0

Raiola ma tak wiele kontaktów, że nawet tutaj są jego znajomi którzy za darmo nam sprzedają informacje ile Raiola może sobie zażyczyć premii za Haalanda.

0

@Timishiru1337 tak z ciekawości. Po co ci tam tatuaż? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Ale to było dawno temu. Ostatnie wydarzenia są pokłosiem tego co powiedział mediom Koeman,a mógł przecież pogadać o tym z Laporta osobiście.

0

@Bykunn O Neymarze marzyli zanim poznali faktyczną sytuację finansową,a było to pewnie w trakcie kampanii lub zaraz po wygraniu wyborów.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czy kiedykolwiek w mediach Laporta wbił szpileczke w Koemana? Kto rozpoczął tą medialną przepychankę?

0

@Bykunn przed wakacjami nie było na to kasy

2

A na kogo ma stawiać skoro średnia wieku kadry Barcelony to 26 lat?

0

@Johnnie_Walker zero jedynkowy jestem bo wytknąłem palcem że Koeman był zero jedynkowy w swojej wypowiedzi? W którym momencie byłem zero jedynkowy? Wiele osób używa tego sformułowania ale najczęściej bez sensu i bezpodstawnie w tym właśnie Ty teraz. Po za tym, poprzedni trenerzy jak chociażby Valverde nie mieli na ławce takich młodych talentów jak Pedri. Fati był i dostawał szanse więc w sumie to już obala twoją tezę

1

@arasz1819 ja jestem przekonany, że jutro Barcelona wygra spotkanie

0

@barcelonaLM Prawdę mówiąc to im wcześniej tym lepiej natomiast nie wydaje mi się aby zwolnili Koemana w przypadku sromotnej porażki z Bayernem. Daliby mu jeszcze z miesiąc aby zweryfikować czy zespół robi jakieś postępy czy też nie.

18

@lucca87 mnie interesuje

1

@domisiek114 zwalnianie trenera już teraz byłoby głupotą natomiast nie widzę przeszkód zmiany szkoleniowca już w połowie sezonu w przypadku bardzo słabych wyników. Tak na marginesie Koeman pracuje w Barcelonie już rok także większość ludzi, łącznie z prezydentem mają już wyrobioną opinię na temat jego pracy. Trochę dziwi mnie fakt, że Ty musiałbyś dać mu jeszcze cały rok aby móc wystawić mu opinię.

0

@Volk Wygląda na to, że zabrakło mu talentu skoro już go tu nie ma. Boisko weryfikuje i to, że ktoś ma na nazwisko Griezmann nie oznacza, że będzie grać lepiej niż młody Pedri czy Fati. Kto powiedział, że trener nie gra roli w zespole? Że niby ja to sugeruje?

1

@Johnnie_Walker To, że dał im najwięcej czasu nie uprawnia go do stwierdzenia typu "to dzięki mnie klub ma przyszłość". Mówi to w formie jednoosobowej. To jest problem w tej wypowiedzi. Brzmi to tak jakby to on nauczył np Pedriego grać w piłkę bo domniemam, że chodziło mu właśnie o to, że dał młodym grać.

2

Nie podobają mi się takie wypowiedzi. Równie dobrze to samo może powiedzieć Bartomeu bo przecież ściągnął do klubu Pedriego czy Araujo. Talent sam się obroni na boisku i nie ważne kto jest trenerem.

0

@jordus100 zależy gdzie jedziesz

1

@barcelonaLM dzisiaj to było widać katastrofalne decyzje Serba i banalne błędy. Facet ma dopiero 34 lata

0

@AmigoBlancos to psycha mu siadła

0

Chłop może w szoku jest

0

Musiałby chyba sanepid po Rosjanina wpaść aby Nole uniknął dziś sromotnej porażki

1

Nie widziałem jeszcze tak bezradnego Djokovicia

0

Bradley Cooper chyba mocno dzisiaj zachlał

0

@Rewolucja123 wracając do tego, że ta dziewczyna udostępniła twoja prywatna wiadomość, mogłeś napisać publicznie ze wtedy kot Ci po telefonie przebiegł

0

@agaFCB Pewniejszy nigdy nie byłem

1

@agaFCB na ruskich streamach klątwy nie działają

1

@masq A co jesli cela ma jak Rakitic, kondycję jak Griezmann i porusza się jak Roberto?

0

@MistycznyMarcepanek mam nadzieję, że nigdy, a czemu pytasz?

0

@POLAK12345 w szkole? W szkole gdyby ktoś to usłyszał to latałyby cyrkle po klasie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?