0

@Encore i bardzo dobrze się stało, Pedri i Fati będą zdrowi, w pełni sił i formy! Plus Ferran zacznie trafiać do tego dziwnego prostokąta :p

0

@pomi11 trafią na siebie w 1/2, bo zakładam, że swoje grupy wygrają.
A dla mnie jako kibica Barcelony ten turniej Hiszpanii jest ważny - tak jak EURO2008 dało pozytywnego "kopa" Xavi'emu i Inieście, tak Mundial 2022 mam nadzieję zrodzi nowe pokolenie naszych młodych mistrzów, na których oparta będzie kolejna wielka drużyna na najbliższe 10 lat.

0

@Roobo 13 grudnia polegną w 1/2 z Hiszpanią. Ale 3 miejsce może będą mieli.

0

I tak mam nadzieję, że Hiszpania w składzie z trójką Pedri-Fati-Gavi zezłomuje Argentynę na Mundialu.

0

@Janas11224 mówisz o tym z 2018 Francja-Argentyna? tam chyba Mbappe zezłomował drużynę Messi'ego.

0

@10LionelMessi10 jakby zagrali z silniejszą drużyną z Europy, np. z taką Macedonią, to by tak łatwo nie było.

0

@QQL5 umów się na wpłatę kaucji w ratach, albo tymczasowo na inny sposób zabezpieczenia poprzez oddanie czegoś (np. auta) w zastaw rejestrowy do czasu wpłaty całości kaucji.

0

@Eto'o9 R10 skąd informacja o prywatyzacji klubu sportowego?

0

@Sysia11 ten turniej pokazuje, że poza oczywiście Świątek, to nie liczy się za bardzo miejsce w rankingu, poprzednie turnieje ani nawet poprzedni mecz...logiki w wynikach raczej ciężko się doszukać ;) ale moim zdaniem tak, jest w swojej części drabinki faworytką do finału. Ja dziewczynie życzę bardzo dobrze, bo pamiętam w jakim szoku byłem, jak w wieku 15 lat awansowała do 4 rundy Wimbledonu.

0

@Sysia11 zależy kto zagra w finale, ja liczę na Cori Gauff, bo byłby to pierwszy z pewnie wielu w przyszłości finałów szlema pomiędzy obiema paniami, a historię już teraz warto zacząć pisać.

0

Tak sobie myślałem o tych "dźwigniach" finansowych i pomyślałem...a gdyby tak "przekształcić" (tj. utworzyć nowy podmiot i wnieść aportem przedsiębiorstwo) Barcelonę w spółkę akcyjną, gdzie stowarzyszenie (socios) docelowo będą mieć nie mniej niż 51% akcji, a resztę rozdysponować na rozliczenia z częścią piłkarzy, będących mocniej związanych z klubem + ew. można by zaoferować zakup pakietu akcji za $$$ zasłużonym dla klubu osobom takim jak np. Guardiola, Iniesta czy Pique etc. Oczywiście zarząd albo stowarzyszenie mieliby zapisane w statucie prawo pierwokupu w przypadku chęci sprzedaży akcji przez akcjonariuszy.

1

w czwartek Hiszpania - Portugalia....w piątek Belgia-Holandia...w sobotę Włochy-Niemcy...w sumie to spoko ten pomysł z ligą narodów, oby dodali jeszcze Argentynę i Brazylię w przyszłości. Taka dodatkowa "Superliga" dla reprezentacji narodowych.

0

@Homeopata8989 tu akurat świetnie, trochę schrzanili sprawę awansu z 2 miejsca, ale w sumie już to nie ważne. Nie mogę się doczekać meczów Milan vs Monza w Serie A :)

1

@Comentateiro Liverpoolowi zabrakło od początku jakiegoś boiskowego bandyty, co by w pierwsze 15 minut przeorał Benzeme i Viniciusa...bez nich real by przegrał, nawet jakby Liverpool grał w "10".

0

@fart a real cały atak oparł na 2 zawodnikach, w miarę uniknęli kontuzji przez cały sezon i wygrali LM. Z kolei City i Liverpool zbudowały dość szerokie kadry i co im to dało w LM?

