0

Hola, hola, też nie chcę u nas tego długonogiego! Poza tym, już się powoli robi ciasno w środku pola jak w kolejce w Biedrze.

2

Kolegom.

1

Hmm... nie uważacie, że nie zaszkodziłoby gdyby El Pistolero zrzucił z 2 kg? Ilekroć wraca z wakacji, to odnoszę wrażenie, że nie odkrawał tłuszczyku od szyneczki.

2

Co się rozszalał, Paulinho-golinho.

0

Potworne rzeczy tutaj wypisujecie.

Mając 12 lat i będąc na kolonii, jednemu koledze, po wywróceniu się podczas sprintu do piłki, pękła skóra na kolanie i było widoczne całe bielusieńkie kolano (nie było w ogóle krwi!). Przez następne 5 dni nikt nie odważył się dotknąć nawet piłki, a w ostatnie 2 dni nabraliśmy tyle kurażu żeby dosłownie pozwolić sobie na turlanie i "pykanie" piłki.

2

To morfinę podają w tych czasach w Polsce?

0

Męczący mecz, który męczył oczy.
W ogóle, jestem w PES'ie na roku 2022 i Juve kupiło...CR7! ¿P R Z Y P A D E K?

0

Kolego, sprostowałem, że moim zamiarem nie było urażenie kogokolwiek lub wywołanie sporu. Za prowokację przeprosiłem (szczerze). Nie mam żadnej potrzeby "werbowania" innych, którzy będą popierać moje poglądy ani umniejszać ludzi, którzy są wierzący, a jeżeli sprawiam takie wrażenie przez sposób w jaki piszę, to wybaczcie. Szanuję ludzi, ich poglądy i zwyczaje, pomimo, iż mogę się z wieloma nie zgadzać. Jeżeli moje intencje nie idą w parze z pisemnym przedstawianiem swojego stanowiska, to spróbuję to zmienić. Przecież nikomu chyba tutaj nie zależy na konfliktach.
Alkoholu prawie nie piję, za to piłka jest wszędobylska więc zawsze zapraszam.

0

No....okej? o_O
Gdzieś napisałem lub ktoś inny napisał, że jestem bądź uważam siebie za wybitną jednostkę?

0

Będę oczekiwał go jak zawsze.
Myślę, że jeżeli będzie jakiś zlot w Poznaniu/Wielkopolsce (lub w Łodzi, w której dosyć często jestem), to niejedno wychylimy, niejedno przegadamy i z niejednym się nie zgodzimy. Poza tym, człowiek lepiej rozwija się napotykając mur na drodze niżeli otwartą przestrzeń.

0

Wypisywanych przeze mnie mądrościach? Uznam tę ironię jako komplement. Męski i wyjątkowy? Także dziękuję! I żeby ulżyć Tobie - przyjmuję "całą winę" na siebie! A jak!

Widzisz, kolega bazuje na opowieściach o Jezusie tak samo jak bazuje na moich komentarzach. Równie dobrze jeden i drugi może pieprzyć głupoty. Równie dobrze jeden i drugi może być przewodnikiem. Każdy potrafi trafić do określonej, niecałkowitej widowni ponieważ nie ma "wszechnauczyciela". Ty zapewne w swoim życiu trafiłeś na ludzi, których uważałeś choćby za "okresowych/tymczasowych" nauczycieli, a którzy w oczach innych mogli być zwykłymi szarlatanami. Zawsze możemy się spotkać na piwie i porozmawiać o życiu i wtedy oceniać nasze "mądrości".

0

Nie zgadzam się z tym coby moje komentarze były atakiem, a bardziej prowokacją. Poza tym, nie byłem i nie jestem jedyną osobą, która wypowiada się z dezaprobatą i/lub pogardą na temat religii. Chyba nie ma potrzeby pisania o absurdzie "uczuć religijnych" więc zakładam, że nikogo nie uraziły moje słowa. Jednakże, jeżeli tak bardzo kole Wam w oczy "czepianie" się boga, Jezusa i innych biblijnych ziomków, to po prostu przestanę. Wbrew pozorom, moim zamiarem nie jest szukanie sporu.

0

Bardzo ciekawe. Zwłaszcza, że nie masz najmniejszego pojęcia o mnie i o rzeczach, które mogę przekazać, a także bazujesz na opowieściach o Jezusie i jego "mądrościach".

0

Nie rozumiem powiązania kompleksy-Jezus-La Rambla.

0

Przepraszam. Czasami po prostu ciężko się powstrzymać. Zwłaszcza kiedy na stół podają religię.

0

Serio? :P

3

Komentarz usunięty

0

Proponuję ograniczyć do SSJ3. Forma SSJ4 była zdecydowanie przesadzona.

0

A czy Czesi nie zalegalizowali tylko medycznej baki?

3

- "Skąd pomysł na twoją obecną fryzurę?"
- "Oddaje to, co przydarzyło mi się w życiu, poza tym to coś, czym odznaczam się na boisku.".
Yyy...czyli co? Spadł na grzbiet spinozaura w muzeum?

9

Myślę, że wszyscy z La Ramblii powinni się zrzucić na koszulkę przebojowego Asensio dla "barcadrzo".

0

Kolego, 250 mln za Rakietę, a Ty piszesz o potencjalnym borykaniu się z przystosowaniem nowego piłkarza? Jeez. To Rakieta uśmiechnąłby się na wiadomość, że jest więcej wart niż ćwierć miliarda.

0

A ja życzę Tobie dobrego dnia.

0

Jakże to smutne, że żyjemy w czasach tak wielkiej świadomości umysłu, a mimo to, wciąż są ludzie, którzy wybierają pogląd życia w uniwersum stworzonym przez coś urojonego. Chyba ludzkość nigdy nie doczeka się czasów kiedy religia zniknie z ziemi. Że Ciebie i innych "wierzących" nie żenuje sam fakt wierzenia w "boga", który rzekomo stworzył wszystko. Przecież to jest absurdalnie niedorzeczne.

0

Niezłe. A mama mi mówiła, że to dzięki temu, że poznała tatę.

2

Gra Manchesteru City Guardioli potrafi nacieszyć oko. Swego czasu Las Palmas grało cholernie atrakcyjnie i ciężko było mi odmówić sobie obejrzenia ich meczów.

0

Nawet za 250 mln? >:P

0

Na wiele lat? To znaczy ile, 10? Co to jest "wiele"?

0

Tej, Katalończyku, to znaczy, że na La Ramblii można pisać tylko o piłce nożnej?

0

Owszem, duet na MŚ tworzyli przepyszny! Cholernie przyjemnie się to oglądało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?