1

@BigDaglas Aguero.

0

Niezła ta Estonia.

1

@xArabx João Félix

2

@SeeleyBooth Krzynówek za ten strzał z Portugalią xD

2

@Kamil92 Panowie na luziku.Czuć moc w tym składzie.

5

@viscajasiek Całościowo czyli jakieś 15 sezonów na zajebistym poziomie a R10 pare i elo.

6

@SeeleyBooth Ronaldinho był znakomity..tylko...jak długo....
CR7.

1

@damianex10 Dobrze że akurat mamy szansę zagrać z USA.Chyba każdy by chciał z nimi zagrac.

1

@Orlik00 Bez Messiego lepiej im się gra

0

@Danny Gaucho i to naprawdę fajnie wyszło. Piękne czasy.

0

@Pawlak1992 siiiiiiiiii

1

@SeeleyBooth Teoretycznie tak ale Messi jest już tak zasłużonym zawodnikiem że za nikogo go nie można dać.

0

@Colon On już jest legendą ale gdyby nie te kontuzje... Oj Rafa.

1

@Janiama Jak patrzę na niektóre jego akcje to naprawdę wielkie WAW.


0

@Janiama No szczegołnie na jakimś mundialu.Naprawde byl tak dobry?

0

@Janiama Nie mogłem oglądać ich ale dziadek mi mówil że Maradona był najlepszy także Diego.

0

@Danny Gaucho Kurła Jerry nie ma takiego skladuu

1

@Socjopata Nie to wina Ronalduuu

0

@amanter Rywalizacja pomiędzy nimi była,jest i będzie.

0

@koszol Real 3:0 Paryż bez Mbappe i Njr.

0

@Triv44 Jak sam Leon mówi on jedzie po złoto także ... :)

0

@damianex10 Wybitne towarzystwo.

0

@dzagos Francja zawsze jest faworytem ale w ostatnich latach lipa straszna.Rosja to Rosja a my raczej pewniak do medalu ale pytanie czy do złota.

1

@KSSniper Ale niektórych nadal bedzie boleć dupa że strzela :v

0

@nitey ahahahhahah XDDD

0

@nitey Cos jeszcze?

2

@amanter Prawda jest taka że bez Ronaldo Portugalia by mogła pomarzyc o o tym Euro.
A po drugie to jest rambla a nie forum barcelony

1

@jedrek7000 No no.Nice :D

0

@amanter A ja teraz odbijam piłeczkę i kto wygrał euro 2016 ?

1

@Socjopata Ale szkoda tego gdzie było 5 typów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?