ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jaski1899 gdzie kupiłeś? Na allegro? Pytam bo sam chce sobie zamówić i szukam dobrej jakościowo repliki tylko bez żadnego mazania pleców
1
@highway polecam dramat biograficzny "Teoria wszystkiego"
2
@agaFCB herbata z miodem i imbirem
3
@Arnold1234 no nie wiem czy będzie chciał rywalizować o miejsce w składzie z Sane, Gnabry czy Comanem
0
@Rewolucja123 jaki Batman? To Jacek Muranski przeciez
3
Dani Alves poinformował za pośrednictwem swojego instagrama, że do końca roku nie podpisze kontraktu z żadnym klubem.
0
@Coutinho007 nie miałem żadnych oczekiwań
0
@DaPidejpi to jest dobre pytanie które należałoby zadać komuś kto ma odpowiednie kompetencje
0
Komentarz usunięty
0
@JimMorrisonFCB zagrał na alibi tak jak napisałem, po co dalej drążysz temat? Boli cie moja subiektywna opinia czy co?
0
@Coutinho007 Spokojnie, oddychaj. Odpowiedziałem na pytanie jak zagrał we wczorajszym meczu i napisałem że na alibi jak większość jego kolegów. Co się tak napinasz jak plandeka? Ma 17 lat i jego gra mnie nie zachwyca a ty masz jakiś z tym problem xD
0
@Coutinho007 no i co z tego że ma 17 lat? Może mieć nawet 30. Nie obchodzi mnie jego wiek. Pytanie brzmi jak zagrał we wczorajszym meczu więc króciutko wyjaśniłem że chłopak pokazuje absolutne minimum
0
@JimMorrisonFCB Jestem kibicem Realu? Bo mam Ramosa na avatarze? Musisz być młodszy od Gaviego skoro masz tak płytkie myślenie. Jestem obiektywny i nie mam klapek na oczach, oglądałem wczorajszy mecz jak i kilka innych w jego wykonaniu i chłopak nie pokazuje absolutnie nic. Nie obchodzi mnie fakt, że ma 17 lat, może mieć nawet 15 czy 30. Chłopak potrafi podać i przyjąć piłkę i na tym kończą się umiejętności które wszystkim zaprezentował
0
@Worny nie rozumialem i nie rozumiem zachwytów nad tym chłopakiem. Nie wyróżnia się absolutnie niczym. Wczorajszy mecz zagrany na alibi jak większość jego kolegów.
0
@arasz1819 Tak, uczą się szczególnie od Koemana - wybitnego obrońcy ale marnego trenera.
0
@Comfortable_ Z jakim doświadczeniem przychodził Pirlo do Juventusu? Xavi trenuje już kilka lat. Porównanie bez sensu.
1
@arasz1819 A Ty włączasz mózg? Ty naprawdę myślisz, że taki Gavi albo Nico czy Fati obejrzeli chociaż jeden mecz w wykonaniu Koemana? Chyba logiczne, że taki Xavi jest dla nich dużo większym autorytetem. Trener ma być autorytetem w szatni a nie dla kibiców. Dla kibiców liczy sie styl i wyniki a nie romantyczna historia z potężnym Holendrem na ławce. Wycieczki personalne on fire, hehe pozjadałeś wszystkie rozumy arasz
4
@arasz1819 Twój człowiek nie ma autorytetu w szatni, stracił go. Spójrz choćby na wypowiedź Pique. Xavi jest legendą Barcelony, młodzi którzy właśnie wchodzą do składu zapewne wzorowali się na nim ale ty z góry zakładasz ze nie może być lepiej. Gdyby moim trenerem był Koeman albo Xavi to tylko u Xaviego byłoby mi wstyd, że zagrałem poniżej pewnego poziomu. Oni mają obecnie wyjebongo, kolejny mecz z minimalnym zaangażowaniem
0
@IronSanHybrid pewnie ceną
0
@Comfortable_ musiałbym upaść na głowę aby opłacać abonament za eleven i canal po to aby oglądać tą padake. Od tego sezonu zacząłem korzystać z nielegalnych źródeł. Po meczu z Sociedad prawie się nabrałem i byłem skłonny wykupić pakiet ale na szczęście trafiła się przerwa reprezentacyjna i zaraz po niej Barca pokazała swoją prawdziwa twarz
6
Przeciez to są kompletne bzdury. Skąd jakiś pismak ma wiedzieć co siedzi w głowie jakiemukolwiek człowiekowi? Co Laporta po meczu pierwsze co zrobił to zadzwonił do jakiegoś dziennikarzyny? Takie newsy to niepotrzebny spam
1
@KapitanKnykiec taktyka to jest nic. Oni nie mają przewagi w dynamice nad zespołami pokroju Cadizu czy Granady. Piłka nożna to jest taki sport w którym przede wszystkim trzeba biegać. A gdy do tego dochodzi bezradność taktyczna trenera to dramat jest gotowy
0
@arasz1819 czyli o tamtym sezonie zapominamy? Jego nie było? Presezonu też nie było? Podejrzewam, że nigdy nie grałeś w piłkę, że nie potrafisz wydedukować kto głównie odpowiedzialny jest za obraz gry tego zespołu a najwięcej masz do powiedzenia w temacie szkoleniowcow. Pamiętasz jak Perez zatrudnił Julena albo Beniteza? Nie dograli nawet połowy sezonu
0
Za nic to ja oglądałem tą padake na murawie
4
@arasz1819 co ty gadasz za głupoty? Koeman pracuje na swoje zwolnienie od ponad roku. Przeciez zawsze uważałeś że trenera powinno się rozliczać przynajmniej po sezonie a teraz nagle sugerujesz 6 meczów?
1
Puigowi to ja sie nie dziwię bo wiem że gra na zwolnienie Koemana
0
@macio_944 Sousa z mentalnych przegrywow zrobił wojowników którzy wierzą w dobry wynik z każdym zespołem, a Koeman zrobił z mentalnych zwycięzców mentalnych przegrywow
0
Koeman nie będzie trenerem po przerwie reprezentacyjnej. No jak Laporta to oglada to nie ma bata ze ma więcej cierpliwości ode mnie
1
Hahahahah. Od czego się zaczęło? Złe przyjęcie piłki i chłop wjeżdża ryzykownie wiedząc że ma kartkę. De Jong też trzyma poziom kolegów
3
Czy ten Gavi wykreował jakąś sytuację? Nie. A na ławce siedzi Puig który potrafi jednak coś wyczarować w ofensywie