57

To się nazywa karma. Lopetegui, kosztem prowadzenia reprezentacji, rzucił się na Real jak kejter na salceson, to teraz ma za swoje.

14

I w pizdu i wylądował. I cały misterny plan też w pizdu.

3

Głowę do piłki to on ma i to jedną z najlepszych na świecie. Gorzej z głową do relacji międzyludzkich i wartościami jakimi w życiu się kieruje.

0

Tej, nie daje mi spokoju ten wywiad. Dotkliwie go pobił i następnego dnia obudził się w samolocie do Stambułu? Czyli rozumiem to tak, że Jürgen Klopp, trener Liverpool Football Club, miał możliwość pobicia Kariusa-dziurawe-rączki do nieprzytomności tak, żeby nikt nie widział, a następnie ktoś (może sam Klopp) zadbał o to, że Karius-boję-się-złapać-piłkę był w samolocie do Stambułu. Oczywiście pisząc "następnego dnia obudziłem się..." może sugerować, że Klopp dotkliwie pobił Kariusa np. o 23:57, a już chwilę po północy (czytaj: następnego dnia), mieli samolot. Albo Klopp bardzo umiejętnie pozbawił Kariusa przytomności oddając precyzyjne uderzenie w okolice np. potylicy, albo ktoś tutaj ściemnia. Poza tym, słowo "dotkliwie" sugeruje, że raczej Karius-nie-złapię-nic-okrągłego raczej nosiłby ślady tego rzekomego pobicia. Zaraz Karius opowie o tym, że podczas pobytu w Vegas w 2009 roku, spotkał Ronaldo w hotelu i....

12

Chyba zgłupieli. Kto niby będzie ogrzewał ławkę podczas zimy?

7

Nie rozumiem o co chodzi z tym Żabsonem i rzekomym pobiciem przez Kloppa. Możesz rzucić trochę światła?

0

Ale był. Niejednokrotnie jest tutaj poruszany temat byłych zawodników Blaugrany.

1

I skończy ze spaghetti na głowie.

0

A czasem nie jest tak, że piłkarze opłacają wszelkie leczenia z własnej kieszeni? Oczywiście nie zmienia to faktu, że dostawał pensję od klubu.

1

Ło ho ho, nieźle. Chłop w gorącym rosole kąpany.

0

Serio? Jak to? Przecież Pep miał obsesję na punkcie klepanki.

0

Ale co ma niski poziom bólu do ilości kontuzji?

0

Lubiał nabiał? "lubił" :P

1

Zapewne pierwsze miesiące w roli trenera Xavi poświęci na graminologię.

8

Eto'o nie poradził sobie w Barcelonie? Ty oglądałeś tylko skróty z nim na youtube czy co?

0

Ta, bo wszyscy są tacy sami na ziemi. Kocham to uogólnianie i wrzucanie do jednego wora. W końcu tak dobrze się znamy.

0

Mając miliony z reklam? Owszem.

1

Teraz to nie dadzą spokoju Vidalowi.
Szczerze, to marzy mi się R. Varane u nas na obronie.

1

Sempre joga bonito!

35

To co robi kurtka jesienna za 800 zł? Grabi codziennie liście sprzed domu i wychodzi z psem kiedy śpisz? (:O

1

Rafa jaki dobry kolega.
Ten puchar na okładce L'Esportiu wygląda jak gigantyczny kieliszek do wódy albo na jajko.

0

W ryja komuś dał i od razu, że poprzestawiało. Nigdy nikomu w papę nie dałeś?

0

Znasz w ogóle definicję słowa "atleta" skoro Messi jest za słaby fizycznie?

0

Gorzej wyglądają w policji i wojsku. Dla mnie totalnie nielogicznym i niedorzecznym jest kiedy widzę policjanta, którego sam bebzol waży zapewne 60 kg. Zawsze marzę żeby wszedł w pościg za złodziejem torebek.

9

Żeby więcej miejsc na ławie było ugrzanych. W końcu zima niebawem.

0

Orientujecie się czy piłkarze, uzgadniając warunki umowy, mają możliwość ustalania jakiegoś minimum minut, które rozegrają (o ile pozwoli na to bilans kartek i brak kontuzji) w trakcie sezonu? Ilekroć trafia się przypadek takich Malcom'ów, to zastanawia mnie czy oni wiedzieli o tym jaką rolę będą pełnić w drużynie (przynajmniej początkowo) i godzą się na to, czy może ich wyobrażenie po prostu mija się z rzeczywistością.

0

Dla mnie bardziej tragiczny był Tata Martino. I tego jego miny zdziwione kiedy przeciwnik prowadził :{ {:O /:O

1

Wiesz, u nas też El Pistolero póki co jest El Kapiszon.

6

Jeeeeeeeeeeeeeees, gol w 95 minucie! HE HE HE! >:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?