- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1627 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
165
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Conradxc
4
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Deathwing112
3
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1627 Culés
15
1
@Emhyr pewnie o wywiad za dużo powiedział, na dywaniku wyląduje :)
21
@Emhyr przecież to Strasburger opowiada dowcip trenerowi przed treningiem:)
0
@Emhyr Kogo zatrudnią zamiast niego? I to jeszcze zaraz po presezonie... Oby Koeman dokończył ten sezon i wtedy przyjdzie czas na ocenę co udało mu się zdziałać w tej trudnej sytuacji w jakiej się znalazł.
1
@domisiek114 zwalnianie trenera już teraz byłoby głupotą natomiast nie widzę przeszkód zmiany szkoleniowca już w połowie sezonu w przypadku bardzo słabych wyników. Tak na marginesie Koeman pracuje w Barcelonie już rok także większość ludzi, łącznie z prezydentem mają już wyrobioną opinię na temat jego pracy. Trochę dziwi mnie fakt, że Ty musiałbyś dać mu jeszcze cały rok aby móc wystawić mu opinię.
0
@domisiek114 Poprzedni sezon juz pokazal ze jest slabym trenerem.
0
@Hasszz @ElKamil Poprzedni sezon był bardzo trudny ze względu na kontuzje, a więc wprowadzenie młodych do składu. No i Laporta może mieć zdanie jakie chce, podobnie Planes, Alemany i Yuste. Oni wszyscy muszą się teraz dogadać między sobą i z Koemanem bo te przepychanki w mediach są niepotrzebne i mało profesjonalne. A zarząd Laporty nie działa rok w Barcelonie, a Koeman tak, więc przepracowanie z nim całego sezonu dopiero da im większy zakres wiedzy o nim. Nie można też zapomnieć że odejście Leo ma kolosalne znacznie dla drużyny. A jeśli o mnie chodzi to ja byłbym cierpliwy, ale zwracał uwagę czy drużyna się rozwija, zwłaszcza pod względem gry obronnej która kuleje niesamowicie i nie widać tu poprawy, podobnie jak w warsztacie taktycznym sztabu.