2

@Ilka Mogę zabiegać o wakat xD

1

@Ilka A Ty jakich lubisz?

12

@Jakchcesz Bo to złe kobiety są

2

@Encore Tylko ten West Ham problematyczny

6

Hejterzy w ryk, bo Arsenal z majstrem

1

@Ilka A po co mnie chcesz widzieć xD Przy ludziach sie wstydze

1

@MessiForeverTheBest po 8 piwach bezpiecznie

0

@addept Sikam w lesie

11

4

@Kessie z takim supportem dziś mocne 1:0 z Fulham


11

Twitter zaskoczył z samego rana, który to z ambasady, przyznawać się


3

@blakkudium To by nic nie dało, trener zostaje i mi to odpowiada

18

W Brazylii nigdy nic nie wiadomo


1

@FcPortoFan1999 Mourinho z kolejnym sukcesem, przegranie ligi bez porażki, znowu zapisuje się w annałach piłki

24

Fajny fryz na odpadnięcie z LM


0

@MichuZ44 Szkoda dziada z Oviedo, klątwa jakaś

0

@Ilka Niech tak zostanie, gdybyś lepiej się czuła mogłabyś popaść w alkoholizm i dopiero byłby problem, dużo sił rano życzę i dobrego samopoczucia

0

@July_6_BcN Tym bardziej, trudno poznać kogoś tak specyficznego po wpisach na serwisie piłkarskim xD

0

@July_6_BcN Nie ma to żadnego przełożenia na codzienne życie xD

0

@July_6_BcN xDD W ogóle Cię nie znam

0

@Ilka Też dwa wypiłem i rano do pracy, przynajmniej moje ofermy grają jutro wieczorem, więc lajcik :D

0

@mekston Nie jestem gotowy na drugi tytuł Norrisa, przestanę F1 oglądać po takim czymś

0

@July_6_BcN No ja nie wiem co się ostatnio z Tobą dzieje, jakaś marudna się zrobiłaś

0

@Ilka Po jednym piwie, czy meczu?

0

@July_6_BcN Nie zarażaj nas pesymizmem i czarnymi scenariuszami xD

2

@Ilka No i klasa, głębszy sen będziesz miała

1

Na starcie ich objeżdża Charles bez najmniejszego problemu

1

@mekston Raczej ogarnęli silnik

2

@JBgomeS Pora na płacz Russelka

2

George pamiętaj kim jesteś.
Znowu te pomarańczowe dziady ożyły

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?