7

@gaucho104 i teksty w stylu "głosowałeś na Brauna? Hahahahhahhah, ale Ty głupi jesteś, ja to na Trzaskowskiego."

1

@A4ron oni są jak ultrasi na stadionach, wybrali drużynę i nic tego nie zmieni.

3

@Roobo oczywiście, że tak.
Ja też oddając głos na Mentzena miałem takie coś, że nie wiedziałem czy iść, bo i tak szans nie miał.

4

Wybory w rosji i białorusi wygrał Trzaskowski xDDD

1

@Mazi ja też przeczytam.

0

2

OGB znowu najbardziej wiarygodny był.

https://x.com/ConnorMorgan10/status/1924336293212783073

1

@Triv44 największy sukces Maciaka

7

Messi wybrał.

0

@RoberDzik czy uda się to wszystko zrobić w 100 dni?

0

@Szmulek przecież Koalicja wygrywa za 2 lata, wszyscy się uśmiechają.

18

@Kgorecki2500 no to jest skandal, jedyny proArgentyński kandydat.

17

Piękne xDDDD

5

Kochani, niech moc będzie z wami!

4

@PatrychoO najlepsza kampania jaką przeżyłem, będzie mi ich brakować.

0

@Criss18Barca wczoraj się skompromitowali na Eurowizji, jak Szwecja miała 1.9 a reszta 4 -200

2

@arasz1819 nie musisz namawiać żebym głosował na Nawrockiego.

5

Senyszyn mówi, że idzie zdobywać kolejne galaktyki.

1

@priest9999 Batyr bierze

4

@Kgorecki2500 największe xD tej kampanii, jeszcze czekam żeby Biejat go minęła.

7

Bartoszewicz nadal wierzy.

4

Co to jest za trio.

1

Czysta woda na TVP.

21

Teraz na TVP i TVN będą mówić jaki to Mentzen wspaniały, żadnego złego filmu nie puszczą na jego temat xDD

0

@Eklerek no to brawo dla Polski.

6

Brawo dla was, że znowu wybraliście POPiS...

3

Dzięki Xavi za Fermina :)

3

Fermin do sędziego, żeby znowu mu bramke zabrał

7

ale ten Messi go wykąpał.

6

Dziwne te głosowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?