4

Śmieliście się z Realu a po tej kolejce wypracował sobie kolejny punkt przewagi.

0

Haha teraz zakończył gdy Eibar miał kontre gdy piłka była na środku boiska 20 sec po czasie to sędzia pozwalał grać Realowi.

0

Żetony draft się dostaje co tydzień 1 i można ich dostać makasymalnie 5,

0

https://my.mixtape.moe/bzjyzp.mp4
Link do gola Celticu na 2:1. Moim zdaniem Bravo ponosi dużą winę za tę bramkę rzucił się w drugą stronę zamiast kryć bliski słupek.

11

Neymar dziś poza jednym ważnym podaniem do Turana nie pokazał nic oprócz strat.

0

Turan jest genialny w tym sezonie!

0

Nie wiem czy ty sam widzisz jakie głupoty wypisujesz ale skończę z tobą dyskusję bo nie widzę sensu jej prowadzić. Pewnie dopiero co się dowiedziałeś że Messi i Umtiti nie mogą grać :D

0

A jaka jest twoim zdaniem galowa 11 Barcelony??? SKoro Messi i Umiti są kontuzjowani no błyśnij.

0

Gramy fatalnie...

12

Skład najmocniejszy jaki mógł być ale ok :D Może za Paco jedynie Turan, a tak każdy najlepszy gra.

16

Czemu Neymar nie podał do Alby tylko kiwa się z 4 zawodnikami i kończy głupią stratą...

0

Celtic 1-0 brawo :d Oby urwali pkt City to by nam ułatwiło drogę po 1 miejsce.

1

Jutro będzie w każdym praktycznie markecie. Dziś jeszcze chyba nie kupisz nigdzie.

1

A co jak nie zagra co jest najbardziej prawdopodobne?

23

1

Mi się ta fryzurka w ogóle nie podoba ale rób jak chcesz.

0

Nie ma go nawet na ławce.

3

Widzę że jednak Manchester gra w LM. Nawiązując do strojów Legii :D

0

3 dni temu ale stare xD

8

Aha grał tyle lat non stop i to go tłumaczy z tego żeby rzucał kur**mi na prawo i lewo oraz strzelał foszki na ławce rezerwowych?

13

Serge Aurier spędzi najbliższe 2 miesiące w...areszcie. Wszystko za sprawą awantury z policjantami!

Takiego czegoś to nawet Balotelli nie odwalał :D

0

Widzę że nie tylko mi bramkarz Sevilli zepsuł wynik, też obstawiłem 2:1 :D

2

Las Palmas ależ mi ta drużyna imponuje. W połowie poprzedniego sezonu się rozkręcili i do dziś ładnie grają.

2

Może teraz Real miał pecha ale mecz się nie skończył jeszcze mogą przyfarcić golem w ostatniej akcji.

1

Ulalal Pedro cóż za strzał :D Szkoda że się nie uśmiechnął jak to w Barcelonie bywało po zepsutej akcji.

2

35 mln za Fabregasa to mało... Teraz gdyby Chelsea go sprzedało jestem przekonany że wyciągnęłaby z 50 mln.

0

Co teraz Pedro został wyczyszczony przez Bellerina to nie mam pytań! Genialny jest młody Hiszpan, Pedro jest szybki, a on go na spokojnie dogonił i wyczyścił. Gdy Pedro wychodził sam na sam.

0

To dobrze w marcu gdy dojdą kluczowe pojedynki w PK czy LM będziemy bardziej wypoczęci.

17

"Jose Mourinho kolejny raz zaatakował Wengera. W swojej książce napisał, że jeśli spotkałby francuskiego menedżera poza boiskiem, uderzyłby go w twarz."

Mou był jest i będzie pajacem.

4

"Gdy Yaya opuszczał Barcelonę to Guardiola powiedział, że wybrał on gównianą drużynę. Teraz sam trenuje tę drużynę. Guardiola wyżej od piłki stawia pieniądze, nie przeproszę go nigdy, bo to prawda"~ Dimitri Seluk, agent Toure.

Podobno Toure nie zagra u Guardioli dopóki jego agent go nie przeprosi.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?