D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Comentateiro zawsze tak mówię w towarzystwie kobiet, dzięki temu przebierają się w mojej obecności.
1
@RoberDzik jakie płatki śniegu w tej redakcji.
2
gej w szatni - tak czy nie?
9
@NeroTFP1 czyli ten młot nie przypadkowo.
11
I to mnie przekonuje.
1
MILF
8
@norbi77 a 7 dnia odpoczną jak Bóg przykazał.
5
@arasz1819 ciężko by przekonał wyborce Trzaskowskiego, to nie dla Ciebie był ten Live.
7
No pomogłem mu, mówię Ci mordo.
0
a ten Pan Jerzy czemu nic nie mówi?
14
Karol Nawrocki kiedyś:
1
Standardowe dziecinstwo, przepisywanie mieszkań, takie sprawy.
4
@Roobo Szymon Kotłownia chce wyjść z twarzą, za późno...
6
Dobra niech ten tatuaż Chelsea pokaże, inaczej nie zaglosuje na niego
0
To koniec Polski jaką znamy...
7
Deklaracja Toruńska xDDDDD
0
Niech Mentzen tylko mieszkania mu nie odda.
0
@MesQueUnClub96 został pewnie zdjęty przez prawa autorskie, wejdź na kanał TVP info i tam też nie ma a jest tylko napis, że Mentzen nie udzielił im zgody.
1
@MesQueUnClub96 bo jest tylko w telewizji a nie na YT, przecież Mentzen o tym mówił...
2
@gumaz to słabo widzisz.
11
@MesQueUnClub96 oszukuje, wywiad na TV Republika jest.
8
@MesQueUnClub96 edit. Co oszukujesz jak jest?
1
Kaczyński jak ogląda to zawału dostanie.
5
@michal26 będzie miał dużo gorzej, bo Nawrocki ma podobne poglądy do Mentzena + nie był w PiS-ie więc nie odpowiada za ich decyzje.
1
@NeroTFP1 masz rację, ale ten wywiad narazie wygląda tak, że Ja i Konfederancja jesteśmy super a PiS robi głupoty.
5
Gdyby taka debata była przed I turą to Mentzen byłby w II turze xD
1
Absolute Cinema xDDDD
4
@GeneralXavi chciałbym być w Konfederacji i szczęście Boże wszystkim.
8
Mentzen w każdym pytaniu ciśnie po decyzjach PiS-u xD
0
@michal26 beton pewnie już nie lubi Mentzen, bo nie można tak.