- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1566 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
26 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1566 Culés
6
Pewnie opłacamy pensje 99,9%
3
@tbas Zaoszczędzone 0,01% pójdzie na dostawę pizzy do biura Laporty
0
@tbas I gitara. Bym robił to samo na jego miejscu, jak pracodawca by mnie nie chciał to pieniążki należy wypłacić które się należą.
7
@Criss18Barca Ale ten komentarz chyba trochę nie na temat ;D
0
@MesQueUnClub_87 Jak najbardziej na temat, bo zaraz się zlecą ludziki ze Mats nie ma honoru i powinien rozwiązać kontrakt bez brania żadnych pieniędzy xD
0
@tbas niech idzie i żeby już nie wrócił
1
@Criss18Barca haha, człowieku. Ty jesteś kibicem FC Barcelony, czy Marca Andre ter Stegena znanego z fochów, psucia szatni, zawodzenia w większości momentów i robienia szpagatów?
1
@Criss18Barca Ale tu chodzi o to ile pensji będzie pokrywać jego nowy klub, gdy będzie korzystać z naszego zawodnika w ramach wypożyczenia. Ja tu nie widzę związku z tym co piszesz.
0
@Criss18Barca tu chodzi że my tak wypożyczenia załatwiamy, że płacimy za kluby
0
@Criss18Barca Nie, Statua nie ma honoru, nie dlatego, że chce pieniądze (tutaj syf zrobił zarząd Bartomeu dając mu taką chorą kasę). Nie ma honoru, bo wywalczył sobie miejsce kosztem Bravo w biurach a nie na treningach. Nie ma honoru, bo kiedy wrócił po długiej kontuzji to sabotował Szczęsnego, co moim zdaniem mocno odbiło się na jego formie. Nie poleciał z drużyną do Mediolanu, bo był obrażony, że nie zagra w rewanżu. Nie ma honoru, bo próbował wymusić grę w ostatnich meczach kosztem Peni, żeby dostać bonus za rozegrane mecze mimo, że widzieliśmy jak się zaprezentował z Villarrealem i jakie szmaty puszczał. Nie ma honoru, bo jak znów się połamał to robił pod górę klubowi, żeby zarejestrować Joana Garcie.
Mam nadzieję, że wyjaśnienie dlaczego nie trawimy tego chłopa ma teraz dla Ciebie więcej sensu. Pozdrawiam.