Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Batys Za dużo razy w cymbał dostał
8
Kibice Lechii na temat dzisiejszego meczu
0
@July_6_BcN Ty już opalona i nie potrzebujesz wspomagaczy?
0
@July_6_BcN No nie mi, tylko tam między sobą gadały
0
@July_6_BcN Ostatnio przyszły do mnie do pracy jakieś młode laski i typiara się chwaliła, że samoopalaczem tak wysmarowała nogi, że skarpetki i spodnie uwaliła xDD Czasem wolałbym być głuchy
0
@July_6_BcN Może jakiś bronzer
3
Dobrze Ci w białym @TR3YWAY
https://www.instagram.com/reel/DUByy9NkkDI/?
4
@FcPortoFan1999 Z kraju kwitnącej cebuli
5
@Encore Nagroda dla kilkunastu kibiców, którzy na stadionie zostali
0
@Ilka Gdybym był postronnym kibicem, to bym nie widział Atletico w tym meczu
1
@MessiForeverTheBest Ktoś pomyślał, napisał i wstawił
3
@Ilka Jesteś właśnie pod obserwacją ambasady Arsenalu na tym serwisie, moi ludzie @Kessie i @Czajka90 wchodzą na pięterko
3
Nawet VAR się śmieje z Chelsea
0
@FcPortoFan1999 Mówię o Nottingham, że im przede wszystkim życzyłeś
0
@Encore Dobra obrona bramkarza
0
@FcPortoFan1999 W takim razie życzyłeś im spadku na 100% :)
0
@FcPortoFan1999 Pisałeś, że spadną xD
1
@Lanosss Liverpool wyjazd, Tottenham walczący o utrzymanie u siebie i Sunderland wyjazd. Jedyna opcja to pokonanie City w finale FA CUP
3
Chelsea bez pucharów, klasa
5
Pan Moyes dzisiaj na misji
0
@BulaKG Musimy Sarze podsunąć pomysł na twitterze
1
Co to za raj dla stópkarzy w opiniach i to za darmo @BulaKG
https://skleportoflex.pl/products/ortoflex-sensole?currency=PLN&country=PL&variant=51605009957204&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Google%20Shopping&stkn=37c19b216c26&gad_source=1&gad_campaignid=21562125241&gclid=Cj0KCQjwh-HPBhCIARIsAC0p3cebRiYEPeHBRta3lHN0D7PwqGxPoE3XK58HDaaIw86FiHwY2CREA4UaAkjSEALw_wcB#shopify-section-template--26940062171476__171745804246fe36c7
1
Hamilton ze środkowym palcem do członka ambasady argentyńskiej @MichuZ44
4
@szymonekk Warto było?
0
@MichuZ44 3:1 w kwalifikacjach, w wyścigach znacznie szybszy również jest
0
@Tasde Nie no Hamilton się cieszył jak głupi do sera, że przygotowywał bolid od zera na tę generację, spędził tysiące godzin w symulatorze i co? No i jajo, jest nadal tak samo żałosny jak w zeszłym sezonie, dużo wolniejszy od Charlesa, więc myślę, że to kierowca nie jest tu aż tak mocno winny.
0
@lucas/catalan Max genialnie z tego wyszedł, ale to nic nowego u niego
1
@Tasde Przesiąknął głupotą zespołu, też czasem mnie irytuje z tym, jednak tempem, obronami i wyprzedzeniami się broni
0
@Tasde Dupa tam Panie, Ferrari to dziady. Nawet pit stop popsuli
0
@Ilka Nie no nie siedzę na fb i do nieznajomych nie wypisuje pierwszy xD