0

@PerfecT0 popatrz na Busquetsa w meczach kadry Hiszpanii - to totalny szef, tylko Enrique, w przeciwieństwie do trenerów Barcelony umie jego wszystkie wady zniwelować taktyką. Bramkarz faktycznie by się przydał lepszy, a Pique wcale pewnego miejsca w przyszłym sezonie może nie mieć, jeżeli Eric nadal się będzie rozwijał, bo zrobił w tym sezonie już spory postęp.

0

@barcelonaLM mamy lidera i nazywa się Pedri. Z nim gramy zupełnie inną piłkę, co tylko potwierdzają wszelkie statystyki.

ps. a kontuzje musiały mu się zdarzyć, ciężki sezon 2020/21, potem pojechał na EURO, potem na Igrzyska i tak młody organizm bez presezonu nie wytrzymał. Teraz będzie znacznie lepiej.

0

@AmigoBlancos Pedri zagrał w tym sezonie w 12 meczach w La Liga, w których zdobyliśmy 32/36 pkt (prawie 89%). Jakby on z Fatim zagrali cały sezon, nie mielibyście szans, ale o tym już się przekonacie za parę miesięcy.

3

Ja tam nadal uważam, że obecnie jesteśmy lepszą drużyną od Realu. Mieliśmy mega pecha z kontuzjami w tym sezonie, ale jak Pedri wrócił na trochę na wiosnę, to moim zdaniem graliśmy najlepszą piłkę w tym sezonie w La Liga, bijąc całą ligową czołówkę (Real, Atletico, Sevilla) bez jakiegoś większego problemu. I jeżeli ktoś uważa, że brak jednego piłkarza mało co zmienia, to chyba nie widział jak zagrał Real z nami bez Benzemy.
Jeżeli dojdzie Lewandowski i nie będziemy mieli kontuzji kluczowych graczy (Pedri, Fati, Pique), to jesteśmy w stanie wygrać LM już w przyszłym sezonie.

0

Jak uważacie, jaka była najsłabsza drużyna wygrywająca LM - Chelsea 2012 czy Real 2022? W sumie trochę w podobnym stylu obie ekipy przepychały się w fazie pucharowej...

0

@Barca1992 Liverpool egzorcyzmy odprawiał.

0

Mecz zaczną 22:15, Real dzisiaj będzie grał gówno, ale już "jutro" w doliczonym zacznie strzelać.

0

czekają na 21:37 do pierwszego gwizdka ;)

0

@damiano996 e tam szejków, od razu ruskich weźmy, najlepiej do zarządu parę osób co w tym roku pojawiło się w buczy...no może trochę niemoralne, ale $$$, a to najważniejsze, nie?

0

Alemany nie jest zły, ale...
kurde, z opisu (wiadomo, subiektywnego) ten facet (Luis Campos) wydawałby się idealny przy naszej sytuacji finansowej...trochę by tanio kupił, potem drogo sprzedał...
https://www.sport.pl/pilka/7,65084,27122770,ma-sporo-wrogow-i-wielkie-ego-dwa-razy-zdetronizowal-psg.html

0

@Worny Bramkarz - Iker Casillas
Obrońca - Paolo Maldini
Pomocnik - Kaka
Napastnik - Fernando Torres

1

@Barca_Big_Moment no sorry, ale gdzie Płockowi do Vive? Wpierw niech zbudują taką drużynę, że dostaną zaproszenie do LM, a potem niech ugrają tam Final Four, to będziemy mówić o dwóch wielkich ekipach...

0

@KrwawiaceoczyVEB Za 3 sezony to Roberto będzie kapitanem xD

0

@GeneralXavi dla mnie to mogą dowolne reformy sobie robić, byle zmienili, że ściganie przestępstw z art. 284 § 2 k.k. i art. 296 k.k. następuje na wniosek pokrzywdzonego, a nie z urzędu. Wtedy się okaże, że mało kto ma umowę o pracę czy inną cywilnoprawną, tylko wszyscy mają spółki z o.o.

1

@GeneralXavi ja tylko zaznaczam, że to, że ktoś "oficjalnie" jest bezrobotnym, to nie oznacza, że nie zarabia gdzieś na "czarno".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?