1

W którym odcinku Miodowych Lat Karola bolał ząb?

0

Tak zwany pressing na alibi


1

Zobaczyłem jak głosowali trenerzy i piłkarze na zawodników, jedni dawali Rodriego nie uwzględniając w top3 Viniciusa, drudzy dawali Viniciusa nie uwzględniając Rodriego xD Te plebiscyty przez najbliższe lata inaczej nie będą wyglądać po dominacji Messiego i Ronaldo, festiwal głupoty większy niż był do tej pory

4

Oglądałbym


2

@Kapitan hawk Nawet nie wiedziałem, że takie coś ma dziś miejsce, haha. Prawie jak nagroda sołtysa za wykoszony trawnik

0

@Sccaner dokładnie
@MesQueUnClub96 no właśnie nie xD Zostawię dla siebie i coś innego wezmę

0

@MesQueUnClub96 Z Gabrielle Thomas pewnie

0

Nie polecam kupować książek ze strony "tanie ksiazki" nie dość, że w stosunku do tych z allegro są droższe, to były wsadzone luźno w karton i mają pogięte okładki, a to pod choinkę prezent. Wstyd to teraz dać komuś

1

@blakkudium Arabia, albo średniak premier league i połowę pensji będzie opłacało United

2




Tyle mam do powiedzenia

2

@Kgorecki2500 Wiadomo, smakuwa wariacie

9

@Kgorecki2500 Wygląda jak schabowy klepnięty bułką z sałatą xD
Nie mogę się doczekać testowania pierogów z kapustą i grzybami

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Czajka90 Właśnie, wydaje się jakby było wczoraj

0

@Czajka90 Ileee? Dopiero co czytałem plotki o najbardziej zdolnym 16 latku i zainteresowaniu rządowych, ciężka rzeczywistość

0

@gumaz Wątróbkę wczoraj, a flaki to z 2 lata temu, chętnie bym zjadl tylko samemu robić mi się nie chce. Będzie trzeba do dobrej knajpy wpaść i na ostro zjeść

5

@John_Doe Co za abstrakcja, znalazl się Macron z Podlasia.

2

@sergio5 Półtorej roku siedzial na ławce ze względu na Areolę, który jest odpadem bramkarskim

16

Nielegalny imigrant dostal 40k zadośćuczynienia za przekroczenie granic, rodzina zabitego żołnierza przez imigrantów 36k. Patologii w sądach ciag dalszy

https://x.com/polskikunta/status/1868981570893488483

0

Ostatni raz Sainz na czerwono, towarzyszył mu oczywiście Charles


1

@Marian_Pazdzioch Wielkiej tajemnicy nie odkryłeś, że PiS/PO jeden pies

6

@Kapitan hawk Kupiłem 3 kostki masła za 18 zł i czuje sie jakbym obrabował kasyno

1

@paweldunajecfcb Od brytyjskiego też lepszy. :D Ciotka przyleciała specjalnie z Anglii do Polski żeby córkę na rezonans dać, bo tam tyle czekania

0

Mudryk na dopingu? Pozostał ostatni crack w lidzę


1

Dexter wygrywa raczej, czy Gra o Tron?


3

@Marian_Pazdzioch 6-14 zdecydowanie

0

@Marian_Pazdzioch od 3 do 9h

0

Pedro miał kręcić Di Marco, a to ten drugi podwyższa prowadzenie Interu


0

@Czajka90 Na pewno nie koszulkę Arsnealu

0

@Kengo Czuję sie staro jak pomyśle, że Chester już ponad 7 lat nie żyje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?