Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BigDaglas Aguero.
0
Niezła ta Estonia.
1
@xArabx João Félix
2
@SeeleyBooth Krzynówek za ten strzał z Portugalią xD
2
@Kamil92 Panowie na luziku.Czuć moc w tym składzie.
5
@viscajasiek Całościowo czyli jakieś 15 sezonów na zajebistym poziomie a R10 pare i elo.
6
@SeeleyBooth Ronaldinho był znakomity..tylko...jak długo....
CR7.
1
@damianex10 Dobrze że akurat mamy szansę zagrać z USA.Chyba każdy by chciał z nimi zagrac.
1
@Orlik00 Bez Messiego lepiej im się gra
0
@Danny Gaucho i to naprawdę fajnie wyszło. Piękne czasy.
0
@Pawlak1992 siiiiiiiiii
1
@SeeleyBooth Teoretycznie tak ale Messi jest już tak zasłużonym zawodnikiem że za nikogo go nie można dać.
0
@Colon On już jest legendą ale gdyby nie te kontuzje... Oj Rafa.
1
@Janiama Jak patrzę na niektóre jego akcje to naprawdę wielkie WAW.
0
@Janiama No szczegołnie na jakimś mundialu.Naprawde byl tak dobry?
0
@Janiama Nie mogłem oglądać ich ale dziadek mi mówil że Maradona był najlepszy także Diego.
0
@Danny Gaucho Kurła Jerry nie ma takiego skladuu
1
@Socjopata Nie to wina Ronalduuu
0
@amanter Rywalizacja pomiędzy nimi była,jest i będzie.
0
@koszol Real 3:0 Paryż bez Mbappe i Njr.
0
@Triv44 Jak sam Leon mówi on jedzie po złoto także ... :)
0
@damianex10 Wybitne towarzystwo.
0
@dzagos Francja zawsze jest faworytem ale w ostatnich latach lipa straszna.Rosja to Rosja a my raczej pewniak do medalu ale pytanie czy do złota.
1
@KSSniper Ale niektórych nadal bedzie boleć dupa że strzela :v
0
@nitey ahahahhahah XDDD
0
@nitey Cos jeszcze?
2
@amanter Prawda jest taka że bez Ronaldo Portugalia by mogła pomarzyc o o tym Euro.
A po drugie to jest rambla a nie forum barcelony
1
@jedrek7000 No no.Nice :D
0
@amanter A ja teraz odbijam piłeczkę i kto wygrał euro 2016 ?
1
@Socjopata Ale szkoda tego gdzie było 5 typów