1

@Zoker bo Włosi grali rezerwami i ja sam bym wybrał mecz Włochy Polska niż finał euro gdyby oba zespoły grały podstawowym skaldme

1

@AFA no bo tak jest

0

@mordini123 a kiedy losowanie siatkarzy? Wgl to jest dziwne że 1,5msc do najważniejszej imprezy a nie znasz rywali. Jak się masz przygotować taktycznie do nich

2

Tylko 1 remis w pierwszej kolejce, nie pamiętam jak to wyglądało na wcześniejszych turniejach ale to ciekawe

3

@AmigoBlancos ogólnie to z tych 4 głównych faworytów to tylko Niemcy pokazali moc. Anglia, Francja i Portugalia to tak na szczęściu wygrały. Niby Francja dominowała, ale jedyny gol to babol obrońcy

0

Ale meczychooooo

4

Chłopak by przyszedł do Barcelony to go oduczyli takich strzałów

0

Jedyny plus tego mistrzostwa dla Bostonu to taki że Tatum nie zdobył MVP, szczerze mówiąc bałem się że tak jest pchany jako nowa twarz ligi że mimo słabych finałów dostanie tą nagrodę, tak naprawdę to był 3-4 najlepszy zawodnik z Bsotonu

0

@Cvzx to pokazuje naszą słabość

0

Polecacie aplikacje Ewa do nauki angielskiego? Z tych reklam nie wydaje się głupi, lepszy niż inne

2

@Criss18Barca Fajfer za ten idiotyczny atak to kilka męczy kary powinien dostać. Tak durnej próby wyprzedzania nie widziałem dawno

4

Ale Serbowie wydymani

0

@Stinger_ inaczej ja uważam że Zmarzlik nawet z nimi w GP by wygrał, ale jednak nie ma co się oszukiwać że i Emil i Artiom to jest top5 zawodników na świecie by nie powiedzieć Top3.
Oczywiście to nie wina Zmarzlika że teraz jest taka słaba stawka, to też trzeba umieć wykorzystać a on to robi niemiłosiernie. Wygrać SGP mimo bycia wykluczonym z jednych zawodów to kosmiczne osiągnięcie

0

@tristan87 dobrze że nie dodał jakich kibiców. Kibice innych krajów napewno się uśmiechają jak nas widzą

0

@tristan87 wolę to niż mylenie zawodników i niektóre te ciekawostki sa super, przynajmniej wg mnie

0

@FcPortoFan1999 ciężko stwierdzić. Teraz poziom jest znacznie słabszy niż kilka lat temu. Bez Emila i Laguty to Zmarzlikowi można już dawać mistrzostwo przed rozpoczęciem zawodów.

4

Święcicki swoim komentarzem ośmiesza komentatorów TVP Sport, inna liga

3

Kurde jak już gwiżdże karnego to jakim cudem tu nie jest czerwona kartka.....

0

@Criss18Barca oczywiście że tak. Bez nich to SGP nie ma sensu, jedyni którzy mogą zagrozić Zmarzlikowi a dla dobra dyscypliny fajnie by było gdyby mistrz nie był znany przed początkiem sezonu

0

@mrboom to już ich głupota xd

1

@aleksander7 oby. W rugby tylko kapitan może rozmawiać z sędzią i to jest zajesbite

0

@TaleOfUs nie uważasz gonza żenującego?

0

@pt9 oj panowie mocno rywalizują o to miano. Może Laporta wygrywa, ale Xavi łatwo za wygraną nie daje

1

@Kengo nie ma nic bardziej żenującego w ostatnim czasie związanego z piłką niż Laporta. Rywalizować z nim może tylko Xavi

0

@mordini123 będzie Paweł borys Borkowski? Xd jak sobie przypomnę ich komentarz to by i najlepsze walki w historii njpw zepsulk

1

@Ojciec5tkidzieci kurde ale jaja xd no to nieźle

0

@Ojciec5tkidzieci czekaj to jakiś fejk czy serio? Xd w Arabii grają w siatkówkę?

0

@BorzyKrzys szkoda że NYK mieli tyle kontuzji bo oni by mogli powalczyć

0

@Xaviball nie widziałeś komentarza kolegi przed edytowaniem

2

@barteq ten wynik przykrywa trochę obraz gry. Przecież to Turcy dominowali przez większość meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?