2

@fart chłop się jednocześnie bawi i dominuje mistrzów....nowa twarz koszykówki po erze LbJ czy Currego, a nie jakiś Doncic czy tym bardziej Tatum

4

@Comentateiro w meczach z Lutonem itp :P napastnikiem jest dobrym, ale wychwala się go, gloryfikuje a w kluczowych meczach gra jak Grzegorz Rasiak w swoim "prime"

5

Dzisiaj może być kolejny wielki dzień w historii polskiej siatkówki. Po dominacji Zaksy w LM Jastrzębski będzie "bronił" LM dla Polski w starciu z oczywiście Trentino. Poziom mega wyrównany się wydaję

1

@sevs przecież Xavi zawsze robi te same zmiany, niezależne od wyników

0

Eee tam, sędzia przeszkadzal, wiatr był, słońce świeciło. Gdyby nie to to by wygrali

0

Żałosne. I tak to będzie wyglądać cały czas z Xavim na ławce. Gorszy niż Koeman czy Setien

2

Boże jaka żenada

0

@Rewolucja123 tak, Ty się nimi zajmowales

5

@misterio Kane to lepszy napastnik niż Lewandowski. Jeżeli drużyna pomoże tak jak Lewemu to przebije znacząco

1

@Encore kurde fajnie by było jakby Wilki to wzięły, tak wyśmiewany twór na dwie wieże a tu cyk. I w sumie z ich ławką mają większe szanse w finale z Bostonem.

0

@arni72 właśnie pamiętam, jak jakieś 3-4 sezony temu w Pradze się odbył następnego dnia, a u mnie następny dzień byłby już nie możliwy :D

0

wiem, że jest tu paru fanów żużla....chce się wybrać w tym roku po raz pierwszy na GP w Wrocławiu, jednak mam tam 300km i to by był wyjazd jednodniowy. Ktoś się orientuje jak to jest z zwrotami biletów w razie odwołania wydarzenie z powodu deszczu? Albo przełożenia na inny termin

0

@FcPortoFan1999 Harden w swoim prime miał za rywali dynastię więc też nic dziwnego :P

0

Z każdym z B klasy

0

@Encore 76 nie zasługują na nic, tym bardziej na powrót Butlera. Aczkolwiek jakkolwiek on i Spoestra by nie był to ciężko o mistrzostwo z takim składem

2

@zadafcb za te sztuczne faule, które sędziowie na nim gwiżdżą mam nadzieję, że nigdy nic nie wygra

8

@Visca_barca przez 4-5 sezony pojawi się jeszcze 10-15 nowych bramkarzy z potencjałem

1

@fart na moje to KNicks biorą to 4-1. Za dobrze bronią.

0

Wie ktoś może jak wyglądał podział biletów na ten mecz? Ile dla kibiców Wisły, ile dla Pogoni itp?

0

@Encore w drugim meczu Araujo pomógł im, w pierwszym Donnarumma był naszym najlepszym zawodnikiem.

2

Odpaść z takim PSG i zostawić trenera... Żart

4

@tomek8756 porąbało.... i potem się dziwić ze dzieci słuchają Fagat i innych takich

0

@ricardo0705 ja to na początku myślałem że to jakiś fake że zmarł...co było przyczyną?

2

@ddanioofcb to za kilka lat się okaże przekręt jak Douglas

3

@ObiwanKenobi tylko potem to on miał jakąś długą serie meczów bez kartki. Miał odpaly przez 3-4 lata przez Mourinho ale potem solidny i przede wszystkim normalny stoper

2

@Jakchcesz idiotyczne. Kiedy ostatni raz widziałem u niego takie zachowanie? Wszystkie te filmiki są pewnie zza czasów Mourinho, może 1-2 później.

0

@FcPortoFan1999 niby tak, ale szkoda że wgl taki gość zdobył cokolwiek. Gdzie nie poszedł tam wszystko zniszczył

1

@Ojciec5tkidzieci no i bez Zaksy. Nie wiem jakie plany transferowe ma Perugia ale polski finał Zawiercie vs Jastrzębski bardzo możliwy

2

Cudownie widzieć Duranta znowu płaczącego, szkoda tego jego epizodu w GSW bo by wielkie nic osiągnął

0

@zmiana_plana no jeden z największych płaczków bez dwóch zdań. Można trzymać wysoki poziom ale zachowywać się jak klaun

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?