1

@Janiama Nie mieści mi się w głowie, że poważnie możesz coś takiego pisać. Zasłużył na żółtą już na początku meczu, ale sędzia mu odpuścił. Był upominany, ale w swej głupocie to zignorował. Brzmisz jak Buffon, kiedy w końcówce meczu LM podyktowano karnego na korzyść Realu. Jakie ma to znaczenie, że to mecz ME? Normalnie argumentacja Buffona. Jeszcze napisz, że sędzia miał śmietnik zamiast serca.

2

0

@AssisMoreira Błagam, odnieś się jakoś MERYTORYCZNIE. Jakkolwiek. Wiem, że nie bardzo możesz. ALE CHOCIAŻ SPRÓBUJ! Jedyne, co umiesz, to wycieczki osobiste. Co nadal nie przesłoni kompromitacji przy tłumaczeniu słowa "natywny". Zablokuj mnie w końcu laiku, inaczej ucierpi Twoja miłość własna. Miałeś się za takiego znawcę przecież... :) Nie widzisz moich wypocin. ALE NADAL NA NIE ODPISUJESZ :) Ha ha. Zero kompetencji i zero umiejętności udawania blokady.

P.S.: Edytuj dalej komentarze. To dokładnie Twój poziom. A mówię o wiedzy podstawowej, o wiedzy, co oznacza słowo "natywny". Nie masz jej. Dziwne, że nie widzisz moich wypocin, ale edytujesz komentarze, odnosząc się do nich. Pokazuje to, jakim chłoptasiem jesteś. :)

P.S2.: Jeśli ktoś czyta tę wymianę uprzejmości, proszony jest o samodzielne sprawdzenie, co oznacza termin "natywny". Pozwoli to obnażyć poziom kompetencji mojego adwersarza i uchroni Was od nieszczęść wynikłych ze stosowania się do jego "rad". Dla mnie to koniec konwersacji (prawdziwy, nie taki jak dla niego - blokada od trzech komentów, a ciągle na nie odpisuje żartowniś:) ). Unikajcie jego i jego "wiedzy".

0

@AssisMoreira Człowieku, Twoje nieudolne wycieczki osobiste nie przysłonią faktu, iż nie znasz podstawowych pojęć z branży, w której mienisz się ekspertem. Masz jakąś manię wielkości, ale wszyscy widzą, że się skompromitowałeś. Nie ja wymyśliłem znaczenie słowa NATYWNY, jest ono powszechnie znane, ale jak widać nie dla Ciebie. Żenująca wiedza i żenujące próby uchodzenia za nieudolnego "znafcę". WSTYD. KOMPROMITACJA. ŻENADA. Nie wiesz nic i nie znasz się na niczym. Jedyne, na co umiesz się zdobyć, to nieudolne próby zdyskredytowania interlokutora. Nie potrafisz nawet zweryfikować wiedzy, którą Ci za darmo udzielam. Wolisz brnąć we własne urojenia narcyzie. WSTYD.

P.S.: Blokada?Bo nie umiesz znieść wiedzy w kontrze do Twoich BANIALUK? :) :) :)

0

@AssisMoreira Rozmawiamy o znaczeniu podstawowych terminów. Ponieważ zbłaźniłeś się ich nieznajomością, urządzasz wycieczki osobiste i usiłujesz mnie nieudolnie obrazić. Rozdzielczość natywna, to naturalna, podstawowa dla danego urządzenia. To samo w kwestii odświeżania i tak dalej. NATYWNY oznacza NATURALNY, PODSTAWOWY dla danego urządzenia. Nieznajomość takich elementarnych pojęć to WSTYD.

0

@AssisMoreira A co to ma wspólnego z tematem? Nie znasz znaczenia podstawowych terminów, a udajesz eksperta. WSTYD. NAUCZ SIĘ W KOŃCU, CO OZNACZA SŁOWO "NATYWNY".

0

@AssisMoreira Błaźnie, ale SPRAWDŹ, dobrze? Bo to wstyd, co wypisujesz. NIE ZNASZ PODSTAWOWEJ TERMINOLOGII. Ubzdurałeś coś sobie i trwasz w tej fantazji.
https://pl.wiktionary.org/wiki/natywny
https://sjp.pl/natywny
"Numer jeden : prawdziwe ( nie natywne ) 100 hz.
NATYWNE, oznacza właśnie PRAWDZIWE, PODSTAWOWE, naturalne dla danego monitora. WSTYD OMNIBUSIE.

0

@AssisMoreira Człowieku, sprawdź po prostu, co znaczy słowo "natywny"? Dobrze? Bo usiłujesz wyłgać się od kompromitacji. Walnąłeś babola, a teraz starasz się zmienić temat. Możesz się uważać za nie wiem jakiego mistrza i wilka w sprawach RTV, ale nie zmienia to faktu, że się zbłaźniłeś nieznajomością podstawowych terminów w tej branży. Nie pisz mi o pouczaniu kogoś innego, bo jesteś laikiem, a nie żadnym wilkiem. Wilk znałby elementarną terminologię. Wstyd.

