0

4 koszyk słabo :(

1

ja jebie, jaka łatwa drabinka dla City...

0

o kur...CR7 i guzik....będzie grubo dla Barcelony xD

1

o nawet dla Kate Abdo znalazło się miejsce. Uwielbiam jej studia podczas meczów LM ;)

3

ale jak karnego spieprzył, to już nie pamięta? xDDD

1

może wyrejestrowanie kontraktu Deco by pomogło przy transferze Taha?

2

@MesQueUnClub96 pewnie oprogramowanie do losowania dostarcza firma Florentino Pereza ;)

1

Czyli rozumiem, że jutro możemy trafić na zestaw np.: Real, City, Arsenal, Milan, Lille, Sporting, Aston Villa i Stuttgart ALBO Borussia, Lipsk, Brugia, Szachtar, Young Boys, Crevena zvezda, Sparta Praga i Slovan Bratysława.

Piękny ten nowy format Ligi Mistrzów, to losowanie będzie w stylu "grzywna 100 zł albo 25 lat" xD i jeszcze będzie to robił automatycznie komputer bez ingerencji człowieka...na pewno nic nie będzie ustawione xD

1

@mordini123 to będzie losowanie, czy komputer w parę sekund "wypluje" wyniki?

2

@Damian_Balde szkoda, że finalnie tego Lobotki nie wzięliśmy,

0

W zasadzie Olmo wczoraj pokazał, że Raphinhia na "10" też się nie nadaje. Nie ma tego balansu ciała, przyspieszających podań. Niestety, ale w ataku bardzo spowalniał grę w środku pola. Powinni go spróbować na "8" w obecnej sytuacji, może to dla niego będzie dobra pozycja?

12

Christensen, Araujo, Eric Garcia, Gavi, FdJ, Bernal, Fati. Za chwilę całkiem przyzwoitą jedenastkę zbudujemy na L4.

2

Poziom gry Ferrana w Barcelonie jest odwrotnie proporcjonalny do wysokości jego kontraktu (ma progresywny z sezonu na sezon).

1

Flick do września.

0

Tak szczerze, to biorąc pod uwagę zdrowie naszych piłkarzy i jakość służb medycznych, to przy planowaniu budżetu to na spokojnie można założyć, że z 10% budżetu płacowego nie musi mieć pokrycia do FFP, bo zawsze ktoś nam wypadnie z kontuzją...kiedy ostatni raz (w sensie ile lat temu) mieliśmy do dyspozycji całą kadrę pierwszego zespołu bez żadnej kontuzji?

0

@Limaker Olmo na lewej, Fermin w środku, Raphinhia ławka.

1

Przecież wiadomo, że "j**ać PiS" to piękny wyraz buntu młodych ludzi wobec opresyjnej partii politycznej, natomiast "Auslander Raus" to wielkie zagrożenie dla demokracji w Europie xD

1

ale magik z tego Raphinhi....

1

o tym jak słabo dzisiaj gramy świadczy m.in. to, że dzisiaj nie ma na rambli w ogóle płaczu o "zajeżdżanie" Yamala xD

0

z Balde na razie nie ma co robić paniki, schodząc nie widać by utykał, miał długą przerwę, poczekajmy na info jutro po badaniach.

0

czas na zmiany....Vitor za Ferrana, Valle za Balde, Torre za Raphinhie i Pedri za Casado.

2

wreszcie po prostu strzelił.

1

Fajnie, że Flick już od 1 meczu wystawiając Ferrana przygotowuje drużynę na ew. czerwone kartki i grę w "10" w najważniejszych meczach.

0

@tbas a nie jest źle w pomocy? Gavi, Pedri i FdJ kontuzjowani.

1

@trolownik ale jest w rytmie meczowym, od ostatniego meczu stosunkowo długa przerwa będzie, 3 tygodniowy urlop i tak dostanie, tylko tydzień później.

1

Ja wiem, że urlop mu się należy jak psu buda, ale nie uważacie, że dobrze by było, żeby w trybie awaryjnym Fermin był powołany na mecz z Valencią, a dopiero po nim rozpoczął urlop? Zawodnik jest w gazie, mamy obecnie duże braki w pomocy, 3 tygodniowy urlop i tak by się kończył na początku przerwy na kadrę we wrześniu, to 7 dni urlopu kończącego się później nie zrobi już różnicy (powrót ok 9 września).
ps. na kolejny mecz z Athleticiem już pewnie jako tako Pedriego postawią na nogi i zagra te 60 min, więc sytuacja kadrowa będzie już wtedy lepsza.

2

Czy na igrzyskach była jakaś kobieta identyfikująca się jako mężczyzna, startująca w konkurencjach z mężczyznami? Czy działa to może na Igrzyskach tylko w jedną stronę?

4

@zadafcb na całe szczęście.

0

"promocja kobiecej koszykówki" - ależ ta komentatorka w Eurosporcie jest odklejona...ten mecz to ma być promocja? same straty i niecelne rzuty?

0

@RafiVeB nieprawda. Łyżwiarstwo figurowe jest ciekawsze u kobiet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?