Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu nie wyzywacie zawodników a tylko trenera?
0
@sidzej bo ja lubie denerwować ludzi
0
@sidzej to pewnie od kota
0
Jeśli nie idzie zespołowo to trzeba indywidualnie wziać sprawy w swoje ręce.Szkoda że nikt tego nie może zrobić.
0
Z Neymarem by wygrali.
0
@Malkey95 Jeszcze jedną wsadzi Granada
0
@Agent47 Do 1,80 jest ok :D
0
@Malkey95 Masz over 2,5 ? :v
0
@Malkey95 Spokojnie.Wpadną 2-3
0
@kuz Może się uda...xD
0
@Chwytliwy No tak Chwytek.Ty jestes jedyny w swoim rodzaju :D
1
Wiedzieliśmy że bedzięmy cierpieć.
0
Leon 100 w ataku w drugim secie xD
1
@Agent47 nieeee.Dziś postawilem na popcorn xD
2
@Agent47 Only Pepsi
0
@Kapitan hawk hah to też :v
1
@kuz Kiedys Granada była symbolem takiego maksymalnego ogóra ale teraz będe zadowolony z byle jakiego wyniku ale aby 3pkt.
2
@SHIBA Ty jestes normalnie nienormalny :D
2
@Forza_Juve Nawet niezły mecz gra.
21
@Volk Równie dobrze mogliby dostać baty.
0
@Transu96 Ja zapomnialem Martiala wymienic ale za niego wejdzie król Lundstram
0
@krzychu1526 Może dac trochę jakości Juve.W Arsenalu był jednym z najlepszych.
0
Biedny Nimir.Przez cały turniej miał cały zespół na plecach.
1
Co Holandia powalczyła to ja nie mam pytań.Dali z wątroby w tym secie.
0
@Kapitan hawk No ta tylko im się zdarza taki mecz 1 na 10
0
A na ławce Jesus i Sterling.
6
Zawsze byłem kibicem City.
9
@MESSIah16 Akurat ten wyczyn siwego nie do przebicia.
3
@lukaszbrk to kizo z wonsem
4
@damianex10 grund to dobra atmosfera