- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1522 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1522 Culés
0
Jak mamy coś zmienić, to powinniśmy zmienić na początek ustawienie.
4-2-3-1 z "10" w roli Messiego lub Coutinho.
Fati, Trincao i Dembele na skrzydłach.
De Jong i Puig w pomocy.
Semedo i Leglet w obronie.
Ter Stegen w bramce.
To takie pewniaki.
Do rotacji zostaje Roberto PO i ŚPO.
Firpo LO.
Arujo ŚO.
Pedri ŚPO lub '10'.
Vidal - wszystkie pozycje w pomocy.
Całej reszty bez żalu bym się pozbył : Griezmann, Alba, Busquets, Umtiti, Rakitić, Suarez, Braithwite, a nawet Pjanić.
Z chęcią zobaczyłbym:
- nowego napastnika (nie Martineza).
- nowego obrońcę lewego (Grimaldo lub Telles).
- nowego stopera (Garcia)
4
@Naturopata Jak chcesz się pozbyć Pjanicia skoro nawet jeszcze nie został ofjcjalnie zaprezentowany?
0
@Naturopata Tak jest trenerze! Arriba, arriba! Ándale, ándale! Vamos Amigos!
0
@Naturopata skończcie z tym Semedo...to juz smieszne nie jest wstawianie go do 11 przyszłego sezonu....
0
@Naturopata I z pomocy tylko De Jong potrafilł by grać w obronie
0
@JimMorrisonFCB wiem, że to absurdalne, a nawet spodziewałem się tego, że ktoś na to zwróci uwagę. Cóż, zrobiłbym wszystko, żeby się go pozbyć. Czy to możliwe ? Tak.
0
@Naturopata Niby w jaki sposób?
0
@JimMorrisonFCB wymienić go za innego zawodnika np. Griezmann + Pjanić i Neymar do nas. Jakkolwiek w zasadzie, bo to kolejny, który tu nie pasuje.
0
@Naturopata Trochę to wydumane. Jak już ma przyjść to trzeba mu dać szansę.
0
@JimMorrisonFCB skończy się jak z Griezmannem. Trzeba już teraz myśleć o popełnionych błędach, zanim znów gość będzie grać lipe albo grzać ławkę i za rok lub dwa odejdzie za grosze lub free.
0
@Naturopata Teraz już za późno, ale przynajmniej pozbyliśmy się Arthura.