Dejwol
Dołączył/a: październik 2016
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
57
To się nazywa karma. Lopetegui, kosztem prowadzenia reprezentacji, rzucił się na Real jak kejter na salceson, to teraz ma za swoje.
14
I w pizdu i wylądował. I cały misterny plan też w pizdu.
0
https://www.google.pl/search?biw=1366&bih=657&tbm=isch&sa=1&ei=wLnKW-zOD4qRrgSIhKbgBg&q=chomik+kresk%C3%B3wka&oq=chomik+kresk%C3%B3wka&gs_l=img.3...43560.56028.0.56243.21.18.0.0.0.0.139.1731.0j15.15.0....0...1c.1.64.img..6.8.950...0j0i67k1j0i7i30k1j0i7i5i30k1j0i8i7i30k1j0i30k1j0i8i30k1j0i24k1.0._8Nav8NP3G8#imgrc=el3CcCUeHzyDDM:
3
Głowę do piłki to on ma i to jedną z najlepszych na świecie. Gorzej z głową do relacji międzyludzkich i wartościami jakimi w życiu się kieruje.
0
Tej, nie daje mi spokoju ten wywiad. Dotkliwie go pobił i następnego dnia obudził się w samolocie do Stambułu? Czyli rozumiem to tak, że Jürgen Klopp, trener Liverpool Football Club, miał możliwość pobicia Kariusa-dziurawe-rączki do nieprzytomności tak, żeby nikt nie widział, a następnie ktoś (może sam Klopp) zadbał o to, że Karius-boję-się-złapać-piłkę był w samolocie do Stambułu. Oczywiście pisząc "następnego dnia obudziłem się..." może sugerować, że Klopp dotkliwie pobił Kariusa np. o 23:57, a już chwilę po północy (czytaj: następnego dnia), mieli samolot. Albo Klopp bardzo umiejętnie pozbawił Kariusa przytomności oddając precyzyjne uderzenie w okolice np. potylicy, albo ktoś tutaj ściemnia. Poza tym, słowo "dotkliwie" sugeruje, że raczej Karius-nie-złapię-nic-okrągłego raczej nosiłby ślady tego rzekomego pobicia. Zaraz Karius opowie o tym, że podczas pobytu w Vegas w 2009 roku, spotkał Ronaldo w hotelu i....
12
Chyba zgłupieli. Kto niby będzie ogrzewał ławkę podczas zimy?
7
Nie rozumiem o co chodzi z tym Żabsonem i rzekomym pobiciem przez Kloppa. Możesz rzucić trochę światła?
0
Ale był. Niejednokrotnie jest tutaj poruszany temat byłych zawodników Blaugrany.
1
I skończy ze spaghetti na głowie.
0
A czasem nie jest tak, że piłkarze opłacają wszelkie leczenia z własnej kieszeni? Oczywiście nie zmienia to faktu, że dostawał pensję od klubu.
1
Ło ho ho, nieźle. Chłop w gorącym rosole kąpany.
0
Serio? Jak to? Przecież Pep miał obsesję na punkcie klepanki.
0
Ale co ma niski poziom bólu do ilości kontuzji?
0
Lubiał nabiał? "lubił" :P
1
Zapewne pierwsze miesiące w roli trenera Xavi poświęci na graminologię.
8
Eto'o nie poradził sobie w Barcelonie? Ty oglądałeś tylko skróty z nim na youtube czy co?
0
Ta, bo wszyscy są tacy sami na ziemi. Kocham to uogólnianie i wrzucanie do jednego wora. W końcu tak dobrze się znamy.
0
Mając miliony z reklam? Owszem.
1
Teraz to nie dadzą spokoju Vidalowi.
Szczerze, to marzy mi się R. Varane u nas na obronie.
1
Sempre joga bonito!
35
To co robi kurtka jesienna za 800 zł? Grabi codziennie liście sprzed domu i wychodzi z psem kiedy śpisz? (:O
1
Rafa jaki dobry kolega.
Ten puchar na okładce L'Esportiu wygląda jak gigantyczny kieliszek do wódy albo na jajko.
0
W ryja komuś dał i od razu, że poprzestawiało. Nigdy nikomu w papę nie dałeś?
0
Znasz w ogóle definicję słowa "atleta" skoro Messi jest za słaby fizycznie?
0
Gorzej wyglądają w policji i wojsku. Dla mnie totalnie nielogicznym i niedorzecznym jest kiedy widzę policjanta, którego sam bebzol waży zapewne 60 kg. Zawsze marzę żeby wszedł w pościg za złodziejem torebek.
9
Żeby więcej miejsc na ławie było ugrzanych. W końcu zima niebawem.
0
Orientujecie się czy piłkarze, uzgadniając warunki umowy, mają możliwość ustalania jakiegoś minimum minut, które rozegrają (o ile pozwoli na to bilans kartek i brak kontuzji) w trakcie sezonu? Ilekroć trafia się przypadek takich Malcom'ów, to zastanawia mnie czy oni wiedzieli o tym jaką rolę będą pełnić w drużynie (przynajmniej początkowo) i godzą się na to, czy może ich wyobrażenie po prostu mija się z rzeczywistością.
0
Dla mnie bardziej tragiczny był Tata Martino. I tego jego miny zdziwione kiedy przeciwnik prowadził :{ {:O /:O
1
Wiesz, u nas też El Pistolero póki co jest El Kapiszon.
6
Jeeeeeeeeeeeeeees, gol w 95 minucie! HE HE HE! >:D