D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci do wygrania będą Prawa Kobiet
1
@NeroTFP1 prawie jak Oppenheimer i Barbie.
0
Teraz żałuję, że więcej nie wagarowałem.
0
@esem91 szkoda mi tych ludzi, oni powinni jak najdalej od polityki.
8
@NeroTFP1 trochę Cię poniosło, posty na La Rambli pisze tylko elita.
5
@Roobo czy ktokolwiek spodziewał się, że będzie inaczej? Telewizja kontrolowana przez partię rządzącą, zawsze będzie tak wyglądać.
Już dawno powinno się przestać to finansować i zamknąć to na dobre.
1
@jacobFCB to zależy gdzie byli.
1
@clyde też tak uważam, oryginał nie ma podejścia do naszej wersji.
Trochę smutne, że tylko my Polacy zrozumiemy geniusz tego dubbingu.
1
@Kgorecki2500 z ZSRR
0
@GTBTP ja mam wrażenie, że Putin i Rosja jest teraz odpowiedzią na wszystko.
Jak się z czymś nie zgadzasz to jesteś ruską onucą.
0
Jak on to połączył xD
1
@Eklerek ten to ile ma już tych dzieci z przypadkowymi kobietami?
1
@tadzik447 piątek po pracy to najpiękniejszy czas.
1
@Popitek12 nie bądź dla siebie taki krytyczny.
0
@Criss18Barca nasza też głównie GOATY na środek pomocy szkoli.
Strasznie ciężko z napastnikiem, chyba z tych topowych krajów, to Hiszpanii idzie najgorzej.
0
Hiszpania wylęgarnia talentów, szczególnie w pomocy a Napastnikiem musi być Morata xD
Jak to jest, że oni od tylu lat nie potrafią
wyszkolić "9"
0
@Coutinho007 i też lubi czerwone kartki
7
@PatrykBarca a za odebraniem Immunitetu Błaszczaka Konfa razem z PO.
Czyli współpracują xD
Rozwala mnie to zawsze i jeszcze argument ze zdjęciem, ktoś komuś rękę podał albo zdanie wymienił i już jest ich wspólnikiem, bo przecież jak ktoś jest z innej partii, to trzeba go nienawidzić...
0
Piechota na Kanale Sportowym komentuje Hiszpania - Holandia xDDD
3
@michal26 naprawde bym zrozumiał, jak ktoś z PO wychodzi i mówi;
"Słuchajcie rozumiemy wasze wątpliwości, ale obecnie to my rządzimy, Polacy dali nam takie prawo i my akceptujemy to wszystko na naszą odpowiedzialność."
ale lepiej, wyzywać się od Ruskich onuc, bo lepiej się klika...
5
@michal26 tak, wszyscy byli za Tarczą wschód, nie wiem jak PiS, ale Konfederacji nie podobały się punkty gdzie:
- Stałe finansowanie Ukrainy w relacji do Polskiego PKB
- oddanie decyzyjności w ręce UE
- wpływ na to co i gdzie Polska ma kupować
- Komisja Europejska składa zamówienia na koszt państw członkowskich
Dla mnie są to kwestię do obgadania na spokojnie przy jednym stole a nie wyzywanie się od Ruskich onuc.
6
@michal26 100% racji, a jak ja widzę, że politycy się wyzywają od Ruskich onuc, to ręce opadają.
Rozumiem, żeby PiS odrzucił i niczego nie wyjaśnił, ale powiedzieli co im się nie podoba, bo ogólnie cały projekt Tarczy wschód popierają.
Zamiast usiąść, porozmawiać, wypracować najlepsze rozwiązanie, to ta nienawiść wszystkich zaślepia i jak nie dołączysz do jakiegoś obozu, to jesteś Ruskiem...
I taki syf idzie w świat.
A świat nie jest zero jedynkowy.
1
@macio_944 ale by ich gasił jak peta.
2
Co zwalilem kupon, Hiszpania z Holandią mi się pomyliła i postawiłem na pomarańczowych xD
0
@Batys medal zastawiała?
2
@July_6_BcN a Pietrek był złodziejaszkiem pracującym dla Kurskiego.
13
Maski opadły, Stanowski wspiera Rafała Trzaskowskiego.
6
@Kessie Borek to nie naklejka na ubikacje.
1
@barteq bo uwielbiam te wasze teorie.
Mentzen mówił, że
-prywatnie się lubią
- mają podobne poglądy na wiele spraw
- krytykują ten i poprzedni rząd
Nie szukałabym tu jakiejś teorii, Mentzen potrzebuje mieć kogoś po swojej stronie, a razem ze Stanowskim w debacie w TVP w likwidacji mogą uderzać w POPiS i ich absurdy.
0
@Cvzx pewnie teraz już mniejszą, ale w sumie to się nie dziwię, bo on tak naprawdę ich nie zbierał, ogłosił tylko żeby ludzie mu wysyłali pocztą czy do paczkomatu i liczył, że tak uzbiera bez wysiłku.