Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ilka Mogę zabiegać o wakat xD
1
@Ilka A Ty jakich lubisz?
12
@Jakchcesz Bo to złe kobiety są
2
@Encore Tylko ten West Ham problematyczny
6
Hejterzy w ryk, bo Arsenal z majstrem
1
@Ilka A po co mnie chcesz widzieć xD Przy ludziach sie wstydze
1
@MessiForeverTheBest po 8 piwach bezpiecznie
0
@addept Sikam w lesie
11
Ja nad wodą, a wy nie
https://zapodaj.net/images/c9dbf55a3d6e6.jpg
4
@Kessie z takim supportem dziś mocne 1:0 z Fulham
11
Twitter zaskoczył z samego rana, który to z ambasady, przyznawać się
3
@blakkudium To by nic nie dało, trener zostaje i mi to odpowiada
18
W Brazylii nigdy nic nie wiadomo
1
@FcPortoFan1999 Mourinho z kolejnym sukcesem, przegranie ligi bez porażki, znowu zapisuje się w annałach piłki
24
Fajny fryz na odpadnięcie z LM
0
@MichuZ44 Szkoda dziada z Oviedo, klątwa jakaś
0
@Ilka Niech tak zostanie, gdybyś lepiej się czuła mogłabyś popaść w alkoholizm i dopiero byłby problem, dużo sił rano życzę i dobrego samopoczucia
0
@July_6_BcN Tym bardziej, trudno poznać kogoś tak specyficznego po wpisach na serwisie piłkarskim xD
0
@July_6_BcN Nie ma to żadnego przełożenia na codzienne życie xD
0
@July_6_BcN xDD W ogóle Cię nie znam
0
@Ilka Też dwa wypiłem i rano do pracy, przynajmniej moje ofermy grają jutro wieczorem, więc lajcik :D
0
@mekston Nie jestem gotowy na drugi tytuł Norrisa, przestanę F1 oglądać po takim czymś
0
@July_6_BcN No ja nie wiem co się ostatnio z Tobą dzieje, jakaś marudna się zrobiłaś
0
@Ilka Po jednym piwie, czy meczu?
0
@July_6_BcN Nie zarażaj nas pesymizmem i czarnymi scenariuszami xD
2
@Ilka No i klasa, głębszy sen będziesz miała
1
Na starcie ich objeżdża Charles bez najmniejszego problemu
1
@mekston Raczej ogarnęli silnik
2
@JBgomeS Pora na płacz Russelka
2
George pamiętaj kim jesteś.
Znowu te pomarańczowe dziady ożyły