ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@XTobiX o możliwościach piszą pseudo dziennikarze, a tu masz stanowisko bezpośrednio z klubu. Najzabawniejsze na tej stronie jest łykanie tych wszystkich kaczek dziennikarskich przez użytkowników którzy brandzluja się do plotek niemających nic wspólnego z rzeczywistością
0
@Corr ma tak samo jak ty.
1
@MesQueUnClub96 Elektoratem PISU są starsze osoby, a Niemcy kojarzą im się najczęściej z 2 wojna światową XD
0
@busquets5 wejdź przez okno
0
@deyna2018 jeżeli oglądałeś Władce pierscieni to Hobbit jest świetnym uzupełnieniem historii.
1
@BaroPodertos w miastach paliwo zazwyczaj jest tańsze
0
@maroon ale kto tu się kłoci? Normalnie dyskutujemy
2
@Sulimo Casino Royal jest chyba najlepszą częścią spośród wszystkich Bondów. Filmy z Connerym byly nieporównywalnie gorsze od tych współczesnych, brak scen akcji na odpowiednim poziomie, te filmy były gorsze pod każdym względem więc nie za bardzo rozumiem jak można mówić że Casino Royal cie wymęczyło. Mnie by męczyło oglądanie scen nagrywanych na sztywno ze statywu
0
@kuz no przecież wiatr strząsa deszcz z chmur. Co w tym zaskakującego?
0
@Sulimo W czym Connery albo Brosnan byli lepsi od Craiga? Nie przypadły Ci do gustu jego jasne włosy? Gra aktorska Craiga jest na dużo wyższym poziomie od postaci które wymieniłeś
0
Drugi mecz z rzędu na 0 z tyłu.
0
@Mario96w najpierw trzeba wygrać z Andora, a Albania przegrać z Anglią
0
@escarabajo to od jego odbioru zaczęła się akcja bramkowa
0
@PawkoFCB Ukraina i Anglia, dwóch pewniaków
0
Ten Węgrzyn zamiast lać wodę w tak nieudolny sposób to mógłby chociaż na minutę się przymknąć
0
@Azi za Bukse? Predzej lewy powinien zejść
0
Jóźwiak pierwszy do zmiany
2
Lewandowski to niech zje snickersa
0
Częstych kontuzji
1
@Pilka_jest_okragla pogra miesiąc i znowu coś złapie
1
@Oskar00 najgorsi są w przedziale 13-16 i niech pierwszy rzuci kamieniem ten co w gimnazjum był aniołkiem
1
@arasz1819 gdyby Busquets rzeczywiście był jedynym piłkarzem który lepiej spisuje się na kadrze to twój wpis miałby jakiś sens natomiast oprócz Sergio tacy piłkarze jak Depay, Dejong, Garcia, Pedri, a ostatnio nawet Gavi grają wyraźnie lepiej w kadrze. Jeżeli ta zależność dotyczyłaby jednego piłkarza to możnaby mówić o przypadku ale nie w momencie gdy takich graczy jest minimum pięciu.
0
@AmigoBlancos ciekawe czy wśród La Ramblowiczow jest jakiś morderca
0
@bartekvisca może to być objaw nerwicy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie włączać mecz czy znowu kopanina?
0
@Dankhog Borek też jest w kanale sportowym i jest dużo bardziej popularny od Smoka. Ja nie widzę żadnej logiki w zatrudnianiu Smokowskiego do tej roli. Ktoś kto za tym stoi się poprostu skompromitował bo dużo lepiej słuchało się Szpakowskiego.
3
@DaPidejpi właśnie oglądałem jakiegoś vloga sprzed 3 lat
0
@MesQueUnClub96 sugerujesz że Smok wołał najmniej? Nie wierzę że EA oszczędzalo na komentatorach.
0
@Hosh mogli go przeciez odesłać na szczęśliwą emeryturę z żoną i dzieckiem