2

@Batys Za dużo razy w cymbał dostał

8

Kibice Lechii na temat dzisiejszego meczu


0

@July_6_BcN Ty już opalona i nie potrzebujesz wspomagaczy?

0

@July_6_BcN No nie mi, tylko tam między sobą gadały

0

@July_6_BcN Ostatnio przyszły do mnie do pracy jakieś młode laski i typiara się chwaliła, że samoopalaczem tak wysmarowała nogi, że skarpetki i spodnie uwaliła xDD Czasem wolałbym być głuchy

0

@July_6_BcN Może jakiś bronzer

3

4

@FcPortoFan1999 Z kraju kwitnącej cebuli

5

@Encore Nagroda dla kilkunastu kibiców, którzy na stadionie zostali

0

@Ilka Gdybym był postronnym kibicem, to bym nie widział Atletico w tym meczu

1

@MessiForeverTheBest Ktoś pomyślał, napisał i wstawił

3

@Ilka Jesteś właśnie pod obserwacją ambasady Arsenalu na tym serwisie, moi ludzie @Kessie i @Czajka90 wchodzą na pięterko

3

Nawet VAR się śmieje z Chelsea

0

@FcPortoFan1999 Mówię o Nottingham, że im przede wszystkim życzyłeś

0

@Encore Dobra obrona bramkarza

0

@FcPortoFan1999 W takim razie życzyłeś im spadku na 100% :)

0

@FcPortoFan1999 Pisałeś, że spadną xD

1

@Lanosss Liverpool wyjazd, Tottenham walczący o utrzymanie u siebie i Sunderland wyjazd. Jedyna opcja to pokonanie City w finale FA CUP

3

Chelsea bez pucharów, klasa

5

Pan Moyes dzisiaj na misji


0

@BulaKG Musimy Sarze podsunąć pomysł na twitterze

1

Hamilton ze środkowym palcem do członka ambasady argentyńskiej @MichuZ44


4

@szymonekk Warto było?


0

@MichuZ44 3:1 w kwalifikacjach, w wyścigach znacznie szybszy również jest

0

@Tasde Nie no Hamilton się cieszył jak głupi do sera, że przygotowywał bolid od zera na tę generację, spędził tysiące godzin w symulatorze i co? No i jajo, jest nadal tak samo żałosny jak w zeszłym sezonie, dużo wolniejszy od Charlesa, więc myślę, że to kierowca nie jest tu aż tak mocno winny.

0

@lucas/catalan Max genialnie z tego wyszedł, ale to nic nowego u niego

1

@Tasde Przesiąknął głupotą zespołu, też czasem mnie irytuje z tym, jednak tempem, obronami i wyprzedzeniami się broni

0

@Tasde Dupa tam Panie, Ferrari to dziady. Nawet pit stop popsuli

0

@Ilka Nie no nie siedzę na fb i do nieznajomych nie wypisuje pierwszy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?