19

@barteq nie wiem, ale się wypowiem, bo można skrytykować...
Twojego Rafała też zaprosił, ale chyba zgubił się mail, bo nie odpowiedział na zaproszenie.

1

@BorzyKrzys większość posłów nie chce opuścić koryta, bo to łatwe pieniądze i dobre życie.
Ciężko to opuścić i zająć się pracą, w której trzeba pracować a większość pewnie nie znajdzie pracy, która będzie tak dobrze płatna.

0

@Ojciec5tkidzieci Silnyrazem słaby osobno.

0

w których koszulkach nasi grają?

6

@fart ciągle mnie śmieszy, że był to program sponsorowany przez Tyskie i ich hasło "Przejdźmy na TY" a Borek z tekstem, że nie jest z nim po imieniu xDD

0

Tej Finlandii to możemy nie obalić.

0

@July_6_BcN na drugiego faceta to już nie spojrzą...

2

@July_6_BcN dzisiejsi faceci są beznadziejni... Tylko jedno im w głowie...

1

@Luciano99 a to byłeś Ty? Te twoje hej, zabrzmiało dwuznacznie, źle to zrozumiałem... Tak się nie robi...

0

@Kuba_6 wtedy bym odpisał.

0

@Katalończyk 99 to chyba był ten jedyny, a co jeśli już nikt nie napisze hej?

41

Zyebałem relację z fajnym chłopakiem. Napisał do mnie hej, a ja mu nawet nie odpisałem. Standardowy ja.

3

Dlaczego zabiła Pani mecenasa Rolskiego?

2

@mekston czekam na opinie Alexa Ciemnego.

0

Odwzorował Dawidowicza xD

1

@jakub1906 z oponiarzami najgorzej...

0

Peña znowu szmate wpuścił...

2

@KanapkaFCB bez Lewego, Yamala czy Pedriego to co tu się spodziewać?

2

Mecz kobiet na TVP2, co za czas by żyć.

0

@norbi77 zoarałem się, nie wiem co z tym zrobię.

1

@norbi77 On to mówi w różnych miejscowościach, więc żeby nie jakieś nagrania to byś nawet nie wiedział co tam bylo.
Wątpię, że ludzie jeżdżą na każdy spotkanie, tam są ludzie co słyszą ten żart po raz pierwszy.

Załóżmy, że Pacześ nie nagrywa swoich występów, to co do następnej miejscowości ma pojechać z innymi żartami, bo już raz opowiadał na jakiejś sali?

5

@norbi77 czepianie się na siłę... Wiele razy słyszałem od Trzaskowskiego:

- mój tata dał mi na drugie Kazimierz, bo uwielbiał Kazimierza Jagiellończyka
- umiem po Francusku "Bążur"
- Macron złapał za kolano Trumpa
- To się w pale nie mieści
- Nawrocki z hantlami u Trumpa

6

Stanowski na wiecu Mentzena.


1

Możemy się kłócić, nie zgadzać, ale chyba wszyscy musimy przyznać, że Hołownia to największy upadek polityczny, strasznie ciśnienia nie wytrzymał, że to nie on dla ludzie jest "Trzecią drogą"
PS. (Sam ostatnio oddałem na niego głos.)

0

@FcPortoFan1999 Kategoria: Wędkarstwo

2

@DiSBlaDE i kawe Tchibo Family można pić, nawet jak się nie ma rodziny.

1

@July_6_BcN no i Pan Paweł!

2

bez gumy jest lepiej.

2

@Danny Gaucho ale mnie złapał xD

3

@PatrychoO a to nie za tydzień?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?