1

Co oni sprawdzają

1

Semenyo sabotuje Ghane w drugim meczu z rzędu

0

Pierwszy raz na tym mundialu poznałem Senaya, ale podoba mi się gra tego chłopaka na PO

1

Czyli to jednak nie Gordon tylko cała Anglia gra tragicznie.

Jak zwykle to miał być TEN turniej i jak zwykle wygląda to źle.

1

Mam nadzieję że żaden klasowy pilkarz już do Atletico nie trafi i będą słyszeć od takich zawodników zawsze odpowiedź w stylu: sorry, ale nie chcemy ryzykować niewolnictwem

0

Spokojnie odezwiemy się fo nich za 2/3 lata i będziemy skłonni zapłacić za niego 80/100 milionów.

0

@kokojambo10 to że się otworzy nic nie zmieni przecież.

Mam tylko nadzieję, że temat się wyjaśni do końca mundialu, żeby jeszcze w sierpniu można było wdrażać nowego napastnika do układanki Flicka, bo ściągając piłkarza po presezonie i przed samym startem ligi należy liczyć się z tym że na poziomie zacznie grać może dopiero w listopadzie/grudniu

0

@marcin62 ale to co mówisz jest bzdurą. Fatiego trzeba odpalić jak najszybciej, a rok finansowy zamyka się z dniem 30 czerwca, więc dla FFP jest to bardzo ważna operacja. Salinas od lipca ma wyższą klauzulę, więc dopiecie go w czerwcu chyba też jest sensowne. Póki co wyglada to tak, że skupiają się tylko na Więźniu z Azkabanu i zapominają o reszcie.

0

@Tasde Pol to jest w ogóle fenomen. Gość z zerowym pojęciem o sporcie. Do tego ma zachowanie tego jednego dziwnego kuzyna, który jak się odezwie to się za niego cała rodzina wstydzi.

2

27 czerwca a na tę chwile:

Nadal nie dopięty transfer Fatiego do Monaco.

Nadal nie wiadomo co z Casado.

Nadal nie przedłużone umowy z Bernalem i Ferranem.

Nadal Deco nie potrafi dopiąc Salinasa co jest już całkowitą kompromitacji.

Napastnika jak nie było tak nie ma.

0

AC Milan płaci za takiego słabiaka jak Gonçalo Ramos z bonusami moedzy 60-70 milionow a kwoty podstawowej 50 milionów. Jak ten rynek ma być normalny przy takich ruchach.

1

@Kgorecki2500 otóż to. To żaden czarny koń. Świetny, atak i bardzo solidna pomoc. Chyba, że ktoś patrzył, że ich dawno na mudnialu nie było, to pod tym kontem jak najbardziej mógłby to być czarny koń.

Ja jeszcze uważam, że Meksyk może namieszać

3

@Crema Catalunya o kurna, nie zesraj się.

4

@Zmijas96 nie umiemy, ale też u nas taki grajek grałby w podstawowym składzie, bo wolim stawiać na swoich. Paz to świetny grajek, ale nie miałby czego szukać przy Bellinghamie, Gulerze i Bernardo to go sprzedają.

My gdybyśmy chcieli to przecież też moglibyśmy oddać Fermina za około 100, ale właśnie, nie chcemy

0

@Criss18Barca Nie, Statua nie ma honoru, nie dlatego, że chce pieniądze (tutaj syf zrobił zarząd Bartomeu dając mu taką chorą kasę). Nie ma honoru, bo wywalczył sobie miejsce kosztem Bravo w biurach a nie na treningach. Nie ma honoru, bo kiedy wrócił po długiej kontuzji to sabotował Szczęsnego, co moim zdaniem mocno odbiło się na jego formie. Nie poleciał z drużyną do Mediolanu, bo był obrażony, że nie zagra w rewanżu. Nie ma honoru, bo próbował wymusić grę w ostatnich meczach kosztem Peni, żeby dostać bonus za rozegrane mecze mimo, że widzieliśmy jak się zaprezentował z Villarrealem i jakie szmaty puszczał. Nie ma honoru, bo jak znów się połamał to robił pod górę klubowi, żeby zarejestrować Joana Garcie.

Mam nadzieję, że wyjaśnienie dlaczego nie trawimy tego chłopa ma teraz dla Ciebie więcej sensu. Pozdrawiam.

1

@misterio byłoby super. Wraca wtedy do nas Raphinha wcześniej i doleczamy go na maksa i jedziemy z sezonem.

2

@Kgorecki2500 Błagam nie wierzcie w takie brednie. Gwiazda np. udostępniał fajki z nagraniem jak we Włoszech śniadzi "imigranci" skaczą na auto Bogu ducha winnego kierowcy. No cóż okazało się, że nie imigranci tylko Włosi, którzy - wow, szok - też są śniadzi z karnacji. Skakali na samochód, aby zatrzymać pijanego kierowcę.

Powiecie pewnie, że siedział w nim jakiś pijany Togiczyk, albo inny Gabończyk. No otóż nie, był to pijany w trupa agresywny Szwajcar.

6

@marcin62 Skończył karierę wraz z przejściem do PSG. Chyba najbardziej zmarnowany potencjał w XXI wieku.

3

Najlepszy scenariusz? Alvarez zostaje skłócony w Atletico. Kwasy i atmosfera zgnilizny rozwalają piękny projekt Simeone, który będzie stawiał się Realowi i Barcelonie, a potem dostanie na łeb od Elche.

My w tym czasie bierzemy Oyarzabala, Cancelo i może łosie z zarządu zrozumieją, że stoper to konieczność i walczymy o wszystko.

2

@Karol145 a my z Alvarezem nie próbujemy zrobić tego samego przypadkiem? Solidny piłkarz i koniec. Oyarzabal byłby rozwiązaniem średnioterminowym a przy tym moglibyśmy spokojnie wzmocnić defensywę.

1

@tbas kazdy Anglik zawsze będzie przepłacony

6

Ogólnie wiedzmin 3 był i jest dla mnie grą nr 1, ale nie ma w historii gier tak dobrze napisanej postaci jak Arthur Morgan. Żeby piksele wycisnęły u mnie łzy to naprawdę sztuka.

0

Szkoda, że Isak nie poczekał tego sezonu dłużej wyszedł Newcastle. Jestem pewien, że to on byłby wyborem nr 1 do wzmocnienia ataku.

1

A tu cyk nagle planem B okazuje się Vinicius. Najśmieszniejsze jest to, że byłby tańszy (tak wiem, że Real by go do nas nie oddał) niż Alvarez.

3

@derus pełna zgoda co do ceny, ale akurat Julkowi nie ma co źle życzyć, bo zrobił dużo, żeby z tego syfu madryckiego odejść

0

@Edoss we wrześniu kończy 31. Promocja to była jak odchodził za darmo. Teraz to zdecydowanie za drogo

2

Ej, ale drogo poszedł. Rok kontraktu, 31 lat na karku. Myślałem że chcą za niego dychę. 20 to stanowczo za dużo

1

@Drozdu7 na coś? To nasz najlepszy zawodnik. A dryblingu nadal nie ma. Uważam, że jeśli Gordon to pomysł Flicka, to trzeba na niego postawić i tyle

0

@dafik85 Jeszcze Arda. On też był niewypałem

0

@Aequlibre Ale tu nie chodzi o to, że Rashforda nie da się nauczyć biegać, bo on naprawdę się starał grać dobrze w tym aspekcie, ale po prostu tego nie potrafi, bo pressowanie wyobraź sobie to nie jest to samo co głupie bieganie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?