- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 953 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 953 Culés
1
https://scontent.fktw1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/71134881_10157533007177156_3072994768951705600_n.jpg?_nc_cat=101&_nc_oc=AQlXKaSQ_EH0DxYKt2SDn89XnTI3TzUm1olZzK2jyGe7W2NnpSBiaMntcHig-RYjbjg&_nc_ht=scontent.fktw1-1.fna&oh=a748ebd188e15bd2e641a1dd5f235256&oe=5E34A508
A fani NBA co o tym sądzą? :) W 2015 roku Cavaliers grali bez Irvinga i Love'a. W 2017 roku pamiętna kontuzja Leonarda w finale konferencji. W 2018 roku kontuzja Chrisa Paula. Jeśli bawimy się w gdybanie, to możemy również mówić, że gdyby nie kontuzje, to Warriors nie mieliby żadnego z 3 mistrzostw. :)
1
@student97r W 2015 i 2017 była zbyt duża dysproporcja między rywalami a GSW. Może w 2018 Rockets by im zabrali awans do finału. Natomiast co do słów Klaya, nie wiem czy by wygrali mistrzostwo, ale jestem przekonany, że doprowadziliby do game7.
1
@Pressinho W 2015 roku była dysproporcja? Cavaliers przegrali finał 4:2 grając bez dwóch kluczowych zawodników, więc była duża szansa, że ten finał w pełnych składach mógł się skończyć zupełnie inaczej. Nie twierdzę, że tak by było. W 2017 wyglądało to już inaczej, ale Spurs grali pozostałe mecze bez swojego najlepszego zawodnika. Też nie twierdzę, że przegraliby serię, ale gdybać można. W 2018 roku Rockets prowadzą w serii i tracą kluczowego zawodnika. To też daje powody do gdybań. Może i by doprowadzili, ale kontuzje są wpisane w sport. Niestety.
Gdybanie nie ma większego sensu, a już na pewno Klay nie powinien mówić takich słów (o ile je wypowiedział), bo Warriors 3 razy znaleźli się w podobnej sytuacji co Raptors. :)
0
@student97r W 2015 GSW byli niedoświadczeni i to było pewne, że LeBron niemal sam coś ugra(w końcu to bezapelacyjnie TOP1 dekady). Natomiast co do słów Klaya, niezależnie od sytuacji nie powinien był tak mówić, bo kiedyś może być na odwrót(czy nawet już było) . Choć z drugiej strony mu się nie dziwię. Gra świetne finały i tu nagle taka kontuzja... Stracony co najmniej cały sezon zasadniczy, a pewnie i w PO nie wystąpi. Frustracja wzięła u niego górę ;)
1
@Pressinho Być może byłoby tak jak mówi, ale w innych sytuacjach też mogłoby być inaczej. :) Szkoda, że Klay i Durant odnieśli kontuzje, bo wolę, żeby drużyny były w najmocniejszych składach. Akurat powrót Thompsona był przewidywany na luty albo marzec, chyba że coś się zmieniło/zmieni. :)
0
@student97r Kontuzje wygrały Toronto mistrza.
0
@Encore Taki jest sport. Nie mamy pewności jakby było w przypadku, gdy Thomspon i Durant grają. Tak jak w poprzednich latach kontuzje zwiększyły szanse Warriors, tak w tym mocno zmniejszyły.