś zaczynają się play-off w NBA. Na jaką parę najbardziej czekacie? Ja to chyba na Clippers vs Dallas, liczę, że Doncic jakimś cudem przejdzie
1
kurcze jeszcez chyba nigdy tak nie odświeżałem La Rambli :P pewnie się nie skonczy żadną rewolucją, ale warto się łudzić