3

Gość strzelił piękną bramkę przeciwko United i cyk jego nazwisko w obrębie zainteresowań Barcy według Mundo.

0

@arasz1819 że niby ściąga presję z piłkarzy? Jak już z kogoś ściąga presję to z samego siebie bo piłkarze nie wyglądają jakby im przeszkadzała presja tylko niesamowicie uzdolniony trener Ronald Koeman.

1

@Messibestplayerintheworld ja też tak uważam [ElKamil]

1

@Kidd i jednocześnie zamyka, dokładnie tak

0

Az wstyd się przyznać ale Arsenal otwiera mi kupon.

0

@Encore uratował mi kupon

0

@kuz @Kgorecki2500 @dembabejlen łykacie jak te newsy z Mundo Deportivo i Sportu

1

W ogóle to beka z Coutinho, piłkarze Valencii totalnie go zlekceważyli zostawiając go samego na 5 metrze i prawie im się to opłaciło bo Brazylijczyk ledwo przyjął tą piłkę

2

Za co Mats piłkarzem meczu? Coś mnie ominęło?

0

@Sulimo W drugiej połowie był wręcz tragiczny

72

Koszulki się rozdaje kibicom a później brakuje na transfery. Nierozsądne zachowanie Desta

1

Depay w drugiej połowie był wcieleniem Luuka DeJonga

0

Szejki mamy mega okazję na sprzedaż, dzwońcie o każdej porze

3

@Garbatyy wygląda świetnie na skrzydle

1

@Sulimo Depay dziś bardzo niechlujny. Asystą i bramka nie odzwierciedlają jego gry

0

Dzis kartki dostają tylko piłkarze Barcy. Manzano chce zostać gwiazda wieczoru

0

Ten Manzano napsuje dziś wszystkim krwi

0

@pt9 Fati i Dest to typowi zawodnicy o profilu skrzydłowego.

0

@pt9 dziś są skrzydła

0

Trzeci rzut rożny z rzędu grany na kontrę dla rywala

0

@rayan_7 przeciez masz podwójną szansę, czego Ty się boisz? Grają u siebie..

4

@UncleDrew uważaj tam na gołębie odchody wariacie. Pozdrawiam

1

@rayan_7 zostaw

0

@MesQueUnClub96 to bait?

0

@Momals11 Najgłupsza rzecz jaką dziś przeczytałem

1

@BART97 bez przesady, jeden mecz nie przybliży go jakoś znacząco do tej nagrody.

2

@MarioVeB! Zwracam honor XDDDD

3

@MesQueUnClub96 jaka manita? Podejmują fatalne decyzje w polu karnym, nie zdziwię się jak aptekarze wyprowadza kontrę bramkową i wyrównają

1

@agaFCB gdyby kobieta o wzroście 180 cm ważyła 40kg to byłaby anorektyczką.

0

@arasz1819 jaka przepaść? Ja być może przesadziłem pisząc że Koeman jest gorszym trenerem od Setiena ale to jest ten sam poziom i Koeman udowodnił to po swoim pierwszym sezonie. Nie będę tu niczego udowadniać bo liczby mówią wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?