0

Jak dla mnie grają dzisiaj dwie przeciętne drużyny...sporo niecelnych podań, słabych decyzji, nieudanych dryblingów etc. Żadnej z tych drużyny w dzisiejszej dyspozycji nie powinniśmy się obawiać.

10

dobrze wiedzieć, że nas Barceloński Dembele nadal gdzieś tam jest ;)

1

@Faro Hiszpania robi Francję na luzie.

0

@PuszkinFan ale jednak Pedri miał dużo mniej tych kontuzji, niż Dembele...

2

@Nicko i dobrze, to chyba dla nas najłatwiejszy potencjalny przeciwnik w finale.

4

pewnie Dembele zamontowali jakieś protezy, które są w stanie wytrzymać cały sezon bez usterki...przecież to wręcz niemożliwe, żeby jego nogi po tylu kontuzjach nagle na luzie rozgrywały sobie cały sezon bez problemów.

0

Ja tam wolę dzisiaj P$G, bo moim zdaniem Liverpool to jedyna drużyna (jak ma formę dnia), która może nam w tym sezonie zagrozić w LM.

0

@Guapo zaczął grać po prostu inaczej, nie trzyma się sztywno lini, tylko wchodzi do środka, gdzie ma więcej opcji niż dośrodkowanie.

0

@MesQueUnClub_87 ja bym zaczął jednak od bramkarza ;)

1

@Consigliere chyba zapomniałeś kolego o kontuzjach. Ostatnio jak Yamal wyleciał, to zjazd był ogromny i szereg wpadek pod rząd.

0

Fermin to moim zdaniem to będzie taki nasz nowy ofensywny Sergi Roberto - raczej, poza okazyjnymi zwyżkami formy, będzie etatowym rezerwowym, który czasem coś wniesienie do gry, zagra na paru pozycjach, nie robi kwasów z tego powodu że nie gra regularnie bo wie, że ławka w Barcelonie to generalnie jego sufit. Do tego zaprzyjaźni się z piłkarzami wyjściowej "11" i tak sobie będzie u nas grał do wieku 30-32 lat.
To nie krytyka w sumie, po prostu fakt, a tacy piłkarze w kadrze też mają swoje ważne miejsce.

61

To jest dopiero ekipa, taka dominacja, że nasza "10" nawet z ławki się nie musi dzisiaj podnosić.

0

@Gibbon_FCB bo to co się dzieje obecnie wystawia mu druzgocącą ocenę jako trenera. Nigdy to przyjemne nie jest.

1

U Xavi'ego to już pewnie 0,7 poszło ;) cieżko pewnie mu to oglądać...

2

nie spojrzałem, Araujo łapy podniósł od razu po bramce?

0

minuta ciszy i puszczają jakiś utwór? ja to zawsze myślałem, że cisza to cisza...i trwająca minutę, a nie 30 sekund.

0

niby tacy słabi kibice, a zagłuszyli hymn LM lepiej, niż na innych stadionach. Brawo!
ps. chyba, że to słabej jakości nagłośnienie na stadionie xD

0

Zachód słońca w Barcelonie dopiero o 18:54 dzisiaj, więc jako tako nastrój będzie dopiero w drugiej połowie.

1

Może i Henry ma rację...ale i tak uważam, że w 2003 Henry, 2010 Iniesta i 2020 Lewandowski zostali okradzeni.


0

@KamQiX ale w tamtym momencie nikt nie wiedział co będzie, a można było przewidywać najgorsze.

1

Po EURO 2021 i meczu Dania - Finlandia to jednak dziwi przełożenie tego meczu. Tam Eriksena reanimowali na boisku, a jednak potem kazali reszcie grać.

0

@Piotrek1993 Ekstraklasa leci, tylko ostrzegam, że może powodować raka.

3

Jeżeli awansujemy do 1/2 LM i finału CdR, to jedynym terminem na mecz z Osasuną, to będzie między 37 a 38 kolejką, tj. 21/22 maja.

0

@kamiVeB wierz mi, tak jak da się nie lubić Niemców, tak i Japończyków. Ci drudzy wcale nie mają mniej sadystycznej natury od tych pierwszych.

0

@Barcafan2020 przecież jest zawieszony na kolejny mecz.

0

Olmo i Yamal wcześnie kończyli poprzedni mecz dlatego są w 1 składzie. Kounde i Raphinhia jak będzie dobry wynik będą rotowani w 2 połowie. Reszta to rezerwy + zawieszony Pau na rewanż w LM.

1

@kamiVeB

1

@KamQiX na eurosport'cie właśnie leci studio z Małyszem.

0

O kurde, wychodzi prezes związku (Małysz) i mówi, że w zasadzie nie wie co i jak powinni robić, żeby stworzyć system szkolenia. Kurtyna.

6

@Sulimo bez przesady, Anssi Koivuranta był ostatnim, który jako tako skakał będąc wcześniej kombinatorem, a od tego czasu minęło już kilkanaście lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?