Eklerek
Dołączył/a: listopad 2024
7 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kuz Rozumiem w takim razie :D Instagram gorzej się sprawdza?
0
@kuz Po co korzystać z Facebooka odkąd jest WhatsApp?
2
@NeroTFP1 Klasa, dzięki.
Ale boli mnie boli mnie Ala
1
W którym odcinku Miodowych Lat Karola bolał ząb?
0
Tak zwany pressing na alibi
1
Zobaczyłem jak głosowali trenerzy i piłkarze na zawodników, jedni dawali Rodriego nie uwzględniając w top3 Viniciusa, drudzy dawali Viniciusa nie uwzględniając Rodriego xD Te plebiscyty przez najbliższe lata inaczej nie będą wyglądać po dominacji Messiego i Ronaldo, festiwal głupoty większy niż był do tej pory
4
Oglądałbym
2
@Kapitan hawk Nawet nie wiedziałem, że takie coś ma dziś miejsce, haha. Prawie jak nagroda sołtysa za wykoszony trawnik
0
@Sccaner dokładnie
@MesQueUnClub96 no właśnie nie xD Zostawię dla siebie i coś innego wezmę
0
@MesQueUnClub96 Z Gabrielle Thomas pewnie
0
Nie polecam kupować książek ze strony "tanie ksiazki" nie dość, że w stosunku do tych z allegro są droższe, to były wsadzone luźno w karton i mają pogięte okładki, a to pod choinkę prezent. Wstyd to teraz dać komuś
1
@blakkudium Arabia, albo średniak premier league i połowę pensji będzie opłacało United
2
Tyle mam do powiedzenia
2
@Kgorecki2500 Wiadomo, smakuwa wariacie
9
@Kgorecki2500 Wygląda jak schabowy klepnięty bułką z sałatą xD
Nie mogę się doczekać testowania pierogów z kapustą i grzybami
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Czajka90 Właśnie, wydaje się jakby było wczoraj
0
@Czajka90 Ileee? Dopiero co czytałem plotki o najbardziej zdolnym 16 latku i zainteresowaniu rządowych, ciężka rzeczywistość
0
@gumaz Wątróbkę wczoraj, a flaki to z 2 lata temu, chętnie bym zjadl tylko samemu robić mi się nie chce. Będzie trzeba do dobrej knajpy wpaść i na ostro zjeść
5
@John_Doe Co za abstrakcja, znalazl się Macron z Podlasia.
2
@sergio5 Półtorej roku siedzial na ławce ze względu na Areolę, który jest odpadem bramkarskim
16
Nielegalny imigrant dostal 40k zadośćuczynienia za przekroczenie granic, rodzina zabitego żołnierza przez imigrantów 36k. Patologii w sądach ciag dalszy
https://x.com/polskikunta/status/1868981570893488483
0
Ostatni raz Sainz na czerwono, towarzyszył mu oczywiście Charles
1
@Marian_Pazdzioch Wielkiej tajemnicy nie odkryłeś, że PiS/PO jeden pies
6
@Kapitan hawk Kupiłem 3 kostki masła za 18 zł i czuje sie jakbym obrabował kasyno
1
@paweldunajecfcb Od brytyjskiego też lepszy. :D Ciotka przyleciała specjalnie z Anglii do Polski żeby córkę na rezonans dać, bo tam tyle czekania
0
Mudryk na dopingu? Pozostał ostatni crack w lidzę
1
Dexter wygrywa raczej, czy Gra o Tron?
3
@Marian_Pazdzioch 6-14 zdecydowanie
0
@Marian_Pazdzioch od 3 do 9h