0

@AssisMoreira Chyba po prostu nie chcesz (albo nie umiesz) sprawdzić, co oznacza słowo "natywny". Dlatego też dalsza dyskusja mija się z celem, bo wymyśliłeś sobie znaczenie, które nie ma nic wspólnego ze stanem faktycznym. I nieudolnie starasz się uskuteczniać wycieczki osobiste. Wyłożyłeś się na podstawach mistrzu. Tak, jak pisałem wcześniej, dokształć się, a potem pouczaj.

0

@AssisMoreira Nie, to wcale tego nie oznacza. Sprawdź, dokształć się, a potem pouczaj, bo na chwilę obecną, to się po prostu kompromitujesz niewiedzą.

0

@AssisMoreira Ale rozumiesz znaczenie słowa "natywne"? Bo z wpisu wychodzi, że wcale. Co poddaje w wątpliwość Twoje kompetencje do udzielania jakichkolwiek rad.

0

@Pewex Musisz koniecznie poczytać "AS"-a. Tam to dopiero pracują bajkopisarze.

0

@clyde Nawet nie podjęłaś próby zrymowania, a przecież aż się prosi... :)

44

Clement, spokojnie, pogadajmy, po co od razu te groźby?

1

@John_Doe Kurna, do mnie tak samo kiedyś napisał. Wychodzi na to, że to jego stała, socjotechniczna sztuczka, odwrócić kota ogonem.

0

@cat_r37 Nie wnikając, czy Miranda jest, czy też nie jest taki super. Jest taki koleś, Dani Ceballos, który też był gwiazdą młodzieżówki i grał tam super. Kupił go Real. Jaka była jego historia? Nie przebił się w Realu, a na wypożyczeniu w Arsenalu też tak średnio. Może miał pecha do trenera, może coś tam innego. Jednak jego historia uczy, że nie musi być prostego przełożenia sukcesów w reprezentacjach młodzieżowych na piłkę seniorską.

23

Największy śmiech, to jest chyba z PSG. Ale tam muszą mieć teraz miny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BartqRKO Dokładnie. A o gustach się nie dyskutuje.

0

@Geble Jak na standardy Barcelony, jest jeszcze względnie młody, więc ma szansę i nas do takiej wiktorii poprowadzić :)

0

@Janiama "AmatorŻczzyzna" mnie przekonała.
A tak poważnie, to czas pokaże, kto miał rację i czy zrobiono dobrze, czy też wręcz przeciwnie. Czas na zmiany, a ich jakość ocenimy dopiero po fakcie. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu".
P.S.: Ten Aguero też mnie nie przekonuje. Wiek i ostatnia historia kontuzji przemawiają przeciwko. Ponieważ jednak nic z tym nie zrobię, to pozostaje mi tylko trzymać kciuki za powodzenie.

0

@mateusz1989VeB Kolego, nie zrozumiałeś chyba tytułu albo celowo udajesz. "Błaszczykowski vs Boniek" dotyczy tej konkretnej konfrontacji, została ona rozebrana na czynniki pierwsze i Błaszczykowski poległ sromotnie. Nie wiem ile razy Boniek się skompromitował, widać, że pragniesz posłuchać gdzieś jak się "jedzie" po nim. Może Kowala posłuchaj? Twoje podejście przypomina mi popularną propagandową odpowiedź na krytykę przez USA komunistycznej Polski: "A u was biją Murzynów".

0

@mateusz1989VeB "Jedzie"? Wskaż w którym miejscu skłamał i daj jakiś argument, że jest inaczej. Skoro naopowiadał Kuba głupot, to musi teraz piwo wypić.

1

@IronSanHybrid Zgadzam się. Ciekawe co na to wszyscy Ci, którzy tutaj tak niedawno spuszczali się jaki to Błaszczykowski kozak i jak wspaniale pojechał Bońkowi. A jest tak, jak powiedział Stanowski, ten wywiad to bełkot.

0

@LambiPL W takim razie może posiedzieć i przy Pegasusie. Różnice w wydajności są ogromne i w grach to wyjdzie. Uważam, że powinien brać na to poprawkę, bo do 14 calowego CRT raczej też tego nie będzie podłączał. On tak naprawdę nie wie, jakie będzie miał odczucia, bo nie ma porównania, więc uczciwie trzeba sprawę przedstawić. Jak to powiadają, od przybytku głowa nie boli.

0

@LambiPL Brak napędu imo jest najmniejszą wadą tej okrojonej konsoli.

0

@Kluivert_P Uważam, że nie. Sprawdź jaka jest różnica w parametrach w porównaniu z "większym" bratem. Wcześniej, czy później to wyjdzie w grach (zresztą już chyba wychodzi w rozdzielczościach). Skoro masz kompa za 10k, to dwieście euro nie powinno Ci zrobić aż takiej różnicy, zaś po pewnym czasie może się okazać, że nie zaoszczędziłeś 200, tylko straciłeś 300.

2

@SamuraJack A Alba? Nie zapominajcie o Albie! :)

0

@jeyx77x Człowieku, przecież o pozycji w tabeli nie zadecydowały wyniki z najlepszymi, a właśnie z tymi w teorii "słabymi". Poziom zakrzywiania rzeczywistości, jaki część z Was prezentuje i sposób w jaki racjonalizujecie wpadki trenera i drużyny, jest dla mnie po prostu niepojęty. Chyba, że faktycznie kadra Barcelony jest słabsza do rezerw Granady i zespołów takich jak Levante lub Celta. Wtedy fakt, masz rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?