ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gość strzelił piękną bramkę przeciwko United i cyk jego nazwisko w obrębie zainteresowań Barcy według Mundo.
0
@arasz1819 że niby ściąga presję z piłkarzy? Jak już z kogoś ściąga presję to z samego siebie bo piłkarze nie wyglądają jakby im przeszkadzała presja tylko niesamowicie uzdolniony trener Ronald Koeman.
1
@Messibestplayerintheworld ja też tak uważam [ElKamil]
1
@Kidd i jednocześnie zamyka, dokładnie tak
0
Az wstyd się przyznać ale Arsenal otwiera mi kupon.
0
@Encore uratował mi kupon
0
@kuz @Kgorecki2500 @dembabejlen łykacie jak te newsy z Mundo Deportivo i Sportu
1
W ogóle to beka z Coutinho, piłkarze Valencii totalnie go zlekceważyli zostawiając go samego na 5 metrze i prawie im się to opłaciło bo Brazylijczyk ledwo przyjął tą piłkę
2
Za co Mats piłkarzem meczu? Coś mnie ominęło?
0
@Sulimo W drugiej połowie był wręcz tragiczny
72
Koszulki się rozdaje kibicom a później brakuje na transfery. Nierozsądne zachowanie Desta
1
Depay w drugiej połowie był wcieleniem Luuka DeJonga
0
Szejki mamy mega okazję na sprzedaż, dzwońcie o każdej porze
3
@Garbatyy wygląda świetnie na skrzydle
1
@Sulimo Depay dziś bardzo niechlujny. Asystą i bramka nie odzwierciedlają jego gry
0
Dzis kartki dostają tylko piłkarze Barcy. Manzano chce zostać gwiazda wieczoru
0
Ten Manzano napsuje dziś wszystkim krwi
0
@pt9 Fati i Dest to typowi zawodnicy o profilu skrzydłowego.
0
@pt9 dziś są skrzydła
0
Trzeci rzut rożny z rzędu grany na kontrę dla rywala
0
@rayan_7 przeciez masz podwójną szansę, czego Ty się boisz? Grają u siebie..
4
@UncleDrew uważaj tam na gołębie odchody wariacie. Pozdrawiam
1
@rayan_7 zostaw
0
@MesQueUnClub96 to bait?
0
@Momals11 Najgłupsza rzecz jaką dziś przeczytałem
1
@BART97 bez przesady, jeden mecz nie przybliży go jakoś znacząco do tej nagrody.
2
@MarioVeB! Zwracam honor XDDDD
3
@MesQueUnClub96 jaka manita? Podejmują fatalne decyzje w polu karnym, nie zdziwię się jak aptekarze wyprowadza kontrę bramkową i wyrównają
1
@agaFCB gdyby kobieta o wzroście 180 cm ważyła 40kg to byłaby anorektyczką.
0
@arasz1819 jaka przepaść? Ja być może przesadziłem pisząc że Koeman jest gorszym trenerem od Setiena ale to jest ten sam poziom i Koeman udowodnił to po swoim pierwszym sezonie. Nie będę tu niczego udowadniać bo liczby mówią wszystko