Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kapitan hawk Fati>Vini>Messi
5
@Barca17griezz10 Ja tam mimo wszystko wole płeć przeciwną
1
@Janiama A ja akurat postawie na Słowenie drobne.Tak o żeby się lepiej oglądało :D
9
CEV wyróżniło czterech najlepszych zawodników po ćwierćfinałach :
-Stephen Boyer
-Wilfredo Leon
-Dejan Vincić
-Uros Kovacević
0
@student97r Kontuzje wygrały Toronto mistrza.
2
@Kamilos84 trole są wszędzie
1
@Mario96w kiedyś to było
14
@michal26 Miał jedną cieżką bo zerwal więzadła krzyżowe w United.
17
Ibra :
-przed 30 rokiem życia-232 bramki
-po 30 roku życia-300 bramek
Ciekawe ile jeszcze pogra.
2
@Kapitan hawk My mamy premium także lajcik
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@student97r Też niewiadomo czy Nets dojdą do tych PO :]
2
@Wittgenstein 1 sezon to mistrzostwo ale reszta też jest dobra.Milego ogladania :V
1
@student97r Chociaż wątpie.Może lepiej niech odpuści cały sezon i wjedzie dopiero w następny bo jednak zerwany achilles to nie jest byle co.
1
@student97r Ale to by było coś gdyby wrócił i wygrał z Nets mistrza.
0
@student97r Też mi się jakoś wydaje że KD wyleczy się na PO.Jeszcze ma 6-7 miechów na spokojne leczenie.
0
@JohnA Odegard chyba najlepszy ich zawodnik.Zawsze gra po 90min i jest kluczowy.
1
@Rewolucja123 Moze coś z tego nowego składu będzie chociaż takich sukcesów co mieli w 2k14 czy 2k15 juz raczej nie będzie
0
@adi7adi8 Pardoks Wilfredo.Gra na przyjęciu a jego najsłabszym elementem jest przyjęcie xD
0
@Kamiloza91 No ta.Niby obrońca a ta prawa noga doskonale ułożona.To co strzelił z Chelsea w ten week...
6
Leon dziś miał ciężki początek a skończył na 75% w ataku.Wielu siatkarzy by chciało grać na takim %.
waw
2
@MESSIah16 Gdyby Barca wygrala tą LM to pól jedynastki by tu bylo.Ta nagroda ma zbyt duze znaczenie jak dla mnie.
4
Smutek że nie docenili Arnolda.Gość miesiąć w miesiąć pokazuje że jest najlepszy a dają ludzi za nazwiska.
Alisson,Arnold,Robertson,VVD,De Ligt
Bernardo,De Jong i Lio
Hazard,Sterling,Mbappe
Dla mnie tak to powinno wyglądać.
6
No i dobrze.Lepiej grać z Słowenia niż z Rosją.
0
Nie wyciągnie tego Rosja :D
0
Słowenia 12;8.Co raz bliżej
0
Rosja wyciągnie na 3;2?
1
@Esteban_ Transu jest po prostu w transie
3
@sebasek99 Falcon najbogatszy
4
@Criss18Barca Czy ja wiem.Maja niezłych zawodników.Grozer niby emeryt ale potrafi grać wielkie mecze.Fromm i Kampa grają w naszej lidze.Kaliberda jest solidny a środek też mocny mają.