ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Z meczu na mecz wygląda to coraz gorzej. Wszyscy wyglądają na tym boisku jakby grali za karę. Nie ma gry na jeden kontakt, brak jakiegokolwiek przyspieszenia, gra po obwodzie. Gdzie ten Coutinho o którym tak ostatnio rozpisywały się media? Obraz nędzy i rozpaczy
1
@sonek no dobra, a Puig ma lepszy drybling i zagrania z czego powinno rozliczać się pomocników a nie wejścia w pole karne gdzie to jest zadaniem przede wszystkim napastników a mimo to chłop jeszcze murawy nie powąchał
1
Czy można w ogóle zdefiniowac profil Roberto? Jakie on ma atuty jako pomocnik? Nie gra dobrze głową, brakuje mu szybkości, brakuje podań i strzałów, gra w destrukcji nie jest jego najlepszą stroną. Więc gdzie są te atuty które stawiają go wyżej w hierarchii przykładowo od Puiga?
0
@Pawel13sz jeszcze go nie wystawił,chlopie zluzuj gumę od spodni
0
@LeoMessiah predzej Koemana nie zobaczymy podczas meczu niż Puiga na murawie
6
@DonMatteo901@clyde @fart https://zapodaj.net/13fe55a02ccb1.jpg.html XDDD
0
@Majsteer wiem że to troll.
1
Messi wraca w Grudniu? Ta zmiana nie bez przyczyny, Tebas musiał zmięknąć
0
@arek82 bo frajerom się ręki nie podaje
1
@PatrychoO zobacz sobie czym Polsat częstuje kibiców we wtorki i środy. Jest jeszcze gorszą jakość niż na eleven
0
@BRAYAN Grali lepiej po zmianach Pochetino? Ty chyba inny mecz oglądałeś.
1
@arek82 masz rację arek, Leo nie powinien powąchać murawy w kolejnym meczu. Nie można strzalac fochów. To nie Barca gdzie se będzie ustalać składy.
1
@PatrychoO te platformy streamingowe to jakiś żart. Ja już nie płacę, wolę obejrzeć za darmo na streamie i mam tą samą jakość.
0
@BRAYAN słabe prowo
7
Pochetino pomylił odwagę z odważnikiem. PSG coś zgasło po tych zmianach.
20
Mbappe cały mecz nieobecny, a ściągnę se Messiego, pokaże prezesowi że jestem potężnym szefem i wizjonerem xD Pochetino to się nadaje do pchania karuzeli, najbardziej przereklamowany trener jakiego widział futbol.
1
Szkoda ze nie jesteście tak obiektywni gdy Barca dostaje karne xD
1
Nie ma karnego? Tak samo nie ma karnego jak tego na Neymarze gdy Barca grała z PSG w pamiętnym meczu?
0
@AmigoBlancos nie przesadzaj. To dopiero pierwszy mecz Donnarumy w PSG
5
Gueye jest bardzo pasywny w środku pola, sam Herrera to za mało aby ta drużyna dobrze funkcjonowała na boisku. Veratti jest kluczem, bez niego PSG nie będzie miało kontroli środka pola w meczach z lepszymi rywalami.
0
@Gibbon_FCB bo Fred to jego skarb
34
Przywoływanie 8:2 z Bayernem jakoby ten mecz był jakimś punktem odniesienia do tego co ostatnio się wydarzyło w meczu z Bawarczykami jest kolejnym pudrowaniem jego słabej pracy. Szkoda, że nie wspomniał o meczu z Granada na Camp Nou gdzie mając Messiego nie potrafił zdobyć 3 pkt. Ronald ponownie łaskocze swoje ego ale ponownie w prymitywny sposób.
8
@HighestInTheRoom nowe korki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DaPidejpi Wina zawsze leży po stronie VARU, sędziów lub piłkarzy. Dzis do tego grona dołączył Laporta
1
@kuz ten Schreuder to się nadaje do pchania karuzeli
1
@blodziakk Mourinho trenuje Romę, Conte prowadził Inter i Chelsea, te dwa nazwiska już na starcie burzą twoja tezę, że dobry trener nie będzie chciał pracować w Barcelonie.
3
@maroon ale kogo miałby blokować? Roberto na prawej obronie? Prawda jest taka, że na zmiennika byłby w sam raz na wypadek kontuzji Desta. Roberto zaliczył bardzo duży zjazd formy na prawej obronie więc ja bym się nie zastanawiał tylko brał Daniego
0
@arasz1819 No śmiało napisz jakie kluby masz na myśli. Po co zachowujesz tą informację tylko dla siebie? Tylko proszę Cie niech to nie będzie klub pokroju Wisły Kraków.
0
@arasz1819 Dlaczego Ty jeszcze nie zestawiłeś jakiegoś innego klubu z podobna sytuacja do Barcelony? A no bo ciężko znaleźć